ZTE Blade S6 Flex Rom

ZTE Blade S6 Flex Rom

DragonRush DragonRush - #1
ZTE Blade S6 Flex modelinin stock romunu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz. Saygılarımla.

:buyucu:

:buyucu:
Paradox Paradox - #2
Paylaşım için teşekkürler.
Hemen indirip arşivime ekleyeyim.
Bakarsınız, gün gelir birisine lazım olur.
DragonRush DragonRush - #3
Rica ederim yardımcı olduysam ne mutlu..
K kalekapisi - #4
Bunu nasıl yükleyebiliriz. Yardımcı olabilirmisiniz. @C4shFL0w,
M Machine - #5

İlk indirme bağlantısı olan yazılım sd kart ile yükleniyor. İçi boş bir sd karta ilk dosyayı indirip kopyalayarak recovery ekranından update.zip seçerek yükleyebilirsin.
Berkayturan Berkayturan - #6
Birkaç tane ekran görüntüsü atabilirmisin bide kullandığın sürece memnun kaldın mı?
T tunahan_tusem - #7
İndirme linki silinmiş bakabilir misiniz ?
DragonRush DragonRush - #8

2. linki indirip telefonunuz brick olmuş gibi kurabilirsiniz. Öteki türlü kurmak istiyorsanız ise. Öncelikle kingroot ile root atmalısınız. Daha sonra Rashr programı ile 2. linkteki recovery'i flashlayın. SD kartınızın içine 1. linkteki dosyayı atın. Recovery'den update dosyasını flashlayın.

İlk indirme bağlantısı olan yazılım sd kart ile yükleniyor. İçi boş bir sd karta ilk dosyayı indirip kopyalayarak recovery ekranından update.zip seçerek yükleyebilirsin.

Maalesef ki öyle bir kurulum söz konusu değil. Recovery farklı olduğundan kurulum mümkün değildir.
Birkaç tane ekran görüntüsü atabilirmisin bide kullandığın sürece memnun kaldın mı?

20002001200220031999

Tertemiz android ve stabil. Her zaman söylerim Turkcell'in acileden rom yapmayı ve telefon modlamayı bırakması lazım.

İndirme linki silinmiş bakabilir misiniz ?

Linkler sağlam dostum.
T tunahan_tusem - #9
Tıklayın linke.

2004
DragonRush DragonRush - #10
Evet farkettim hocam. O sitede kendi üyeliğim ile girdiğimde link sağlam gözüküyordu. Tekrar upload ettim. @Paradox bey şu linki ilk mesaja kopyalar mısınız? Yetkim yok sanırım düzeltme yapamıyorum mesajda.

Paradox Paradox - #11
Evet farkettim hocam. O sitede kendi üyeliğim ile girdiğimde link sağlam gözüküyordu. Tekrar upload ettim. @Paradox bey şu linki ilk mesaja kopyalar mısınız? Yetkim yok sanırım düzeltme yapamıyorum mesajda.

@C4shFL0w hallettim.
DragonRush DragonRush - #12
Teşekkürler :)
Paradox Paradox - #13
G gokturk1 - #14
su yukleme işlemı tam detaylı anlatabılırmısın
G gokturk1 - #15

Cunku qfıl ıle denedım fırehose dosyası ıcınde yok
DragonRush DragonRush - #16

Kingoroot ile rootla telefonu. Rashr ile 2. Linkteki recoveryi rootla. 1. Linkteki uptade.zip i hafiza kartina at recoveryden flashla
G gokturk1 - #17
Kingoroot ile rootla telefonu. Rashr ile 2. Linkteki recoveryi rootla. 1. Linkteki uptade.zip i hafiza kartina at recoveryden flashla

Bu yontemı de denedım sureklı hata verdı.

