Stock Rom Alcatel One Touch Pixi 3 (4 inch) Yazılım

Yazdır

barishirece

Üye
Yasaklı üye
10 Haz 2017
43
33
18
34
Bu hatayı alıyorum.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    135 KB · Görüntüleme: 66

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Yükledim fakat Türkçe değil :'(

Konu başlığında zaten Türkçe diye bir ifade kullanmadık. Ama geri bildiriminizden sonra uyarıyı ekleriz. Bu yazılımı eklememdeki ilk sebep zaten, elinde cihaz kalmış, cihazı açılmayan kişilere yardım amacıydı. Mtk Language Enabler tarzı yazılımlarla Türkçe ekleyebilirsiniz.

barishirece

Üye
Yasaklı üye
10 Haz 2017
43
33
18
34
Konu başlığında zaten Türkçe diye bir ifade kullanmadık. Ama geri bildiriminizden sonra uyarıyı ekleriz. Bu yazılımı eklememdeki ilk sebep zaten, elinde cihaz kalmış, cihazı açılmayan kişilere yardım amacıydı. Mtk Language Enabler tarzı yazılımlarla Türkçe ekleyebilirsiniz.
Türkçe ROM istediğim konunun altına verdiniz buranın linkini. İlgilendiğiniz için teşekkürler, MTK Language Enanbler tarzı dediğiniz uygulamalar için de kaynak atarsanız sevinirim. Deneyimim yok Türkçeleştirme konusunda.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Türkçe ROM istediğim konunun altına verdiniz buranın linkini. İlgilendiğiniz için teşekkürler, MTK Language Enanbler tarzı dediğiniz uygulamalar için de kaynak atarsanız sevinirim. Deneyimim yok Türkçeleştirme konusunda.
yazılımı cihazınıza root yaptıktan sonra kurunuz ve dili aktif ediniz. Romu deneme fırsatım olmadı ama bu yazılımla aktif edebilirsiniz.

barishirece

Üye
Yasaklı üye
10 Haz 2017
43
33
18
34
yazılımı cihazınıza root yaptıktan sonra kurunuz ve dili aktif ediniz. Romu deneme fırsatım olmadı ama bu yazılımla aktif edebilirsiniz.
Maalesef bu romda çalışmıyor. Your rom doesnt seem to be a samsung touchwiz rom. multi language feature will be disabled penceresi çıkıyor. Başka öneri var mı?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Maalesef bu romda çalışmıyor. Your rom doesnt seem to be a samsung touchwiz rom. multi language feature will be disabled penceresi çıkıyor. Başka öneri var mı?
Bu rom değil. Apk dosyası. Bu programı telefonunuza uygulama olarak kuracaksınız.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AthenSlay3R

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2018
25
8
3
Bursa
cihaza kingo root pc programıyla root yapın ardından more locale programıyla dili türkçeye çevirin... ihtiyacı olan olursa programları ve romu yüklerim uzun zamandan beri banada yeni lazım oldu