Box Önerisi

Fraddy77

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 May 2019
5
3
3
28
Ustalarım Merhabalar.Hayırlı İşler Diliyorum Hepinize. Ben Yeni İş Yeri Açtımda. Bu İşi Yapmak İstiyorum Cihazlar Konusunda Az Çok Bilgim Var. Sizden Birşey Rica Edecektim. Bu Konuda Hangi Cihazları Almam Gerekiyor. Yorumda Bulunabilirseniz Çok Memnun Olurum. Şimdiden Teşekkür Ediyorum Herkese.

ayatech

Aktif üye
Kayıtlı üye
30 Nis 2017
125
30
28
44
Merhaba Öncelikli Olarak Box Konusu Çok Göreceli Bir Konudur Başlangıç İçin Talebe Göre Hareket etmeniz sizin için daha iyi olacaktır samsung cihazlar için örnegin ben Z3X Ve octopus ile başladım her ikiside hem samsung hem lg aktiveteli son çıkan modellerde bu ikisinden de pek faydalanamıyordum chimera dongle aldım Bununla Birlikte EFT Dongle Kullanıyorum huawei iler için HCU+DC phoneix ve sigma box kullanıyorumAyrıca Chimerada Bazı Modellerde İş Görüyor htc ler için xtc box kullanıyorum emmc programlama için Z3X Easy Jtag ATF Box Jtag medusa Box Jtag Kullanıyorum Bunların Dışında Daha Önce Aldıgım Fakat Şuan İş Görmeyen Birçok box Mevcut Kısacası zamanla ihtiyaca göre bu boxları araştırıp elde etmeniz maddi anlamda sizin için çok daha iyi birde boxu almak tek başına yeterli değil aynı zamanda kullanım bilgiside gerekli bunlar hakkında araştırma yapın videoları izleyin Takıldıgınız birşey olursa elimden geldiğince yardımcı olurum