Alcatel One Touch Pixi 3 8079 Rom

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba bende de aynı tablet var. arkadaş usb girişini tamir ettirmiş. rom atacam. usb driverler yukledim ,mt65xx driverları yukledim ,ama dowload kısmından sonra hıc bır sey olmuyor.tablet sarj alıyor ,fabrıka ayarlarına donuyor ama youtube guncelle hatası verıyor. guncellıyorum ama yıne aynı.rom atmak ıstedım maalesef dowload kısmında kalıyor. ben dowload basıyorum sonra usb kablosunu pc ye baglıyorum. eksık bır sey var mı? 7 sn ses acma tusuna basma olayı ne?

Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman, cihazınız bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'nde görünmüyorsa,
Tamir işlemi başarılı olmamış olabilir.
Ayrıca:
Cihazınızdaki YouTube uygulaması yerleşikse, yani cihazınızı fabrika ayarlarına çektiğiniz zaman kurulu geliyorsa,
Cihazınıza yazılım yüklemesi yapsanız bile sorununuz çözülmeyecektir.
Bu durumda cihazınıza önce Root yetkisi verip yerleşik uygulamayı kaldırmalı,
Daha sonra da, Goolge Play dışından YouTube uygulamasının güncel APK dosyasını indirerek cihazınıza yüklemelisiniz.
Cihazlara uygulamalar yüklenirken, çoğu zaman cihaz donanımına ve işletim sistemine göre yüklenirler.
Bu nedenle uygulama güncelleme işleminden sonra, cihazınıza uygulamanın en güncel versiyonu değil de,
Cihazınız için belirlenen en son uyumlu versiyon yüklenir.
Yaşadığınız sorunun nedeni budur.

okorkmaz29

Üye
Kayıtlı üye
27 Haz 2019
56
2
8
24
Merhaba elimde huwai tablet var sifirlandi gmail hesabi istiyor. Bu cihazlara nasil rom atiliyor rom dosyasini indirdim hangi programla rom atacagim

Moderatör tarafında düzenlendi:

faruktr

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Mar 2018
1
0
1
ADANA
arkadaşlar herkeze selamlar
konuya bir arkdadaşımın tabletinin android kısmında almış oldugu hasar sonucunda ınatcı bir wifiye baglanmama ve kullanı adı kısmında gecememe problemı vardı ıkı uc gun gıbı bır arastırma sonucunda tabı once burda kı biligileri derleyerek yola cıktım ve orjınal türkçe olan romu buldum kendi rom indirme guncelleeme programı ınatcı sekılde ındırmıyor veya takılı kalıyor du neyse konuya soyle dahıl olayım
flaştool programıyla yukluyoruz aynı konu baslıgı altında tarıf edıldıgı gıbı yalnız ne usrdata nede cht secenegını kaldırmadan veya preoloader seceenegını kaldırmadan yanı hıc bısıye dokunmadan sadece dowload bolumunu secıyoruz temız kurulum ıcın format +dowlad dıyoruz tabletımızın ses acma ses kapama tusu 7 sanıye basılı olucak ve dowload dedıkden sonra usbyı takıp 7 sanıye beklıyorus format yapım bootu yukleyıp framvareyı yuklemye baslıcak artık ses acma ve ses kapama tusunu bırakıp yuklemesını beklıcez resımlerde kullanmus oldugum tablet modelı ve nosu yazıyo sade ve hzlı kolayca yuklendı ve acıldı herkeze ıyı gunler rom dosyasını yukluyorum herkeze faydası olması dılegıyle lınkı eklıcem

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Yıl 2021 - Şubat

Allah razı olsun bu rom çalışıyor ve sağlam. Yalnız ben şöyle yükledim, tabletin batarya kablosunu söktükten sonra format işlemine başlattım (Format all + download) ve herhangi bir hata vermeden yüklendi. Yalnız ilk açılışta 5-8 dk bekletiyor. Sabırlı olmanız gerekiyor. Teşekkürler tekrardan.

bektafig

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Şub 2021
6
0
1
35
Alcatel One Touch Pixi 3 8079 - yanlız 8gb mı 16gb mı bilmiyorum. bu tablet için custom hızlı bir rom varmı ? çok yavaş tablet root vs varmı yardımcı olabilecek ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Alcatel One Touch Pixi 3 8079 - yanlız 8gb mı 16gb mı bilmiyorum. bu tablet için custom hızlı bir rom varmı ? çok yavaş tablet root vs varmı yardımcı olabilecek ?

Bildiğim kadarıyla ne yazık ki bu cihaz için bir Custom Rom mevcut değil.
Cihazınızı mevcut hali ile kullanmaktan başka çareniz yok gibi görünüyor.

Son düzenleme: