Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Atarken "clean all and lock" Seçeneğinin Açık Kalması Nasıl Düzeltilir?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro IMEI Atarken "clean all and lock" Seçeneğinin Açık Kalması Nasıl Düzeltilir?

samet06 samet06 - #1
arkadaşlar telefoncu arkadaşım redmi 8 pro cihazıma imei attıktan , sonraki işlemde clean all and lock seçeneğine basarak yanlışlıkla telefonu askıya aldı. Telefon imei aldı fakat artık yazılım yükleyemiyoruz telefon askıda kaldı yani. Şimdi sorum şu bu telefon artık temiz bir yolla düzeltilebilirmi ? Edl işlemi ne kadar sağlıklı bu cihaza edl yapılabiliyor mu ? arka kapak açılmasının cihaza ne zararı olur su geçirme yada kozmetik açıdan bir değer kaybına yol açar mı ? Tüm bu işlemler yapılsa dahi telefon eskisi gibi randımanlı çalışır mı ? sizden bilgi istiyorum teşekkürler
Paradox Paradox - #2
Başvuru yaparak cihazınızı Unlock hale getirebilirsiniz.
Sorun olmaz.
konuyla ilgili bir çok kaynak mevcut.

Yaşadığınız şey olumsuz veya olağan dışı bir durum değildir.
Alsında olması gereken de budur.
Bu cihazlar fabrikadan kilitli olarak çıkarlar.
Asıl anormal olan kilidin açık olmasıdır.
Aydar Aydar - #3
Sorunuz çözüldü mü?
samet06 samet06 - #4
Kıymetli üstad yukarda detaylı anlattığım şekilde açık olan bootloader imei atılma esnasında geri kapandı bunu açmaya çalışıyoruz yetkili mi hesabı lazımış saatlik nerden bulabiliriz
?​
Paradox Paradox - #5
Kıymetli üstad yukarda detaylı anlattığım şekilde açık olan bootloader imei atılma esnasında geri kapandı bunu açmaya çalışıyoruz yetkili mi hesabı lazımış saatlik nerden bulabiliriz
?​

Benim konu hakkında bir bilgim yok.
Umarım birileri size yardımcı olur.
Aydar Aydar - #6
?​
Satın almak istiyorsanız tanıdığım bir kişi var size yardımcı olabilir.
K kensopoy - #7
Ufi dongle ile kredi kullanarak kilitli olan cıhaza nasıl flashlarım? Da mode veya botrom a nasıl sokarım arkadaşlar?
gokmenm gokmenm - #8
benzer sorunu yaşadım. EDL moda aldık cihazı.

ancak sende gerek olmayabilir. Recovery mi asistant moda girebilsen. ordan mi programına bağlandık. orda ugrastık giriş yaptık.
sonra XiaoMiTool V2 ile yazılım kurabildik. denk geldi yani. şans biraz.
Günlerce ugrastık biranda düzeldi.
Mutlaka olacaktır.
EDL moda alması da zor değildir. Kolay gelsin
Aslankim Aslankim - #9
Satın almak istiyorsanız tanıdığım bir kişi var size yardımcı olabilir.
ustam ben almak istiyorum saatlik değil komple varmı tanıdık mi hesabı
Aydar Aydar - #10
ustam ben almak istiyorum saatlik değil komple varmı tanıdık mi hesabı
Tabi, Facebook üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
M Mehmetemin75 - #11

ancak sende gerek olmayabilir. Recovery mi asistant moda girebilsen. ordan mi programına bağlandık. orda ugrastık giriş yaptık.
Mutlaka olacaktır.
ustam drek onlock mu yaptın yoksa lock olarak mı yazılım mı attım
L Laqqer - #12

Mutlaka olacaktır.
Note 8 Pro da edl modu olmaz sizi cihaz note 8'dir
akaybilisim33 akaybilisim33 - #13
bu konuyla ilgili olarak yarın paylaşım yapacagım yalnız işlem biraz ugrastırıcı cıhazın sokulmesi gerekecektir bilginize
ProGsm ProGsm - #14
bu konuyla ilgili olarak yarın paylaşım yapacagım yalnız işlem biraz ugrastırıcı cıhazın sokulmesi gerekecektir bilginize
merakla beklıyoruz ıyı fromlar
yasin61616161 yasin61616161 - #15
iyi akşamlar ben xiaomi note 8 pro ya imei atarken clean all and lock kısmını işaretledim ve telefon açılmıyor çözümü var mı
S SerseristyLe - #16
iyi akşamlar ben xiaomi note 8 pro ya imei atarken clean all and lock kısmını işaretledim ve telefon açılmıyor çözümü var mı
Yetkili hesabı atlama ile sp flash tool ile sistem kurulumu yapılabiliyor note 8 pro note 9s ve note 9 cihazlara yani MTK işlemcili cihazlarda bu işlem mevcut İnternet üzerinden araştırma yapın derim forumda konusu var mı bilmiyorum
recep.ozmennn recep.ozmennn - #17
Chimera ile bootloader unlock yapabilirsiniz. Yazılımcı arkadaşım var aynı sorun vardı çözdü
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-pro-imei-atarken-clean-all-and-lock-seceneginin-acik-kalmasi-nasil-duzeltilir.9137/