Rashr ıle depolamadan recovey dosyasını flaslıyorum recovery acılıyor. Lakın sd kartdakı dosyayı gormuyor ayrıca

buna benzer hata verıyor arecovery acılınca

1548236849042.png
G gokturk1 - #18
telefonu brıck ettım.

sonra yenıden sıfırlayıp tekrar denedım bu kez oldu
dedıgın gıbı stabıl ve gayet hızlı turkcellın acayıplıgınden kurtulmak kadar guzel bırsey yok.

Şimdi denedıgım kısım su sebeke meselesı eger sebeke hata verırse donanımsal olduguna artık tam ıkna olacagım.
Eger herhangı bır hata vermesse

Gercekten baya buyuk bır dua yı hakedıyorsun kardesım :)
DragonRush DragonRush - #19
telefonu brıck ettım.

sonra yenıden sıfırlayıp tekrar denedım bu kez oldu
dedıgın gıbı stabıl ve gayet hızlı turkcellın acayıplıgınden kurtulmak kadar guzel bırsey yok.

Şimdi denedıgım kısım su sebeke meselesı eger sebeke hata verırse donanımsal olduguna artık tam ıkna olacagım.
Eger herhangı bır hata vermesse

Gercekten baya buyuk bır dua yı hakedıyorsun kardesım :)

hayırlısı olsun :) test edip sonuçlarını bizimle paylaşirsan memnun oluruz
G gokturk1 - #20
hayırlısı olsun :) test edip sonuçlarını bizimle paylaşirsan memnun oluruz

Evet dun den buyana herhangı bır baglantı kopması yasamadım.
Muhtemelen turkcelın modladıgı romdan kaynaklı bır sebeke hatası yasanmakta ıdı. Bu romla bu sorunu sımdılık cozmus bulunmaktayım.
Zamanın 1000 tl verıp 1 sene kullanamamın acısını cıkarıyorum.

Bence t60 sımkart sebeke yok sorunu cozumu adı altında bu baslık faydalı olur. kanaatındeyım.
DragonRush DragonRush - #21
Muhtemelen turkcelın modladıgı romdan kaynaklı bır sebeke hatası yasanmakta ıdı. Bu romla bu sorunu sımdılık cozmus bulunmaktayım.

Bence t60 sımkart sebeke yok sorunu cozumu adı altında bu baslık faydalı olur. kanaatındeyım.

Sorununuzun çözüldüğüne sevindim :)
Paradox Paradox - #22

Geri bildirim için teşekkürler.
C c_green_1907 - #23

hocam merhabalar oncelıkle cok tsk ederım uzun zamandır bakıyordum ama t60 işini çözememiştim artık vazgeçmiştim ki sizin çalışmanızı gördüm.

ilk olarak internetten king root u indirdim ve telefonu basarılı bi şekilde rootladım.
daha sonra ikinci dosyayı da hafıza kartına atım ve telefona taşıdım. rashr programını kurarak program menüsünden "depolamadan recovery" secenegi ile telefona atmıs oldugum ıkıncı dosyanın ıcınden "recovery.img" dosyasını secerek işleme devam ettim. recovery işlemi tamamlandı ve telefon revovery modunda yenıden basladı. üst kısımda zte_blade_s6_flexv1.0.0 yazarak telefon açıldı. daha sonra hafıza kartına update dosyasını attım ve sd kartı taktım devamında update from sd card dedıgımde sd card içindeki dosyayı gormuyor nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevınırım
G gokturk1 - #24
hocam merhabalar oncelıkle cok tsk ederım uzun zamandır bakıyordum ama t60 işini çözememiştim artık vazgeçmiştim ki sizin çalışmanızı gördüm.

ilk olarak internetten king root u indirdim ve telefonu basarılı bi şekilde rootladım.
daha sonra ikinci dosyayı da hafıza kartına atım ve telefona taşıdım. rashr programını kurarak program menüsünden "depolamadan recovery" secenegi ile telefona atmıs oldugum ıkıncı dosyanın ıcınden "recovery.img" dosyasını secerek işleme devam ettim. recovery işlemi tamamlandı ve telefon revovery modunda yenıden basladı. üst kısımda zte_blade_s6_flexv1.0.0 yazarak telefon açıldı. daha sonra hafıza kartına update dosyasını attım ve sd kartı taktım devamında update from sd card dedıgımde sd card içindeki dosyayı gormuyor nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevınırım

