Xiaomi Redmi Note 8 SIM1 IMEI Repair Sorunu

Xiaomi Redmi Note 8 SIM1 IMEI Repair Sorunu

Dzjd1234 Dzjd1234 - #1
Merhaba, ben Redmi Note 8 cihazımda QCN dosyasıyla SIM2yi QPST ile onardım ama SIM1 i onaramıyorum. IMEI Writter aracıyla SIM1e IMEI atabiliyorum o, zamanda cihaz tekrar başlıyor ve TWRP menyusuna gidiyor. Lütfen yardımcı olurmusunuz? SIM1e IMEI atmanın bir yolu varmı?
meterden meterden - #2
Şu an sadece sim2 ye imei atılabiliyor
Dzjd1234 Dzjd1234 - #3
Şu an sadece sim2 ye imei atılabiliyor
Evet. sadece sim2 ye atıla biliyor. sim1 e atınca telefon açılmıyor.
Aydar Aydar - #4
Yalnızca sim iki oluyor, sim bir şuan desteklenmiyor.
Dzjd1234 Dzjd1234 - #5
Şimdi QCN yedeğini almağıma rağmen eski halinede çeviremiyorum. Nasıl yapıcam şimdi ben
Dzjd1234 Dzjd1234 - #6
EFS yedeğini almadım sadece QCN yedeğini aldım
Dzjd1234 Dzjd1234 - #7
Bunu eski haline çevirmenim bir yolu yokmudur?
meterden meterden - #8
Bunu eski haline çevirmenim bir yolu yokmudur?
Buradaki ile efs sıfırla sonra qpst ile dosyasını yükle düzelir
Dzjd1234 Dzjd1234 - #9
onu yaptım ancak yine SIM1 imei numarası 0 SIM2 imei numarası çalışıyor. Geçerli denenmiş bir yöntem yokmu? Telefonun QCN dosyasını backup ettim ancak geri yükledikte Recovery ye giriyor sistem açılmıyor. EFS yedek almadığım için telefonun backup ettiğim kendi QCN dosyasıyla nasıl geri yükleme yapa bilirim?
batuhanblt batuhanblt - #10
Bu telefonu alacağım. Sim1 in çalışmaması ve sim2 ye imei repair atmamızın ne gibi dezavantajı var. Yani sim1 yerine sim2 kullanmamız ne kadar fark ediyor ?
meterden meterden - #11
Bu telefonu alacağım. Sim1 in çalışmaması ve sim2 ye imei repair atmamızın ne gibi dezavantajı var. Yani sim1 yerine sim2 kullanmamız ne kadar fark ediyor ?
Dezavantaj sadece tek sim kullanılabiliyor olması ama tek hat kullanacaksan zaten 2 sim slota ihtiyaç olmuyor
batuhanblt batuhanblt - #12
Dezavantaj sadece tek sim kullanılabiliyor olması ama tek hat kullanacaksan zaten 2 sim slota ihtiyaç olmuyor
Teşekkürler dostum. Evet tek SIM kullanacağım. Bir farkı yok ise çok da mühim değil sonuçta ucuza mükemmel bir f/p telefon alacağım.
roma123 roma123 - #13
onu yaptım ancak yine SIM1 imei numarası 0 SIM2 imei numarası çalışıyor. Geçerli denenmiş bir yöntem yokmu? Telefonun QCN dosyasını backup ettim ancak geri yükledikte Recovery ye giriyor sistem açılmıyor. EFS yedek almadığım için telefonun backup ettiğim kendi QCN dosyasıyla nasıl geri yükleme yapa bilirim?
sen problemivi hell ede bildinmi.çunki menimde başima eyni şey gelib..evvelki vezyete qayida bilmirem qcn yada efs yedegi yok
batuhanblt batuhanblt - #14
sen problemivi hell ede bildinmi.çunki menimde başima eyni şey gelib..evvelki vezyete qayida bilmirem qcn yada efs yedegi yok
Hayır daha cihazı satın almadım
Boran Mavi Boran Mavi - #15
Arkadaşlar kolay gelsin aldığım redmi note 8 sim 2 imei atılmış geldi ama sadece edge çalışıyor internet çok yavaş 3g bile yok nasıl onarabilirim aldığm satıcı beni suçluyor sıyrılmak için sanki sim kartı takarken sert davrandımda bozuldu , yardımcı olabilirmisiniz 4,5 g çekmesi için neler yapmam lazım.
Aslankim Aslankim - #16
Arkadaşlar kolay gelsin aldığım redmi note 8 sim 2 imei atılmış geldi ama sadece edge çalışıyor internet çok yavaş 3g bile yok nasıl onarabilirim aldığm satıcı beni suçluyor sıyrılmak için sanki sim kartı takarken sert davrandımda bozuldu , yardımcı olabilirmisiniz 4,5 g çekmesi için neler yapmam lazım.
ayarlarda lte yi seçtinizmi ?
Boran Mavi Boran Mavi - #17
Evet her yolu denedim sim kart şebeke tercih edilen ağ türü 4 g öncelikli ayarlı, playstordan 3-5 Mb lik birşey indirirken bile hat kopup geliyor youtube hiç çalışmıyor sadece internet sitelerini kısmen açıyor.
raşit raşit - #18
YAZILIM YUKLEYINIZ.sorun yazımsal..global room yukleyınız.lakın yüklerken all sece3negını mutlaka ısretleyınız
Aslankim Aslankim - #19
Evet her yolu denedim sim kart şebeke tercih edilen ağ türü 4 g öncelikli ayarlı, playstordan 3-5 Mb lik birşey indirirken bile hat kopup geliyor youtube hiç çalışmıyor sadece internet sitelerini kısmen açıyor.
reset atmayı deneyin olmaz ise rom yükleyin miflash tolden ( clean all)
seçeneğini seçin yoksa bootloader kilidi kapanır hiç birşey yapamazsınız
mi firmware den global rom indirin yükleyin sorun gider inşaallah dikkat edin ( clean all) seçin
Aslankim Aslankim - #20
YAZILIM YUKLEYINIZ.sorun yazımsal..global room yukleyınız.lakın yüklerken all sece3negını mutlaka ısretleyınız
yorumları düzgün yazmaya dikkat edin lütfen
eksik ve hatalı yorumlar yanlış anlaşılır sıkıntı olur
Boran Mavi Boran Mavi - #21
Teşekkür ederim hemen deneyeceğim.
Aslankim Aslankim - #22
Teşekkür ederim hemen deneyeceğim.
sıkıntı yaşarsan yardımcı oluruz dert etme
Boran Mavi Boran Mavi - #23
sıkıntı yaşarsan yardımcı oluruz dert etme
Miflash ile fastboot rom kurdum değişen birşey olmadı GSM var ama internet yok edge sabit eski 6300 lar kadar anca net hızı var.
Aslankim Aslankim - #24
Miflash ile fastboot rom kurdum değişen birşey olmadı GSM var ama internet yok edge sabit eski 6300 lar kadar anca net hızı var.
yeni Qcn dene sıkıntı onda olabilir
Boran Mavi Boran Mavi - #25
yeni Qcn dene sıkıntı onda olabilir
imei onarımı olmadanmı bulduğum qcn dosyasını direk yüklesem olurmu.
Aslankim Aslankim - #26
imei onarımı olmadanmı bulduğum qcn dosyasını direk yüklesem olurmu.
kendi imei ni at sonra Qcn at
ben Qcn yayınladım dün ordan alıp atın cihaza
A abuzer63 - #27
slm aleyküm ustalar elimde redmi note 8 var imei repair yapacam ama cihaz 2sim de kapalı mi kilidini nasıl açarım repair yapmak için tşkrlr
GreenArmy1326 GreenArmy1326 - #28
Mı note 8 pro imei attım telefon sadece 3g de çekiyor mobil veriyi hiç bir şekilde kullanamıyorum başına gelen var mı nasıl düzeltebiliriz...
A abuzer63 - #29
Mı note 8 pro imei attım telefon sadece 3g de çekiyor mobil veriyi hiç bir şekilde kullanamıyorum başına gelen var mı nasıl düzeltebiliriz...
qcn dosyasını degiş düzelir
O omurbabayaw - #30
arkadaşalr cihaz boot kilitli bir şekilde kaldı kesinlikle açılmıyor.edl moddan yazılım almıyor ne yapmam lazım bir bilgi verirmisiniz lütfen..
Aydar Aydar - #31
arkadaşalr cihaz boot kilitli bir şekilde kaldı kesinlikle açılmıyor.edl moddan yazılım almıyor ne yapmam lazım bir bilgi verirmisiniz lütfen..
Elinizde hangi boxlar veya dongle var?
Chimera tool varsa chimera tool ile EDL den yazılım yükleyiniz.
K kasbas33 - #32
kardeşim yazılımla yada telefonu sıfırlamakla olacak bir şey değil tekrar imei işlemi yapılması lazım şebeke dosyası değiştirilmesi gerekir bana böyle çok telefon geldi şebeke dosyasını değiştirildimi sorun ortadan kalkıyor
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-8-sim1-imei-repair-sorunu.9116/