Y1 Smart Watch Firmware

Y1 Smart Watch Firmware

A alp.45 - #1
Arkadaşlar y1 smartwatch güncel rom firmware lazım interneteki rom ları denedim olmadı hiç biri mtk6261d SJTC programınıda denedim olmadı oda y1 rom lazım saatin ekranı gitti yardımcı olursanız sevinirim
145316 145316 - #2
Saatin Ekranı Yuvarlakmı?
145316 145316 - #3
===========ⓂⓄⒷⒾⓁⓀⓊⓁⓊⓅ.ⒸⓄⓂ=============

BURADAKİ LİNKLERİ DENEYEBİLİRSİN

=====>.. ..(29mb) (1)
=====>.. ..(18mb) (2) Yedek
:ihtiyar:

A alp.45 - #4
olmadı hocam config_mtk lazım saat yuvarlak SJTC programınıda denedim olmadı saat çöp :(
145316 145316 - #5
:cenaze:
A alp.45 - #6
cfk.mtk güncel rom dosyası lazım internetekilerin hiç biri olmadı ekran göstermiyor
145316 145316 - #7
cfk.mtk güncel rom dosyası lazım internetekilerin hiç biri olmadı ekran göstermiyor
Ekranda Hiçmi Görüntü yok
145316 145316 - #8
Ekranda Hiçmi Görüntü yok
Eğer Ekranda Hiç Görüntü Yoksa Ekran Bozuk Olabilir
A alp.45 - #9
Eğer Ekranda Hiç Görüntü Yoksa Ekran Bozuk Olabilir
ekrandan değil hocam ekranda görüntü var saati flash tool programı ile update yapaken oldu cfg.mtk dosyası lazım rom dosyası internetekilerin hepsini denedim olmadı ekranda sorun yok yazılımda sorun var
A alp.45 - #10
Update on watch info
Ver k13-cob-y1-ips7789b0e-ydt-xsx-v06.378-20180521
Bbchip mt6261
Ms board k91
Build no. 2018/05/23 11:18 bu lazım cfg.mtk dosyası internetekileri denedim ekran yarım gösterio dokunmatik çalşmyo
145316 145316 - #11
ekrandan değil hocam ekranda görüntü var saati flash tool programı ile update yapaken oldu cfg.mtk dosyası lazım rom dosyası internetekilerin hepsini denedim olmadı ekranda sorun yok yazılımda sorun var
BULDUM
A alp.45 - #12
olmadı hocam yazılım uymadı saçma sapan oldu ekran gene
A alp.45 - #13
böle şeyler oluyor imei yazmştm program güncellerken gitti düzelmedi

1977
145316 145316 - #14
ilginç
145316 145316 - #15
145316 145316 - #16
oda olmazsa
A alp.45 - #17
malesef hiç biri olmadı
A alp.45 - #18
Arkadaşlar bu 4pda sitesine üyeli olan var mı site rusca captha var üye olamadım bi türlü ordaki yazılımları denicem son kez
Paradox Paradox - #19
Arkadaşlar bu 4pda sitesine üyeli olan var mı site rusca captha var üye olamadım bi türlü ordaki yazılımları denicem son kez

İndirme yapmaya çalıştığınız dosyanın konu bağlantısını paylaşabilir misiniz, bir bakalım?
A alp.45 - #20
İndirme yapmaya çalıştığınız dosyanın konu bağlantısını paylaşabilir misiniz, bir bakalım?

bunlar hocam bunları deniyim bi
Paradox Paradox - #21

bunlar hocam bunları deniyim bi

, umarım bunlar işinizi görür.
A alp.45 - #22
, umarım bunlar işinizi görür.
teşekkürler hocam olmadı gene aynı saat çöp
Paradox Paradox - #23
teşekkürler hocam olmadı gene aynı saat çöp