Aynısı benımde basıma geldı telefonu formatladıktan sonra aynı işlemı tekrar dene
C c_green_1907 - #25
Aynısı benımde basıma geldı telefonu formatladıktan sonra aynı işlemı tekrar dene
Hocam bu olaydan sonra telefon recovery sayfasında takıldı kaldı telefon Android ile başlamıyordu ne yapsam olmadı hafıza kartını fat32 ile defalarca farklı bit lerde formatladim olmadı kartı görmüyor telefon daha sonra evde Bluetooth hoparlörde kullandığım hafıza kartı vardı hiç biçimlendirme yapmadan içinde müzikler varken 1. Dosyayı attım pat diye gördü telefon anlam veremedim ama oldu
M Machine - #26
Hocam bu olaydan sonra telefon recovery sayfasında takıldı kaldı telefon Android ile başlamıyordu ne yapsam olmadı hafıza kartını fat32 ile defalarca farklı bit lerde formatladim olmadı kartı görmüyor telefon daha sonra evde Bluetooth hoparlörde kullandığım hafıza kartı vardı hiç biçimlendirme yapmadan içinde müzikler varken 1. Dosyayı attım pat diye gördü telefon anlam veremedim ama oldu

Telefonun gördüğü sd kart ile sorun çözüldü mü?
C c_green_1907 - #27
Telefonun gördüğü sd kart ile sorun çözüldü mü?
Evet çözüldü telefon on numara oldu valla turkcellin yaptığı afedersiniz b*K gibi bir Android sürümü güncellemede gelmedi sattık oldu bittiye getirdiler. Zte sürümünü bulandan getirenden paylasandan Allah razı olsun :)
M Machine - #28
Evet çözüldü telefon on numara oldu valla turkcellin yaptığı afedersiniz b*K gibi bir Android sürümü güncellemede gelmedi sattık oldu bittiye getirdiler. Zte sürümünü bulandan getirenden paylasandan Allah razı olsun :)
Geçmiş olsun.:alkis:
DragonRush DragonRush - #29

Geçmiş olsun aramıza hoşgeldin :)
Paradox Paradox - #30

:kopkop:
I isoefsanesi - #31
söylediniğiniz herşeyi yaptım. boot ekranında kaldı update.zip yüklemeye çalışınca installation aborted hatası alıyorum. format atıncada açılmıyor artık öyle kaldı bu. ben nasıl düzelticem bumu
I isoefsanesi - #32
bu arkadaşlar ile benzer bir durum benimkide ama sd kart görüyor ama yüklemede hata alıyorum

"hocam merhabalar oncelıkle cok tsk ederım uzun zamandır bakıyordum ama t60 işini çözememiştim artık vazgeçmiştim ki sizin çalışmanızı gördüm.

daha sonra ikinci dosyayı da hafıza kartına atım ve telefona taşıdım. rashr programını kurarak program menüsünden "depolamadan recovery" secenegi ile telefona atmıs oldugum ıkıncı dosyanın ıcınden "recovery.img" dosyasını secerek işleme devam ettim. recovery işlemi tamamlandı ve telefon revovery modunda yenıden basladı. üst kısımda zte_blade_s6_flexv1.0.0 yazarak telefon açıldı. daha sonra hafıza kartına update dosyasını attım ve sd kartı taktım devamında update from sd card dedıgımde sd card içindeki dosyayı gormuyor nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevınırım "
Paradox Paradox - #33
bu arkadaşlar ile benzer bir durum benimkide ama sd kart görüyor ama yüklemede hata alıyorum

"hocam merhabalar oncelıkle cok tsk ederım uzun zamandır bakıyordum ama t60 işini çözememiştim artık vazgeçmiştim ki sizin çalışmanızı gördüm.

