Asus ZenFone 5 (500CG/T00J) Yazılım Yükleme

Yazdır

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Asus 500CG / T00J Yazılım Yükleme

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Kullanılan Program : UAT

Cihaz Markası : Asus A500CG / T00J

Arıza Açıklaması : Açılmıyor. İmei silinmiş.

Kullanılan Yazılım : Zenfone 5 _1.17.40.16_20140811_0963-user-fastboot-user.raw

Yapılan İşlem : Cihaz fastboot moduna alındı. Yazılım ilgili bölümden atıldı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Delicex

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Mar 2021
1
0
1
42
Mrb arkadaşlar. Zenfone 5 T00J cihazım var. ayarlar kısmından fabrika ayarları ve sıfırlama bölümünden telefonu sıfırladım, telefon yeniden başladı. Kurulum ekranına gelince dil seçimi, giriş yöntemi, internet bağlantısı seceneklerini geçiyorum wifi bağlantısını da seçiyorum ileriye dediğim zaman "maalesef google play hizmetleri durduruldu" hatası veriyor ve kurulumu tamamlayamıyorum. Tuş kombinasyonu ile reseti de denedim aynı sonucu aldım. Başına böyle bir olay gelen var mı veyahut çözümünü bilen ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Mrb arkadaşlar. Zenfone 5 T00J cihazım var. ayarlar kısmından fabrika ayarları ve sıfırlama bölümünden telefonu sıfırladım, telefon yeniden başladı. Kurulum ekranına gelince dil seçimi, giriş yöntemi, internet bağlantısı seceneklerini geçiyorum wifi bağlantısını da seçiyorum ileriye dediğim zaman "maalesef google play hizmetleri durduruldu" hatası veriyor ve kurulumu tamamlayamıyorum. Tuş kombinasyonu ile reseti de denedim aynı sonucu aldım. Başına böyle bir olay gelen var mı veyahut çözümünü bilen ?

Cihazınızı Recovery bölümünden fabrika ayarlarına çekiniz.
Sıfırlama işleminden sonra kurulumu WiFi bağlantısı yapmadan tamamlayınız.