Yardım Alcatel 1T 7 8068 Rom

Geriparli

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eyl 2019
3
3
3
32
Merhaba arkadaşlar tablete format attım yalnız gmail sıkıntısı ile karşılaştım ne yaptıysam bunu geçemedim talback vs. Ama yardım v.s olayları tablette görünmüyor yada kaldırılmış son çare rom atmak gibi görünüyor bu modelin romu bulamadım yardımcı olur musunuz ?

Geriparli

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eyl 2019
3
3
3
32
EFT Dongle
EFT Dongle Varımı elinizde.
Bide Bu yöntemi denermisiniz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
EFT Dongle yok pek bilgim yok açıkçası birkaç yere sordum markası Alcatel diyince servise gönder dediler hiçbir sorun yok cihaz daha 2 aylık sadece harf format attım bu alınan saçma sapan gmail önlemi sadece.
videodaki durumu yaptım ancak talback ayarlarında yardım geribildirim satırı benim tablette yok.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
EFT Dongle

EFT Dongle yok pek bilgim yok açıkçası birkaç yere sordum markası Alcatel diyince servise gönder dediler hiçbir sorun yok cihaz daha 2 aylık sadece harf format attım bu alınan saçma sapan gmail önlemi sadece.
videodaki durumu yaptım ancak talback ayarlarında yardım geribildirim satırı benim tablette yok.

bulunan konuya yazılan yorumları dikkatlice okursanız sorununuzu çözebilirsiniz.

Geriparli

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Eyl 2019
3
3
3
32
bulunan konuya yazılan yorumları dikkatlice okursanız sorununuzu çözebilirsiniz.

yorumlarda sp flash tool kulanın demişler ama söylenilen şekilde yaptım format yerinde start verip tablet kapalı konumda startdan sonra usb kablosunu taktım hiçbir işlem yapmıyor.
bi yardımcı olun bana kızım başımın etini yiyor hergün işten geliyorum ugraşıyorum yokmu bunun bir çaresi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
yorumlarda sp flash tool kulanın demişler ama söylenilen şekilde yaptım format yerinde start verip tablet kapalı konumda startdan sonra usb kablosunu taktım hiçbir işlem yapmıyor.
bi yardımcı olun bana kızım başımın etini yiyor hergün işten geliyorum ugraşıyorum yokmu bunun bir çaresi

Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
Sürücüler yüklü değilse, sürücüleri yüklediğiniz zaman yazılım yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

emational

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2017
7
1
3
23
Alcatel 1T 7 8068 Rom lazım cihaz çöktü açılmıyor, elinde olan paylaşa bilirmi lütfen

iletişimdünyası

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Kas 2018
20
4
3
42
Çözüldü.
Önce tabletinize uygun yazılım yükleme aracını indirip yükleyin
sonra uygulamayı yükleyip çalıştırın model seçip cihazı kapalı halde ses açma tuşuna basarak bağlamanızı isteyecek
windows güvenlik duvarını kapatıp yada uygulamaya izin vermeniz gerekecek
daha sonra uygulama tablete ait yazılımı indirip yükleyecek bu kadar.
tüm alcatel modelleri için geçerlidir.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

hacker_by_lord22

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 May 2021
1
0
1
33
Çözüldü.
Önce tabletinize uygun yazılım yükleme aracını indirip yükleyin
sonra uygulamayı yükleyip çalıştırın model seçip cihazı kapalı halde ses açma tuşuna basarak bağlamanızı isteyecek
windows güvenlik duvarını kapatıp yada uygulamaya izin vermeniz gerekecek
daha sonra uygulama tablete ait yazılımı indirip yükleyecek bu kadar.
tüm alcatel modelleri için geçerlidir.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Bu yöntem frp sıfırlıyormu ?