Xiaomi Redmi Note 9 ENG Rom V2

Xiaomi Redmi Note 9 ENG Rom V2

M martinhertz - #1
Redmi Note 9 ENG Rom V2
S seydaliyim - #2
Ben kısaca açıklamasını yapayım Redmi Note 9 un iki çeşit eng romu var artk
Bazı arkadaşlar ilk bildiğimiz eng romu atıyor ve cihaz açılmıyor Bu eng i attıklarında cihaz açılacaktır
davidoff2612 davidoff2612 - #3
Bazı arkadaşlar ilk bildiğimiz eng romu atıyor ve cihaz açılmıyor Bu eng i attıklarında cihaz açılacaktır

Merhaba hocam, test etme şansınız oldu mu? Sorunsuz yükleniyordur umarım cevabınıza göre cihaza ilk defa bu romu yükleyip işlem yapacağım.
M martinhertz - #4
Merhaba hocam, test etme şansınız oldu mu? Sorunsuz yükleniyordur umarım cevabınıza göre cihaza ilk defa bu romu yükleyip işlem yapacağım.
100'lerce kez denenmiş. Yükledikten sonra buraylada paylaşırsan senden sonraki yükleyecek olanlarda aydınlanmış olur.
N Nogay Han - #5
katkılarınız için teşekkürler. İlk defa telefone İMEİ repair yapacağı. Umarım sorun çıkmaz.
D droppod - #6
Rom sorunsuz çalışıyor bilgi;
12.0.5 rom için Flash Tools kullanın Mi Flash hata veriyor onun harici sorunsuz imei de atılıyor..
M martinhertz - #7
Rom sorunsuz çalışıyor bilgi;
12.0.5 rom için Flash Tools kullanın Mi Flash hata veriyor onun harici sorunsuz imei de atılıyor..
Bootloader kilidi açık cihazlar için flash_all.bat dosyası çalıştıralarak fastboot üzerinden yükleme yapılabiliyor. Ayrıca bilgi için teşekkürler :)
Mhe0223 Mhe0223 - #8
Bl kapalı atılır mı?
P prens45 - #9
Bl kapalı atılır mı?
elinde tool filan var mı
M martinhertz - #10
Bl kapalı atılır mı?
Atılıyor spflashtool ile mtk bypass var dosyada onla bypasslaman gerek
anilkaya46 anilkaya46 - #11
hocam çok teşekkürler denedim oldu eyvallah kuşkuya düşenler güvenlidir merak etmeyin.
M martinhertz - #12
hocam çok teşekkürler denedim oldu eyvallah kuşkuya düşenler güvenlidir merak etmeyin.
Geri bildirim için teşekkürler :)
M mahmut_xx - #13
MIUI 12.5.2 global romu flaş yapsak sorun olur mu hocam repairden sonra
loveback1108 loveback1108 - #14
Sorunsuz flashladım çalışıyor :)
F ferdidemir - #15
Bootloader kilidi açık cihazlar için flash_all.bat dosyası çalıştıralarak fastboot üzerinden yükleme yapılabiliyor. Ayrıca bilgi için teşekkürler :)
Hocam benim bl kilit açık bu işlem nasıl oluyor biraz anlatirmisiniz yanlız tool yok bende
M martinhertz - #16
Sorunsuz flashladım çalışıyor :)
Geri bildirim için teşekkürler :)
M martinhertz - #17
Hocam benim bl kilit açık bu işlem nasıl oluyor biraz anlatirmisiniz yanlız tool yok bende
Dosya içinde yazıyor
I iuysaal - #18
Mi Flash ile ENG romu flashladım ancak telefon açılmıyor şuan. PC ye bağlayınca bağlantı gidip geliyor. Nasıl düzeltebilirim?
E EzeRUS - #19
Mi Flash ile ENG romu flashladım ancak telefon açılmıyor şuan. PC ye bağlayınca bağlantı gidip geliyor. Nasıl düzeltebilirim?
Hocam Telefonun BL kilidi açıkmıydı.
M metehan2763 - #20
ustalarım eng rom yedi repair yaptım ama glabol rom atınca cihaz fastboota kalıyor yazılımıda tam yemiyor hata veriyor iki programla attım miflash bi tr tools üzerinden ama cust.img ve exaid.img yemiyor cihaz hata veriyor acil yardım nasıl çözücem
E EzeRUS - #21
ustalarım eng rom yedi repair yaptım ama glabol rom atınca cihaz fastboota kalıyor yazılımıda tam yemiyor hata veriyor iki programla attım miflash bi tr tools üzerinden ama cust.img ve exaid.img yemiyor cihaz hata veriyor acil yardım nasıl çözücem
Hocam BL kilidi açık ise Miflash ile engrom atın sonra Trtools pro ile meta mod da sim2 ye yazın. sonra fastboot dan miflash ile global sürüm atın. BL açık değil ise TrTools Pro ile açın önce.
E EzeRUS - #22
EngRom atınca NvRAM ve NvData dosyalarını silmeyi unutmayın.
M metehan2763 - #23
Hocam BL kilidi açık ise Miflash ile engrom atın sonra Trtools pro ile meta mod da sim2 ye yazın. sonra fastboot dan miflash ile global sürüm atın. BL açık değil ise TrTools Pro ile açın önce.
hocam aynısını yaptım cihaz açılmıyor yazıda kalıp fastboot moduna atıyor
A asa121 - #24
Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum fastbootta kalıyor tekrar rom atıyorum hata veriyor tam atmıyor nasıl düzelitcez imei falan attım ama rom kurmaya gelince böyle olud
A asa121 - #25
Fastboot command failed hatası alan arkadaşlar yani rom yüklemede yarısında kalan arkadaşlar için Flash Tool ile format+all yapıp romu yükleyip (İMEİ GİDECEK) tekrardan eng rom işlemerini yapsın ve tekrar imei yüklesin sorun düzelecek ben öyle çözdüm
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-9-eng-rom-v2.11856/