daha sonra ikinci dosyayı da hafıza kartına atım ve telefona taşıdım. rashr programını kurarak program menüsünden "depolamadan recovery" secenegi ile telefona atmıs oldugum ıkıncı dosyanın ıcınden "recovery.img" dosyasını secerek işleme devam ettim. recovery işlemi tamamlandı ve telefon revovery modunda yenıden basladı. üst kısımda zte_blade_s6_flexv1.0.0 yazarak telefon açıldı. daha sonra hafıza kartına update dosyasını attım ve sd kartı taktım devamında update from sd card dedıgımde sd card içindeki dosyayı gormuyor nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevınırım "

Farklı ve daha küçük boyutlu bir hafıza kartı ile tekrar deneme yapabilir misiniz?
DragonRush DragonRush - #34

Admininde söylediği gibi ufak boyutlu bi flash bellek kullanmayi deneyin
A Alptug - #35
SA hocam konuyu hortlattım . T60 telefonum var nasıl yapıcam ben şimdi bu olayı root felan rashr nasıl yapıcam onları bilmiyorum hiç yardımcı olur musun ?
Paradox Paradox - #36
SA hocam konuyu hortlattım . T60 telefonum var nasıl yapıcam ben şimdi bu olayı root felan rashr nasıl yapıcam onları bilmiyorum hiç yardımcı olur musun ?

Konuya yazılan yorumlarda gerekli açıklamalar mevcut.
Kolay gelsin.
A Alptug - #37
2.ci linkten brick olmus gibi kurabilirsiniz diyor.Yani ? Ne ypicam nerden biliyim ki bence hic bir sekilde yardimci olmuyorsunuz adim adim anlatabilitsiniz ama gerek duymuyorsunuz.
DragonRush DragonRush - #38
2.ci linkten brick olmus gibi kurabilirsiniz diyor.Yani ? Ne ypicam nerden biliyim ki bence hic bir sekilde yardimci olmuyorsunuz adim adim anlatabilitsiniz ama gerek duymuyorsunuz.

Merhaba,

İlk kurulumu yapın diğer kurulum için dosyalar eksik..
E erenerdem1980 - #39
kimse anlaşılır şekilde bir açıklama yapmamış herkez ya baştan başlayıp sonundan devam etmiş yada ortasından başlayıp başa dönmüşş kardeşim açık bir şekilde şunu doğru ifade edebilen anlatan sevgili bir kardeşimiz yokmuyaa
Paradox Paradox - #40
kimse anlaşılır şekilde bir açıklama yapmamış herkez ya baştan başlayıp sonundan devam etmiş yada ortasından başlayıp başa dönmüşş kardeşim açık bir şekilde şunu doğru ifade edebilen anlatan sevgili bir kardeşimiz yokmuyaa

Konuya yazılan yorumlarda her şey açık açık anlatılmış.
Bu işler hakkında biraz bilginiz varsa, sorununuzu kolayca çözebilirsiniz.
velşi velşi - #41
kanka bende şimdi deniyeceğim inş olur
S server - #42
system sonra media sonra içinde türkcell t60 kullanım kılavuzu var
s6kullancisi s6kullancisi - #43
Selam, recovery'den hangi seçeneği seçeceğiz? apply update from sdcard sanırım.
s6kullancisi s6kullancisi - #44
Kod:
This package is for "P839T60_EU" product; this is a "P836T60"
Installation aborted.
Diye bir hata aldım, ilk linkteki romu SD Card'la kurmaya çalışırken, ne yapmam gerek.
DragonRush DragonRush - #45
Kod:
This package is for "P839T60_EU" product; this is a "P836T60"
Installation aborted.
Diye bir hata aldım, ilk linkteki romu SD Card'la kurmaya çalışırken, ne yapmam gerek.

turkcell t60 ile zte'nin recoveryleri farklı. Önce Zte recoverysini flashlaman gerekiyor. Daha sonra recovery'den yazılımı flashlayabilirsin.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/zte-blade-s6-flex-rom.7183/