Çözüldü Akıllı Saat IMEI Tamir - Akıllı Saat IMEI Değiştirme

Yazdır

Eydmir

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Kas 2019
1
0
1
47
Merhaba çocuklarım için 2 adet aldığım A36e kodlu 4g saatlerimiz var bu işlemle imei değişimi mümkünmüdür. Açıklamasında işlemci türü olarak MTK6261 olarak yazıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba çocuklarım için 2 adet aldığım A36e kodlu 4g saatlerimiz var bu işlemle imei değişimi mümkünmüdür. Açıklamasında işlemci türü olarak MTK6261 olarak yazıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Çocuk saatleri ile ilgili olarak, konuya yazdığım yorumlarda defalarca bilgi verdim.
Konuya yazılan yorumları gözden geçirmeniz faydalı olacaktır.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Merhaba, @Paradox Detaylı anlatım için teşekkür ederim.
Hayatımda ilk defa yaptım ve daha öncede geldi hiç uğraşmadım.
Bu benim için önemli olduğu için bende araştırma yaptım direk forumumuz çıktı googlde, işlemleri sizin dediğiniz gibi yaptım sorunsuz oldu.
Emeğine sağlık.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

mehmetcan34

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Kas 2018
5
0
1
hocam bu işlemi yaptık pc driver'i yukledi ama işlem yapacağımız program nedir coolsand için ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmetcan34

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Kas 2018
5
0
1
hocam coolsand için hangi programı kullanacağız,yafrdımcı olursanız sevinirim.
şimdiden teşekkürler ....

Moderatör tarafında düzenlendi:

mehmetcan34

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Kas 2018
5
0
1
hocam urun ismi ile satis ismi farkli oluyor bu çin mali saatlerde(saglikli bilgi verememek adina birsey soylemek istemiyorum) yalniz su kadarini soyliyeyim;cihaz sms ile islem goren,feneri ve kamerasi olan setracker'la haritada kontrol edilen,pc ye baglayinca aygit yoneticisinde tanimlanmayan cihaz altinda '' coolsand'' yazan bir cihaz.forumda ki video ile driver isini halletik ama imei yi hangi program ile atacagiz.
forumda yazmissiniz coolsand islemciyi nasil gorecek pc diye ve admin arkadas videoyu paylasmis. coolsand videosu altina imei degistik dediniz hangi program ile yaptiniz bunu sormak istedim size.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam urun ismi ile satis ismi farkli oluyor bu çin mali saatlerde(saglikli bilgi verememek adina birsey soylemek istemiyorum) yalniz su kadarini soyliyeyim;cihaz sms ile islem goren,feneri ve kamerasi olan setracker'la haritada kontrol edilen,pc ye baglayinca aygit yoneticisinde tanimlanmayan cihaz altinda '' coolsand'' yazan bir cihaz.forumda ki video ile driver isini halletik ama imei yi hangi program ile atacagiz.
forumda yazmissiniz coolsand islemciyi nasil gorecek pc diye ve admin arkadas videoyu paylasmis. coolsand videosu altina imei degistik dediniz hangi program ile yaptiniz bunu sormak istedim size.

IMEI muhtemelen SMS ile değiştirilmiştir.
Lakin, bu cihazlarda IMEI değiştiği zaman ID'de değişmektedir.
Bu durumda da takip programını kullanamazsınız.
Önce satıcı ile iletişim kurarak,
IMEI bilgilerini değiştirmek istediğinizi ve yeni ID bilgilerini sisteme kayıt ettirip ettiremeyeceğini sormanız faydalı olacaktır.

mehmetcan34

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Kas 2018
5
0
1
Teşekkür ederim üstadım imei değiştirdi. İd numarası da değişti. Setracker mail attım ama yardımcı olmadılar. Yeni id numarasını Setracker kaydetmenin başka yolu var mı

coolsand işlemciye hangi program ile işlem yapabiliriz. driver'ı kurdum pc coolsand'i goruyor ama işlem için hangi uygulamayı kullanacagız ?

mehmetcan34

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Kas 2018
5
0
1
IMEI muhtemelen SMS ile değiştirilmiştir.
Lakin, bu cihazlarda IMEI değiştiği zaman ID'de değişmektedir.
Bu durumda da takip programını kullanamazsınız.
Önce satıcı ile iletişim kurarak,
IMEI bilgilerini değiştirmek istediğinizi ve yeni ID bilgilerini sisteme kayıt ettirip ettiremeyeceğini sormanız faydalı olacaktır.

hocam birbirimizi anlamıyoruz sanırım. o bahsettiğiniz işlemi yaptık (satıcıya ulastık,hallettik) coolsand için işlem yapacagımız uygulamayı soruyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
  • Beğen
Tepkiler: eraslaan

eraslaan

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Eki 2018
3
0
1
34
İnanın ne demek istediğinizi anlayamadım.
IMEI ve ID işini hallettiğinizi söylemişsiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Hocam ben arkadaşı anladım bende de aynı saatten var sorunumu çözemedim. Şöyle anlatayım saati Q02 diye yazınca bulabiliyorum MT6261 işlemcisi ama bilgisayara açıkken bağladığımda Coolsand şeklinde 2 tane bağlantı çıkıyor.Kapalı şekilde bağladığımda bir tane Coolsand çıkıyor. MTK driverları yüklediğimde birden çok seçenek çıkıyor. Cihazı hangi seçenekte göstersemde mtk imei repair uygulamalarında hata alıyorum. Uygulama ya donuyor yada tepki vermiyor. Verdiği zamanda meta mode error yazıyor.

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
Hocam ben arkadaşı anladım bende de aynı saatten var sorunumu çözemedim. Şöyle anlatayım saati Q02 diye yazınca bulabiliyorum MT6261 işlemcisi ama bilgisayara açıkken bağladığımda Coolsand şeklinde 2 tane bağlantı çıkıyor.Kapalı şekilde bağladığımda bir tane Coolsand çıkıyor. MTK driverları yüklediğimde birden çok seçenek çıkıyor. Cihazı hangi seçenekte göstersemde mtk imei repair uygulamalarında hata alıyorum. Uygulama ya donuyor yada tepki vermiyor. Verdiği zamanda meta mode error yazıyor.
Sizin Sıkıntınız Drivermi​

• Beğen
Tepkiler: eraslaan

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Cihazınız hakkında detaylı bilgiye sahip değilim.
Lakin anladığım kadarıyla sizin cihazınızın IMEI bilgileri SMS yolu ile değişiyor.
Bu durumda da bilgisayar üzerinden cihazınıza işlem yapmanız pek mümkün olmayabilir.
Nasipse ben uygun bir zamanda bu konuyu bir araştırayım.
İşe yarar bir şeyler bulursam burada paylaşırım.

kavurka82

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2020
1
0
1
41
Siz ve bulunan yöntemleri kullanarak IMEI Repair yapabilirsiniz.
Takıldığınız bir yer olursa, konulara yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.
Merhabalar sayın üyeler.
Kospet optimus pro mtk 6739 için vermiş olduğunuz linkleri ve cevapları inceleyip baya bir kafa yordum. Fakat imei tamir i bir türlü olmadı. Geçen zamanda bunun kesin bir çözümünü bulabilen varmıdır? Konuyu tekrar güncellemek istedim. Teşekkür ederim bilgileriniz için