Asus Memo Pad K01a

Yazdır

atakanelk74

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
12
4
3
28
k01a açılış ekranında kalıyor logo hareket ediyor yani tablet kilitlenmiyor. factory mode girmiyor yazılım atmak istesem oda factory mod ile yapılıyormuş. tuşlarıu kontrol ettim tuşları da sağlam başka ne sorun olabilir

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihaz kapalıyken, Ses Açma tuşuna basılı tutarken Güç tuşuna basınız.
Daha sonra ekran açılınca Güç tuşunu bırakınız ve Ses Açma tuşuna basmaya devam ediniz.
Açılan ekranda Ses tuşları ile 3. seçeneğe geliniz ve Güç tuşu ile onaylayınız.
İşlem başarılı bir şekilde gerçekleşirse, cihazınız fabrika ayarlarına dönecektir.

efemmxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2017
8
1
3
42
Merhaba Asus tabletin arkasında model olarak K017 yazıyor.
Droid boot ta ise
WW_MemO PAd-11.2.3.23-2015111
product K01A yazıyor
tabletin içinde ise ME170C yazıyor
sorunum şu ki asus yazısında kalıyor droitboot a girebiliyorum wipe data ve recovery dediğimdede aynı yerde kalıyor flashtools tableti görüyor fakat denediğim romların hiç birini kabul etmedi hata verdi.Asusun kendi sitesindende indirdim sd kartada attım hiç bir değişklik olmadı. tablete rom atmanın başka bir yolu varmdır?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba Asus tabletin arkasında model olarak K017 yazıyor.
Droid boot ta ise
WW_MemO PAd-11.2.3.23-2015111
product K01A yazıyor
tabletin içinde ise ME170C yazıyor
sorunum şu ki asus yazısında kalıyor droitboot a girebiliyorum wipe data ve recovery dediğimdede aynı yerde kalıyor flashtools tableti görüyor fakat denediğim romların hiç birini kabul etmedi hata verdi.Asusun kendi sitesindende indirdim sd kartada attım hiç bir değişklik olmadı. tablete rom atmanın başka bir yolu varmdır?

bulunan konuya Google Çeviri yardımı ile bir bakınız.
İhtiyacınız olan dosyalar olursa, onları indirip sizin için başka bir yere Upload edebilirim.

efemmxx

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2017
8
1
3
42
Dosyaları indirdim dediği gibi fasboot ile tablete yüklüyorum.sd kartada ismini değiştirip romu atıyorum işlemler bittiğinde recovery yegeldiğimde tablet kapanıp açılıyor yine asus logosunda takılı kalıyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Dosyaları indirdim dediği gibi fasboot ile tablete yüklüyorum.sd kartada ismini değiştirip romu atıyorum işlemler bittiğinde recovery yegeldiğimde tablet kapanıp açılıyor yine asus logosunda takılı kalıyor.

Cihazınızda donanım kaynaklı bir sorun olabilir.
Logo da kalma sorunu genellikle Nand Flash sorunlarından kaynaklanmaktadır.
Bu söylediğim elbette bir varsayım.
Konu hakkında biraz daha araştırma yapayım.
İşe yarar bir şeyler bulursam, nasipse paylaşırım.

murat001

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 May 2018
2
0
1
47
bilgisayar tableti görmüyor. Başka bir Şekilde rom yükleme (bilgisayarsız) varmı?