Box ve Dongle Tavsiyesi

Box ve Dongle Tavsiyesi

cobaltblue cobaltblue - #1
Merhaba box cihazlar hakkında çok bilgi sahibi değilim bana ufak çaplı işlerimi halledebilmem için bir cihaz lazım genel olarak imei repair , frp reset , samsung account reset gibi burda EFT dongle fiyat olarakta makul şuan için box cihazlar hakkında siz ne düşünürsünüz eft işimi görürmü yoksa almışken z3x mü alayım.
silivriserdar silivriserdar - #2
Merhaba box cihazlar hakkında çok bilgi sahibi değilim bana ufak çaplı işlerimi halledebilmem için bir cihaz lazım genel olarak imei repair , frp reset , samsung account reset gibi burda EFT dongle fiyat olarakta makul şuan için box cihazlar hakkında siz ne düşünürsünüz eft işimi görürmü yoksa almışken z3x mü alayım.
Her box ayrı marka ve modellere müdahale eder. Genel olarak samsung için en iyileri z3x ve octoplus box'tır. Bu durum aslında bulunduğunuz bölgeye göre gelen marka ve modellere göre değişir. Bazı bölgelerde samsung çoktur, bazı bölgelerde htc veya daha değişik markalar. Yani size gelen marka ve modeller nelerdir genel olarak ona göre box tercih etmeniz gerekir.
cobaltblue cobaltblue - #3
samsung cihazlar çoğunlukta
silivriserdar silivriserdar - #4
O zaman z3x veye octoplus tercih etmen daha mantıklı olur. Ben olsam octoplus tercih ederdim. Hem lg hemde samsung üzerine gayet iyiler. Artı octoplus site ile de başka marka ve modellere destek vermektedir.
thejakal86 thejakal86 - #5
bencede octopus al derim ayrica frp tool eklediler aktivasyon yaparsan daha basit çözersin frp işlerini supportuda gayet geniş
M mu-ef-ha - #6
- SELAMUN ALEYKÜM
- mesajınızı okudum bende sizin gibi box araştırıyorum siz mesajı yazalı epey olmuş box nasıl tedarik edicem yardımcı olurmusunuz....kolay gelsin iyi çalışmalar
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #7
samsung ise bence z3x i tercih edin.
istanbulda oturuyorsanız eminönüde hasırcılar çarşısını bul en alt katta enes gsm satıyor
umuts umuts - #8
Chmeria tool tek gecerim
A ahmet19871987 - #9
Chmeria tool tek gecerim
abi chimera almayi bende dusunuyorum. suan elimde z3x var. lg aktive mi yapayim yoksa chimera mi aliyim karar veremedim . bi yardimci olsan sevinirim vallahi
H hevsel07 - #10
Chmeria tool tek gecerim
chimera tool elıte bır dongle yenı model cıhazlarda güzel işler yapıyor fakat ezık cıhazlarda cacık
M Machine - #11
abi chimera almayi bende dusunuyorum. suan elimde z3x var. lg aktive mi yapayim yoksa chimera mi aliyim karar veremedim . bi yardimci olsan sevinirim vallahi

Chimeranın her yıl lisansını tekrar satın alman gerektiğini biliyor musun?
A ahmet19871987 - #12
abi piyasada huawei ler çogalmaya başladi Lg vs. bunlar için almayi duşunuyirum da parasini çikarmaz mi. mesela j7 pro - Core ler tamir olmuyor guncellemeden dolayi bunlar çözebilir diye duşunuyorum beklesek mi dersin?
M Machine - #13
abi piyasada huawei ler çogalmaya başladi Lg vs. bunlar için almayi duşunuyirum da parasini çikarmaz mi. mesela j7 pro - Core ler tamir olmuyor guncellemeden dolayi bunlar çözebilir diye duşunuyorum beklesek mi dersin?

Ben beklemeni tavsiye ederim. Lakin; gelen talepler yoğun ise yani masrafını çıkaracaksan satın al.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/box-ve-dongle-tavsiyesi.3399/