Çabuk pes ettiniz.
Nasipse uygun bir zamanda sizin için bu cihazla ilgili 4PDA'da ne varsa indirip Upload edeyim.
A alp.45 - #24
Çabuk pes ettiniz.
Nasipse uygun bir zamanda sizin için bu cihazla ilgili 4PDA'da ne varsa indirip Upload edeyim.
teşekkürler hocam v8 sürümü yüklüyor oda rusca yazılar ters ekran anlaşılmıyor diğerlerinde yarım ekran oluyor denemedim kalmadı y1 smartwatch relogio die geçiyor
coban32 coban32 - #25
rom işinizi görecektir.
A alp.45 - #26
rom işinizi görecektir.
denedim hocam burdaki romları da aynı v8 romu rusca oluyor görüntü yazılar ters oluyor ekran ters oluyor
coban32 coban32 - #27
İlginç anakart id sini verebilirsen direk anakrtdan bakalım demekki aynı isimle birden fazla modeli var.
A alp.45 - #28
İlginç anakart id sini verebilirsen direk anakrtdan bakalım demekki aynı isimle birden fazla modeli var.
onu nasıl öğrenebiliriz çinden aldım saati
Paradox Paradox - #29
onu nasıl öğrenebiliriz çinden aldım saati

Bunun için cihazı açmanız gerekli.
Cihaz Y1 görünümlü bir cihaz olabilir.
Eğer öyle ise, boşa kürek çekiyoruz demektir.
A alp.45 - #30
Bunun için cihazı açmanız gerekli.
Cihaz Y1 görünümlü bir cihaz olabilir.
Eğer öyle ise, boşa kürek çekiyoruz demektir.
Model No: RXY-Y1
batarya da bu yazıyor
Paradox Paradox - #31
Model No: RXY-Y1
batarya da bu yazıyor

Bir kaç gün oldukça yoğunum.
Forumu güncelledim ve bazı şeyleri yeni versiyona göre uyarlamam gerek.
Nasipse en kısa zamanda bu konuyla detaylı bir şekilde alakadar olacağım.
A alp.45 - #32
hocam satıcı yeni saat göndercek ücretsiz gelen yeni saati yedekleyip bu bozulan saati kurtarabilirmiyiz? aynı saaten yolucak ücretsiz yolda şuan
Paradox Paradox - #33
hocam satıcı yeni saat göndercek ücretsiz gelen yeni saati yedekleyip bu bozulan saati kurtarabilirmiyiz? aynı saaten yolucak ücretsiz yolda şuan

Cihaz bir gelsin de, bakarız nasipse.
Cihaz gelir gelmez, cihazın Firmware ve versiyon gibi bilgilerini almayı ihmal etmeyiniz.
A alp.45 - #34
bi gelişme yok sanırım
Paradox Paradox - #35
bi gelişme yok sanırım

Sizin için bulunan konuyu ve konuya yazılan bütün mesajları inceledim.
Konuda paylaşılan ne kadar dosya varsa da hepsini indirip başka bir yere Upload ettim.
Buna rağmen hala sorununuz çözülmediyse, bizden yana artık yapacak bir şey yok demektir.
Sanırım, yanılmıyorsam daha önce bu cihazın yedeklenmesi ile ilgili bir şey sormuştunuz.
Backup/Restore işlemi detaylı bir şekilde anlatılmış.
Orada paylaşılan araç gereçleri de indirip Upload ettiğim dosyaların arasına ekledim.
Kolay gelsin.

İndirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

06.png

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

i685b9omse.gif

i684br9bpp.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.
A alp.45 - #36
Sizin için bulunan konuyu ve konuya yazılan bütün mesajları inceledim.
Konuda paylaşılan ne kadar dosya varsa da hepsini indirip başka bir yere Upload ettim.
Buna rağmen hala sorununuz çözülmediyse, bizden yana artık yapacak bir şey yok demektir.
Sanırım, yanılmıyorsam daha önce bu cihazın yedeklenmesi ile ilgili bir şey sormuştunuz.
Backup/Restore işlemi detaylı bir şekilde anlatılmış.
Orada paylaşılan araç gereçleri de indirip Upload ettiğim dosyaların arasına ekledim.
Kolay gelsin.

İndirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

06.png

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

i685b9omse.gif

i684br9bpp.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.
Eline Sağlık Admin oldu sonunda buldum :) Çok teşekkürler ☺️
A alp.45 - #37
Rar dosyasının içnde Mystolk die dosya var o uyum sağladı çok teşekkürler :)
Paradox Paradox - #38
Rar dosyasının içnde Mystolk die dosya var o uyum sağladı çok teşekkürler :)

Haydi geçmiş olsun o zaman.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/y1-smart-watch-firmware.7195/