Stock Firmware BlackBerry Z10 Firmware

• Konbuyu başlatan Paradox
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 2K
 Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
BlackBerry Z10 Firmware

BlackBerry 10 İşletim sistemli cihazınız çöktü ve açılmıyor mu?
Bu yazıda BlackBerry Z10 cihazınıza resmi yazılımını nasıl yükleyebileceğinizi bulabilirsiniz.

BlackBerry Link ile Resmi İşletim Sistemini Yeniden Yükleme
(Kolay Yöntem)

programının son sürümünü indiriniz ve bilgisayarınıza yükleyiniz.
BlackBerry Link'i açınız ve cihazınızı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız
Ayarları seçiniz.
Cihaz Yazılımını Geri Yükle başlığı altından Geri Yükle butonuna basınız.
Ekrandaki yönlendirmeleri takip ederek cihaz yazılımınızın yeniden yüklenmesini bekleyiniz.
İşlem bitince cihazınızın bilgisayarınızla bağlantısını kesebilirsiniz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Internet Explorer ile Resmi İşletim Sistemini Yeniden Yükleme
(Zor Yöntem)

Herhangi bir nedenle yukarıdaki adımları uygulayarak işletim sistemini baştan yükleyemediyseniz,
Aşağıdaki yöntem ile Internet Explorer kullanarak yazılımı baştan yükleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda herhangi bir BlackBerry masaüstü programının yüklü olmadığından emin olunuz.
(BlackBerry Link veya BlackBerry Desktop Manager yüklü ise kaldırınız.)
Yazılım yüklemek istediğiniz BlackBerry cihazınız dahil varsa bağlı olan bütün BlackBerry'lerin bilgisayarınızla bağlantısını kesiniz.
Internet Explorer kullanarak sayfasına giriş yapınız.
Sayfanın alt bölümünde yer alan Web Tabanlı Güncellemeler başlığındaki Güncellemeleri Kontrol Et butonuna basınız.
Eklentinin indirilmesi için ilgili ekran karşınıza geldiğinde dosyayı kaydedip indirme tamamlandığında çalıştırınız.
Eklentinin yüklenmesi bittiğinde BlackBerry cihazınızı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız.
Cihazınızın güç tuşuna 10 saniye basılı tutarak tamamen kapanmasını sağlayınız ve tekrar güç tuşuna basarak cihazınızı açınız.
Ekranda kısa bir süre için USB: UNKNOWN veya USB : BlackBerry Pin numaranız görülecektir.
Bu ekran görüldüğünde ve OK butonu aktif hale gelecektir.
OK butonuna basarak ilerleyiniz.

(Bunun için birkaç saniyeniz var)
Yukarıdaki adımları başarılı şekilde tamamladığınızda ekranda BlackBerry Cihaz Güncellemeleri Kontrol Ediliyor şeklinde uyarı göreceksiniz.
Kısa bir süre sonra cihazınız kendisini kapatacak ve tekrar açtığında yeşil led ışığının yandığını göreceksiniz.
(İnternet bağlantınıza bu işlem göre 1-2 dakika sürebilir.)
Yeşil led ışığı yanınca bir süre bekleyiniz, ekranda BlackBerry cihaz yazılımının kurulmasına dair bir soru gelecek.
Ekrandaki yönergeleri takip ederek cihaz yazılımını kurma işlemini tamamlayınız.