Custom Rom Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Meta başlık: Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Meta açıklama: Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Yazdır

leedut

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Mar 2019
4
1
3
36
mrb arkadaşlar size bu konu için son kez yardımcı olayım diyorum inanın ben sizden daha çok uğraşıyorum sorununuz çözülsün diye bu cihaza yazılım yükleyemeyen arkadaşar gün boyu buradayım size yardımcı olmak için bu cihazın ne kdr problem bir cihaz olduğunu emin olun bir çoğumuz biliyoruz
1- bu cihaza rom yüklemek
2- bu cihazın telefon özelliğini aktif hale getirmek
bir çok kişi bu konuda araştırma yapıyor ama çoğu çözüm bulamıyor bir kez daha söylüyorum bu cihaz için yardım isteyenler tw üzerinden yardımcı olacağım yok sen anlat ben yaparım diyen arkadaşlar olursa cihazın ücretli bir yazılımı var benim hazırladığım onu satın almaları gerekir. Peki ücretsiz olarak neden size yardımcı olmak istiyorum diyeceksiniz bu sitenin çok ekmeğini yedim o yüzden tw üzerinden yazılımı sizinle paylaşıp sorunlarınızı çözmek için gün boyu burada olacağım herkese hayırlı sabahlar..
Merhaba.
Ben cihazın telefon özelliğini aktif etmek istiyorum, çok uğraştım ama yapamadım, yardımcı olabilir misiniz?

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

leedut

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Mar 2019
4
1
3
36
Sizi offline görünce kapattım.
ID: 1002520341

leedut

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Mar 2019
4
1
3
36
kardeşim şifre yanlış diyor
tw ve şifre
İşlem sırasında, indirmeler sırasında çıkan sorunlara rağmen sabırla hem de karşılıksız olarak yardımcı oldun, çok teşekkür ediyorum. Çok ihtiyacım vardı, DXA forumda bile olmayan çözümü kendin üretmişsin, zihnine, ellerine sağlık. Supeonline'nın verdiği Memo Pad 7 tableti Fone Pad 7'ye çevirdin, Allah razı olsun.

• Beğen
Tepkiler: delucky

delucky

Üye
Kayıtlı üye
29 Ara 2016
64
19
8
37
İşlem sırasında, indirmeler sırasında çıkan sorunlara rağmen sabırla hem de karşılıksız olarak yardımcı oldun, çok teşekkür ediyorum. Çok ihtiyacım vardı, DXA forumda bile olmayan çözümü kendin üretmişsin, zihnine, ellerine sağlık. Supeonline'nın verdiği Memo Pad 7 tableti Fone Pad 7'ye çevirdin, Allah razı olsun.
güzel yorumun için çok teşekkür ederim iyi günlerde kullanman dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: leedut

iskoc0636

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Nis 2019
4
0
1
43
delucky ustada çok ama çok teşekkür ederim. Ben denedim olmadı ama usta eli değince cihaz sorunsuz yüklendi ve açıldı.

isenturk

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ocak 2017
1
0
1
44
Gece geç saatlerde buralarda olursanız, nasipse size yardımcı olmaya çalışırım.

kolay gelsin elimde k012 (fe170cg) model bir tablet var sadece usb logosunda kalıyor recovery veya fastboot a giremiyor yardimci olurmusunuz tw de var verebilirim

redcoder

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2018
2
1
3
43
Hocam merhaba neredeyse ilk defa böyle bir şey gördüm neredeyse ayağa kadar hizmet ve tüm sorunları çözmüşsün. Benim cihazımdada benzer sorun var. Model k012_2 modeli. Asus logosunda kalıyordu. Droitboot,recovery te giriş yapmıyordu. Asusun sitesinden ilgili yazılımı bulup indirdikten sonra ifwi klasörü nü açarak ilgili dosyaları xFSTK ile yükleme yaptım cihazım droitboottan açıyor şuan ama recovery, wipe data yaptığımda ekran da USB çıkıyor. Cihazı yine droitboota aldıktan sonra fastboot la Asus tan indirdiğim yazılımı yüklemeye çalışıyım dedim bu sefer de system ve recovery gibi dosyaların imajları çıkmadı klasör şeklinde :) bir şekilde sustem klasörünü imaj ladım ama recovery bir türlü imajlıyamadım fastboota hazırladığım imajları yükledim recovery hariç sonuç hüsran ;) sonra cihazı bir yazılımla twr recovery e soktum indirdiğim yazılımıda SD karta atıp install zıp seçeneğiyle kurmaya çalıştım kurulum başladı ama bu sefer de ifwi hatası verdi ve yarıda kaldı. Fe170cg raw yazılımı nj bulup Asus flash tool ile yüklemeye kalktığımda imaj dosyalarını yazmaya kalktığında hata verip yarıda kesiyor. Hocam yedik bi nane çıkamadım işin içinden. :) Uygun bi zamanda yardımınızı esirgemez seniz çok sevinirim. İlginiz ve alakanız için şimdiden tşkler.

• Beğen
Tepkiler: delucky

delucky

Üye
Kayıtlı üye
29 Ara 2016
64
19
8
37
Hocam merhaba neredeyse ilk defa böyle bir şey gördüm neredeyse ayağa kadar hizmet ve tüm sorunları çözmüşsün. Benim cihazımdada benzer sorun var. Model k012_2 modeli. Asus logosunda kalıyordu. Droitboot,recovery te giriş yapmıyordu. Asusun sitesinden ilgili yazılımı bulup indirdikten sonra ifwi klasörü nü açarak ilgili dosyaları xFSTK ile yükleme yaptım cihazım droitboottan açıyor şuan ama recovery, wipe data yaptığımda ekran da USB çıkıyor. Cihazı yine droitboota aldıktan sonra fastboot la Asus tan indirdiğim yazılımı yüklemeye çalışıyım dedim bu sefer de system ve recovery gibi dosyaların imajları çıkmadı klasör şeklinde :) bir şekilde sustem klasörünü imaj ladım ama recovery bir türlü imajlıyamadım fastboota hazırladığım imajları yükledim recovery hariç sonuç hüsran ;) sonra cihazı bir yazılımla twr recovery e soktum indirdiğim yazılımıda SD karta atıp install zıp seçeneğiyle kurmaya çalıştım kurulum başladı ama bu sefer de ifwi hatası verdi ve yarıda kaldı. Fe170cg raw yazılımı nj bulup Asus flash tool ile yüklemeye kalktığımda imaj dosyalarını yazmaya kalktığında hata verip yarıda kesiyor. Hocam yedik bi nane çıkamadım işin içinden. :) Uygun bi zamanda yardımınızı esirgemez seniz çok sevinirim. İlginiz ve alakanız için şimdiden tşkler.
gelince tw ver halledelim.

redcoder

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Tem 2018
2
1
3
43
hocam gerçekten çok tşk ederim..

id :1 182 747 143