Stock Firmware Ainol iNovo W8 Firmware

Meta başlık: Ainol iNovo W8 Firmware

Meta açıklama: Ainol iNovo W8 Firmware

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Ainol iNovo W8 Firmware

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Uyarı:
Bu konudan faydalanarak:
Cihazınıza Windows 8.1 Orijinal İS kurulumu yapabilirsiniz.
Cihazınızı kullandığınız dili değiştirebilirsiniz.
Cihazınıza Office 365 kurulumu yapabilirsiniz.
Cihazınıza dilediğiniz Windows 8.1 veya Windows 10 sürümünü yükleyebilirsiniz.
(Temiz Kurulum)
Cihazın WiFi sürücülerini güncelleyebilirsiniz.
Cihazın Windows 8.1 ve Windows 10 sürücü yedeklerini edinebilirsiniz.

Yazılım indirme linkleri:
(Beklemek ve hız limiti yok.)
Boyut: 3,43 GB

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Ainol iNovo W8 Windows 8.1 Orijinal Firmware
Windows 8.1 Orijinal İS Kurulum Rehberi
Tablet Dilini Türkçe Yapma Rehberi
Office 365 Kurulum Rehberi
Windows 8.1 veya Windows 10 Yükleme Rehberi (Temiz Kurulum)
Rufus
WiFi Sürücüleri

Windows 8.1 ve Windows 10 Sürücü Yedekleri

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: jan1343

uzeyiraydin

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2020
13
1
3
29
Emekleriniz için teşekkürler öncelikle elimde Reeder W100i laptop var işletim sistemi çöktü bende başka bir windows yükledim şimdide tabletten verim alamıyorum bu cihazın işletim sistemi uygun gibi gözüküyor birde link i bulamadım acaba kaldırıldı mı ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Emekleriniz için teşekkürler öncelikle elimde Reeder W100i laptop var işletim sistemi çöktü bende başka bir windows yükledim şimdide tabletten verim alamıyorum bu cihazın işletim sistemi uygun gibi gözüküyor birde link i bulamadım acaba kaldırıldı mı ?

Konu içeriği düzenlenmiştir.

yldrm06

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2022
10
0
1
33
Merhaba sayın yönetici paradox beyefendi..
Benim bir istirhamım olacaktı, bu ainol dosyasını indirdim lakin diske nasıl işleyeceğim hakkında bir bilgi sahibi değilim maalesef. anydesk ya da herhangi bir uzaktan bağlantı yardımıyla derdime derman olursanız hem duacınız olur hem de minnettar kalırım. Şimdiden mesajımı görseniz de görmeseniz de ilgi ve alakanız için teşekkür ederim..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba sayın yönetici paradox beyefendi..
Benim bir istirhamım olacaktı, bu ainol dosyasını indirdim lakin diske nasıl işleyeceğim hakkında bir bilgi sahibi değilim maalesef. anydesk ya da herhangi bir uzaktan bağlantı yardımıyla derdime derman olursanız hem duacınız olur hem de minnettar kalırım. Şimdiden mesajımı görseniz de görmeseniz de ilgi ve alakanız için teşekkür ederim..

Elbette size yardımcı olmak isterim.
AnyDesk ID paylaşabilir misiniz lütfen?

yldrm06

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2022
10
0
1
33
Fotoğraf atmaya çalıştım ama dosya boyutu çok büyük dedi. Ainol yazılımını flasta çalıştırdıktan sonra cmd ekranı geldi ve The batch file cannot be found hatası aldım. Sebebi nedir bilmiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Fotoğraf atmaya çalıştım ama dosya boyutu çok büyük dedi. Ainol yazılımını flasta çalıştırdıktan sonra cmd ekranı geldi ve The batch file cannot be found hatası aldım. Sebebi nedir bilmiyorum.

Flash Disk'i çıkartıp tekrar takınız ve işlemleri yeniden başlatınız.
İşlemleri USB çoğaltıcı ile değil, cihazın içinden çıkan OTG kablosu ile yapınız.
Zira bu aşamada çoğaltıcıya veya başka bir bileşene ihtiyacınız yok.

yldrm06

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2022
10
0
1
33
Flash Disk'i çıkartıp tekrar takınız ve işlemleri yeniden başlatınız.
İşlemleri USB çoğaltıcı ile değil, cihazın içinden çıkan OTG kablosu ile yapınız.
Zira bu aşamada çoğaltıcıya veya başka bir bileşene ihtiyacınız yok.
Otg kablosu bulunmadığı için otg yerine direkt usb'yi taktım sanırım hatayı o yüzden aldım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Otg kablosu bulunmadığı için otg yerine direkt usb'yi taktım sanırım hatayı o yüzden aldım.

Elinizdeki Flash Disk'in doğrudan bağlantı noktasına girecek gibiyse olur, OTG kablosu kullanmanıza gerek yok.
Kurulum görsellerine bakarak işlemleri tekrar gözden geçirmeniz faydalı olacaktır.
Olmazsa, Flash Disk'i yeniden hazırlayınız.

• Beğen
Tepkiler: yldrm06

yldrm06

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2022
10
0
1
33
Elinizdeki Flash Disk'in doğrudan bağlantı noktasına girecek gibiyse olur, OTG kablosu kullanmanıza gerek yok.
Kurulum görsellerine bakarak işlemleri tekrar gözden geçirmeniz faydalı olacaktır.
Olmazsa, Flash Disk'i yeniden hazırlayınız.
Yavuz bey cidden Allah razı olsun sizden. Sizin gibi insanların hâlâ günümüzde varlığının bilincinde olmak göz yaşartıcı. Allah'ım sizin gibi insanların sayısını arttırması dileğiyle. Koşulsuz insanlara hizmet ve yardım ediyorsunuz bu hareketinizi canı gönülden kutluyorum. Sitenize yardım edebileceğim bir hesap numarası ya da İban varsa katkıda bulunmayı çok isterim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yavuz bey cidden Allah razı olsun sizden. Sizin gibi insanların hâlâ günümüzde varlığının bilincinde olmak göz yaşartıcı. Allah'ım sizin gibi insanların sayısını arttırması dileğiyle. Koşulsuz insanlara hizmet ve yardım ediyorsunuz bu hareketinizi canı gönülden kutluyorum. Sitenize yardım edebileceğim bir hesap numarası ya da İban varsa katkıda bulunmayı çok isterim.

Rica ederim efendim.
Allah (c.c.) cümlemizden razı olsun.
Sizinde belirttiğiniz gibi: Yardımlarımızı karşılıksız yapıyoruz.
Üyelerimizden maddi bir beklentimiz olmadığı gibi çok şükür maddi bir desteğe de ihtiyacımız yok.
İlla ki birilerine faydalı olmak niyetinde iseniz, benim gibi, hiç tanımadığınız yardıma ihtiyacı olan birilerine yardım edebilirsiniz.
İyi forumlar ve mutluluklar dilerim efendim.

• Beğen

yldrm06

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2022
10
0
1
33
Rica ederim efendim.
Allah (c.c.) cümlemizden razı olsun.
Sizinde belirttiğiniz gibi: Yardımlarımızı karşılıksız yapıyoruz.
Üyelerimizden maddi bir beklentimiz olmadığı gibi çok şükür maddi bir desteğe de ihtiyacımız yok.
İlla ki birilerine faydalı olmak niyetinde iseniz, benim gibi, hiç tanımadığınız yardıma ihtiyacı olan birilerine yardım edebilirsiniz.
İyi forumlar ve mutluluklar dilerim efendim.
Allah güzel gönlünüze göre versin.
Yavuz bey son olarak tablete ainol yazılımını yükledim lakin wireless yok ve İngilizceden Türkçeye dönmüyor eğer 10 dakikaya kadar hâlâ müsait olursanız telefondan USB internet paylaşımı sonucu bu tabletede anydesk indirip ayarlarını uygulayabilirsiniz çok müteşekkir olurum.

yldrm06

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2022
10
0
1
33
Allah güzel gönlünüze göre versin.
Yavuz bey son olarak tablete ainol yazılımını yükledim lakin wireless yok ve İngilizceden Türkçeye dönmüyor eğer 10 dakikaya kadar hâlâ müsait olursanız telefondan USB internet paylaşımı sonucu bu tabletede anydesk indirip ayarlarını uygulayabilirsiniz çok müteşekkir olurum.
Is: 181598716

yldrm06

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2022
10
0
1
33
Hepsini Hallettim Yavuz bey hepsi tıkır tıkır çalışıyor. Siz olmasaydınız asla yapamazsın. Allah ne muradınız varsa versin. Başkası olsa gidip servise boştan yere 400-500 lira verirdi. Zaten o yetkili servisleri de Allah bildiği gibi yapsın sırf işi ticari ranta dönüştürmüşler. Kendileri öyle yaparsa demokrasi de çareler tükenmez düşüncesiyle biz tüketiciler olarakta dersimizin dermanını kendimiz oluştururuz. Tekrardan Allah razı olsun siz ve sizin gibi yardımsever insanlardan. Çevremdeki herkese forumumuzu tavsiye edeceğim sağlıcakla kalın hoşçakalın..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hepsini Hallettim Yavuz bey hepsi tıkır tıkır çalışıyor. Siz olmasaydınız asla yapamazsın. Allah ne muradınız varsa versin. Başkası olsa gidip servise boştan yere 400-500 lira verirdi. Zaten o yetkili servisleri de Allah bildiği gibi yapsın sırf işi ticari ranta dönüştürmüşler. Kendileri öyle yaparsa demokrasi de çareler tükenmez düşüncesiyle biz tüketiciler olarakta dersimizin dermanını kendimiz oluştururuz. Tekrardan Allah razı olsun siz ve sizin gibi yardımsever insanlardan. Çevremdeki herkese forumumuzu tavsiye edeceğim sağlıcakla kalın hoşçakalın..

Geçmiş olsun efendim.
Paylaştığım içerikte ihtiyacınız olabilecek her şey mevcut.
Bir sorun yaşarsanız, paylaşım içeriğini okuyarak sorununuzu çözebilirsiniz.

• Beğen