Alcatel 8063 Tablet FRP Sorunu

• Konbuyu başlatan refik
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 26
  • Görüntüleme 14K
 Yazdır

refik

Üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2017
50
4
8
60
arkadaşlar tablet internete baglanmıyor diye hard format attım şimdi gmail istiyor ..ne yapabilirim rom bulabilirmiyim.yada ne yapabilirim,,
şimdiden teşekür ederim
alcatel 8063

• Beğen
Tepkiler: ^^fırat^^

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
arkadaşlar tablet internete baglanmıyor diye hard format attım şimdi gmail istiyor ..ne yapabilirim rom bulabilirmiyim.yada ne yapabilirim,,
şimdiden teşekür ederim
alcatel 8063

Cihazınız kurulum aşamasında senkronize olan gmail adresini mi istemekte? Sorunuzu detaylı bir şekilde yazın konu altından size yardımcı olalım.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari

refik

Üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2017
50
4
8
60
cihaz formatdan sonra senkorize edilen gmaili istiyor ..video ya bakarak yapmaya çalıştım ama malesef olmadı..başka bir çözüm yolu önerbilirmisiniz

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Hocam tabletin işlemcisi nedir? Tabletin özelliklerini paylaşır mısınız? İnternette verdiğiniz modele göre arama yapınca bir şey çıkmıyor.

refik

Üye
Kayıtlı üye
15 Ocak 2017
50
4
8
60
yok arkadaşım dün akşam bizim burada elektirikler kesildiginden dolayı internete giremedim gec vakitte arızayı giderdiler.yoksa niye soruyu sorup gideyimki
aynen dediginiz gibi::Alcatel Pixi 4 8GB 7"

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
yok arkadaşım dün akşam bizim burada elektirikler kesildiginden dolayı internete giremedim gec vakitte arızayı giderdiler.yoksa niye soruyu sorup gideyimki
aynen dediginiz gibi::Alcatel Pixi 4 8GB 7"
Pardon o zaman. Bazı üyeler genellikle öyle yapıyor. Sorunu çözdünüz mü?

powercemo

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Mar 2019
1
2
3
36
Konu eski ama belki ihtiyaç olur.Sp flash tool'dan ekteki dosyayı seçin.Format bölümünden manual formatı seçip begin adres 0x37d80000 format lenght 0x100000 yazarak format atın tamamdır.

Dostum sen bir dahisin , tam olarak aradığım olay buydu . Süpersin . süpersin . süpersin .

Arkadaşlar anlatılan işlemi uyguladıktan sonra , cihazdaki android sisteme herhangi bir zarar gelmiyor , sistem silinmiyor . Sürekli eski mail adresini isteyen , mail adresini ve şifresinide doğru girdiğim halde aptalca hata veren tablet . Bu işlem sonrası sıfırdan mail adresi istedi .

Yani androidi yeniden yüklemek rom vs. uğraşmak yok . Yeni mail adresi ile tabletini sıfırdan kur kullan.

Teşekkürler iyi çalışmalar . Emeğe çok büyük saygılar