Custom Rom Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Meta başlık: Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Meta açıklama: Asus FonePad 7 (FE170CG) | K012 Raw Yazılımı

Yazdır

hhhhh55

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 May 2019
2
0
1
27
muhtemelen bulduğum firmware uyumlu değil. Bu konunun ilk sayfasında arkadaşların aldığı hatanın aynısını alıyorum.

Ekli dosyalar

• 352B7DC2-83C5-4F31-BB6A-1D635633CAE7.jpeg
    352B7DC2-83C5-4F31-BB6A-1D635633CAE7.jpeg
    16.2 KB · Görüntüleme: 28

delucky

Üye
Kayıtlı üye
29 Ara 2016
64
19
8
37
asus k012_2 cihazım açılmıyor. buradaki yazılımları denedim yükleyemedim. sd karttan da yüklenmiyor. yardımcı olabilirmisiniz?
1.cihazın arka kapağını açınız ve anakart resmini paylaşınız
2.cihazınız droid boot moda giriş yapıyormu bildiriniz.
3.gerekli bilgileri verdiğiniz taktirde yardımcı olunacaktır iyi günler

• Beğen
Tepkiler: ll_beo_ll

gokanguney

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eki 2017
8
1
3
34
s a kolay gelsin sadece pilde kalan bır cıhaz kırmızı pil isareti geliyor ileri geri boot menusu vs acılmıyor. usb ılk aıcldıgında bılgısayar bır gorup gıdıyor. soket degsıtrıdım degsıtırmeden oncede aynıydı yazılımdan suphelenıyorum. Fikri olan varmıdır?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
s a kolay gelsin sadece pilde kalan bır cıhaz kırmızı pil isareti geliyor ileri geri boot menusu vs acılmıyor. usb ılk aıcldıgında bılgısayar bır gorup gıdıyor. soket degsıtrıdım degsıtırmeden oncede aynıydı yazılımdan suphelenıyorum. Fikri olan varmıdır?

Bataryayı test ettiniz mi?

gokanguney

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eki 2017
8
1
3
34
evet test ettım bır kac tane denedım hepsınde kırımızı da batarya beklıyor

omeric1

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2018
3
0
1
59
Üstatlar merhaba:. forumu ve paylaşılanları okudum ve elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Ama başarılı olamadım. Resimlerde paylaştığım gibi flash cmds error veriyor. Burada paylaşılan dosya ile sd kart ile de denedim. onu hiç okumadı. Nerede hatam var nerede yanlış yapıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• 1_800x600.jpg
    1_800x600.jpg
    104.8 KB · Görüntüleme: 17
  • 2.jpg
    2.jpg
    636 KB · Görüntüleme: 16
  • 3.jpg
    3.jpg
    28.8 KB · Görüntüleme: 17
  • 4.jpg
    4.jpg
    520.4 KB · Görüntüleme: 12

delucky

Üye
Kayıtlı üye
29 Ara 2016
64
19
8
37
Üstatlar merhaba:. forumu ve paylaşılanları okudum ve elimden geldiğince yapmaya çalıştım. Ama başarılı olamadım. Resimlerde paylaştığım gibi flash cmds error veriyor. Burada paylaşılan dosya ile sd kart ile de denedim. onu hiç okumadı. Nerede hatam var nerede yanlış yapıyorum yardımcı olabilir misiniz?
yanlış yazılım sürümü yüklüyorsun dur muhtemelen müsait olursan yardımcı olabilirim

omeric1

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2018
3
0
1
59
yanlış yazılım sürümü yüklüyorsun dur muhtemelen müsait olursan yardımcı olabilirim
Forumun başında verilen dosyalar ile yapmaya çalıştım. Kullandığım RAW dosyasını da oradan aldım. Bir de Asus sayfasından en son zipi indirdim ama onu hiç okumadı zaten. Onun dışında başka bir raw dosyası bulamadım forumda. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ali can

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 May 2019
1
0
1
37
Arkadaşlar bu cihazdan elim de var bir türlü ayar vermedim SD kart olsun bilgisayarcidan olsun görmedi tw nerede yazıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler kolay gelsin

ukayl

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Kas 2020
1
0
1
38

Likteki yazılımı indirip isminin k012_2_sdupdate.zip yaparak hafıza kartına kopyala sonrasında sdupdate veya download bölümünden dene olmassa ASUS_BUNDLE.zip yap öyle dene

Merhaba hocam, bu dediğiniz şekilde yükleme yaptım ve cihazı kurtardım. Daha öncesinde yanlış yazılımdan dolayı wifi çalışmama sorunu vardı. Çok teşekkür ederim.

enyumen

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2018
3
0
1
38
aynı cihazdan bende de var, tablet asus logo sun da kalıyor ve fastboot giremiyorum, bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Ekli dosyalar

• IMG_20210203_194438.jpg
    IMG_20210203_194438.jpg
    127.2 KB · Görüntüleme: 6

desire

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Eyl 2019
1
0
1
44
mrb arkadaşlar size bu konu için son kez yardımcı olayım diyorum inanın ben sizden daha çok uğraşıyorum sorununuz çözülsün diye bu cihaza yazılım yükleyemeyen arkadaşar gün boyu buradayım size yardımcı olmak için bu cihazın ne kdr problem bir cihaz olduğunu emin olun bir çoğumuz biliyoruz
1- bu cihaza rom yüklemek
2- bu cihazın telefon özelliğini aktif hale getirmek
bir çok kişi bu konuda araştırma yapıyor ama çoğu çözüm bulamıyor bir kez daha söylüyorum bu cihaz için yardım isteyenler tw üzerinden yardımcı olacağım yok sen anlat ben yaparım diyen arkadaşlar olursa cihazın ücretli bir yazılımı var benim hazırladığım onu satın almaları gerekir. Peki ücretsiz olarak neden size yardımcı olmak istiyorum diyeceksiniz bu sitenin çok ekmeğini yedim o yüzden tw üzerinden yazılımı sizinle paylaşıp sorunlarınızı çözmek için gün boyu burada olacağım herkese hayırlı sabahlar..
merhaba banada yardımcı olurmusunuz?

dddssdsdsdsd

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Eyl 2022
1
0
1
25
Merhaba bu cihaz için telefon özelliğini açmak için rehber varmı acaba , root ile denedim sadece telefon edebiliyorum ama ses yok ,gelen telefonlar gözüküyor