Xiaomi Redmi Note 9 Pro IMEI Repair

Xiaomi Redmi Note 9 Pro IMEI Repair

xberatx12121212 xberatx12121212 - #1
note 9 pro joyeuse imei repair yapmak içn 3 4 tane qcn denedim ama başarsız servis yok diyor elinizde note 9 pro joyeuse qcn si varsa paylaşablrmsnz note 9s inkini atıyorm şebeke vermiyor arkadaşlar
C canocan23 - #2
Öncelikle merhabalar, yapan yerler paylaşan siteler var ancak yüksek ücretlere erişim sağlanıyor.
Cihazın orjinal qcn sini editleyip deneyiniz.
Veya çözdüyseniz paylaşınız ki herkes faydalanabilsin efendim malumunuz her an herkesin ihtiyacı olabiliyor.
Bu arada sayın adminler ve yazılımcı arkadaşlar, çözümü yöntemi anlatacak birileri var mıdır joyeuse note 9 pro imei repair konusunu?
Aydar Aydar - #3
Öncelikle merhabalar, yapan yerler paylaşan siteler var ancak yüksek ücretlere erişim sağlanıyor.
Cihazın orjinal qcn sini editleyip deneyiniz.
Veya çözdüyseniz paylaşınız ki herkes faydalanabilsin efendim malumunuz her an herkesin ihtiyacı olabiliyor.
Bu arada sayın adminler ve yazılımcı arkadaşlar, çözümü yöntemi anlatacak birileri var mıdır joyeuse note 9 pro imei repair konusunu?
Buyrunuz.
Note 9S ile Note 9 PRO Aynı.
C canocan23 - #4
Buyrunuz.
Note 9S ile Note 9 PRO Aynı.
Teşekkürler ustam, bazi yerlerde dosyalari farkli cihazi çökertirsiniz diyorlar ondan çekiniyorum.
Eger sorun yok diyorsanız elimde cihaz var deneyeyim
Aydar Aydar - #5
Teşekkürler ustam, bazi yerlerde dosyalari farkli cihazi çökertirsiniz diyorlar ondan çekiniyorum.
Eger sorun yok diyorsanız elimde cihaz var deneyeyim
Cihazın qcn yedek alınız onunla işlem yapınız.
C canocan23 - #6
Cihazın qcn yedek alınız onunla işlem yapınız.
Tabiikide her zaman onerilen odur, sadece 9s in twrp root uju kullansam sorun olmaz herhalde degil mi
Aydar Aydar - #7
Tabiikide her zaman onerilen odur, sadece 9s in twrp root uju kullansam sorun olmaz herhalde degil mi
Note 9S ile Note 9 Pro TWRP aynı bizzat kendim denedim.
C canocan23 - #8
Note 9S ile Note 9 Pro TWRP aynı bizzat kendim denedim.
Öyle diyorsanız öyledir üstadım, note 9 pro curtana note 9s curtana ama bunun kod adi joyeuse ya ondan ustune dusup defalarca sordum.
Size ugramadan once bir iki forumda bu iki note 9 pro kod adindan da anlasilacagi uzere farklidir cihaziniz susar diyince korktum denemedim bile, icimi rahatlattiniz ben twrp root ile giriyorum ise
Aydar Aydar - #9
Öyle diyorsanız öyledir üstadım, note 9 pro curtana note 9s curtana ama bunun kod adi joyeuse ya ondan ustune dusup defalarca sordum.
Size ugramadan once bir iki forumda bu iki note 9 pro kod adindan da anlasilacagi uzere farklidir cihaziniz susar diyince korktum denemedim bile, icimi rahatlattiniz ben twrp root ile giriyorum ise
Rahat bir şekilde yapabilirsiniz.
bu TWRP ile yapabilirsiniz.
C canocan23 - #10
Hay elleriniz dert görmesin üstadım sağolun
Ş şazenuş - #11
Editledigin gcn yi önce qpts ile sonra qfill ile restore et,qfill yapmazsan şebeke gelmez
Aydar Aydar - #12
Hay elleriniz dert görmesin üstadım sağolun
:rica:
mustixz mustixz - #13
denediniz oldumu ustam bende yapcam oluyorsa eger
TUR1N TUR1N - #14
denediniz oldumu ustam bende yapcam oluyorsa eger
Merhabalar. Note9 Pro için burada verilen dosyaları kullanarak başarı ile imei repair işlemini gerçekleştirdim. (UMT)
Sıkıntısız kullanabilirsiniz.

Dosya adları:
TWRP = MiFirm.net_TWRP-3.4.1B-0530-REDMI_NOTE9S-CN-wzsx150-fastboot
QCN = Xiaomi_Redmi_Note_9_Pro_By-Aydar

Kolay gelsin.
Aydar Aydar - #15
Merhabalar. Note9 Pro için burada verilen dosyaları kullanarak başarı ile imei repair işlemini gerçekleştirdim. (UMT)

Dosya adları:

Kolay gelsin.
Geçmiş olsun.
Formumuzda devamlı başarılı sonuçlar paylaşılıyor!
TUR1N TUR1N - #16
Geçmiş olsun.
Formumuzda devamlı başarılı sonuçlar paylaşılıyor!
Sagolun. Paylaşımlarınız sayesinde.(y)
I izlavt66 - #17
Evet çok teşekkürler
locked1 locked1 - #18
hocam ben nasılyaapcağımı bilmiyorum cihaza rom atabilirinm amaimei bilgim yok bununla alakalı vide yada toplu link falan varmı
TUR1N TUR1N - #19
hocam ben nasılyaapcağımı bilmiyorum cihaza rom atabilirinm amaimei bilgim yok bununla alakalı vide yada toplu link falan varmı
Nasıl yapılacağını burada bir çırpıda anlatmak zor. Fakat diğer modeller (mesela 9s) için yapılan detaylı anlatımları okuyup irdeleyerek yapabilirsiniz. Ama riskli bir iş olduğunu göz önüne alın. UMT cihazının gerekebileceğini de unutmayın.
gen_com gen_com - #20
kendinden backup aldığım qcn yazdım olmadı
K KissMyAxe - #21

Dosya adları:

Kolay gelsin.
Hocam sorunsuz şekilde kayıt yapabildiyseniz bana da yardımcı olur musunuz ?
ProGsm ProGsm - #22
kardesım sorunun nedır nasıl bı yardım ıstıyorsun buyur ben olayım yardımcı
K KissMyAxe - #23
kardesım sorunun nedır nasıl bı yardım ıstıyorsun buyur ben olayım yardımcı
Hocam qcn ediyleyip cihaza atamadım yada atamıyorum qfil de de hata alıp duruyorum ..
ProGsm ProGsm - #24
team vwewbılırmısın
ProGsm ProGsm - #25
Hocam qcn ediyleyip cihaza atamadım yada atamıyorum qfil de de hata alıp duruyorum ..
team verırsen bakayım kardesım
K KissMyAxe - #26
465 860 557
t8mu62
K KissMyAxe - #27
465 860 557
t8mu62
PC kapandı mawi ekrana girdi açıldı telden yazdım ama netiniz kapalı galiba hocam ..
ProGsm ProGsm - #28
PC kapandı mawi ekrana girdi açıldı telden yazdım ama netiniz kapalı galiba hocam ..
teamın kapalı
K KissMyAxe - #29
4ru5x4 şifre
K KissMyAxe - #30
@kavalyem hocam çok sağol gece kaç saattir benimle uğraşıp cihazıma IMEI attığın için Allah razı olsun tekrardan .. böyle insanlar zor bulunur bu dewirde ellerine sağlık ..
ProGsm ProGsm - #31
@kavalyem hocam çok sağol gece kaç saattir benimle uğraşıp cihazıma IMEI attığın için Allah razı olsun tekrardan .. böyle insanlar zor bulunur bu dewirde ellerine sağlık ..
yardımcı olabıldıysek ne mutlu kardesım
logicboard01 logicboard01 - #32
@Soulfly üstadım bu versionun açıklamasında tianma panellerde olan dokunmatik sorunu düzeltildi diyor. Ben halen elimdeki twrp dosyasını (yine aynı kaynaktan indirmiştim) kullanıyorum otg mouse ile kullanıp işlem yapıyordum. Siz bu versionun Tianma Panel ile düzgün çalıştığını denediniz mi artık dokunmatik sorunu yok mudur acaba?
TUR1N TUR1N - #33
Özür diliyorum. Çok geç gördüm mesajınızı. Yardımsever arkadaşlar halletmiş zaten. Onlara da teşekkürlerimi iletiyorum.
K KissMyAxe - #34
hocam merhaba size yazdım whatsapp tan ama ulaşamadım müsait misiniz ..
ProGsm ProGsm - #35
hocam merhaba size yazdım whatsapp tan ama ulaşamadım müsait misiniz ..
buyur kardesım
K KissMyAxe - #36
seninle konuştuğumuz konu wardı ya cihaz yazılım bilgilerini attım SM-N975F için şebeke almıyor cihaz ağda kayıtlı değil diyor yardımcı olabilir misiniz rica etsem ..
ProGsm ProGsm - #37
any desk ver kardesım
K KissMyAxe - #38
any desk ver kardesım
548624633
K KissMyAxe - #39
Özür diliyorum. Çok geç gördüm mesajınızı. Yardımsever arkadaşlar halletmiş zaten. Onlara da teşekkürlerimi iletiyorum.
sorun diil hocam yine de teşekkür ederim sağolsun arkadaşımız yardımcı oldu ..
M moonstar96 - #40
forumda paylaşılan dosyalar sayesinde yaptım ben de ama acemiler için biraz daha ayrıntılı paylaşımlar daha güzel olabilir. bilgisini esirgemeyen herkese teşekkürler
E eneskilinctr - #41

Dosya adları:

Kolay gelsin.
Banada yardımcı olurmusunuz Allah rızası için
R revne1978 - #42
selam ustalarım redmi note 9 128 gb telefonum var ımeıl tamir etmek syiyorum dosyaları verebilirmiziniz birde anlatım dosyası yaparsanız sevinirim saygılar
MühendisBey33 MühendisBey33 - #43
selam ustalarım redmi note 9 128 gb telefonum var ımeıl tamir etmek syiyorum dosyaları verebilirmiziniz birde anlatım dosyası yaparsanız sevinirim saygılar
dosyaları yeni paylaştım forumda konusunu görebilirsiniz
R revne1978 - #44
dosyaları yeni paylaştım forumda konusunu görebilirsiniz
ustam sayfa linki varmı
Aydar Aydar - #45
ustam sayfa linki varmı
Ne dosyası istiyorsunuz?
frtogz frtogz - #46
İmei atabilen varmı ve ne kadar a
U Untouchablee - #47
İmei atabilen varmı ve ne kadar a
teamviever id şifre verin yardımcı olalım hocam burası yardımlaşma platformu
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/xiaomi-redmi-note-9-pro-imei-repair.10306/