Casper CTA-E07-11A Sıkça Sorulan Sorular

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

kadir.byar

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2017
27
0
1
Kütahya
Merhaba Bu Tabletin Kendi Androidinde Çok Sorunlar Var Başka Bi Cta Modelinin Yazılımı Yüklemek İstiyorum Tablet Garantisi Olmadığı İçin İstediğim Her İşlemi Tablete Uygulayabilirim Casperin Sitesinde Olmayan Ama Bu Tablete Yüklenebilen Android Sürümleri Varmı Varsa Lütfen Cevaplayın Hiç Kimse Cevap Vermiyor Mesuliyet Üzerime Kalır Diye Fakar Mesuliyet Tamamen Benim Üzerime Zaten Tablet Çöp Kullanmıyorum Denemek İstiyorum :)

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Merhaba Bu Tabletin Kendi Androidinde Çok Sorunlar Var Başka Bi Cta Modelinin Yazılımı Yüklemek İstiyorum Tablet Garantisi Olmadığı İçin İstediğim Her İşlemi Tablete Uygulayabilirim Casperin Sitesinde Olmayan Ama Bu Tablete Yüklenebilen Android Sürümleri Varmı Varsa Lütfen Cevaplayın Hiç Kimse Cevap Vermiyor Mesuliyet Üzerime Kalır Diye Fakar Mesuliyet Tamamen Benim Üzerime Zaten Tablet Çöp Kullanmıyorum Denemek İstiyorum :)

Casper Tabletlerin hiçbir yazılımı, bir diğerine uymaz. LCD ekran versiyonu, işlemci, ram ve rom boyutlarından dolayı farklı derlenmişlerdir. Bu yüzden, yanlış yazılım, tabletinizin brick olmasına sebep olur. Bence denemeyin. Orjinalinin üstüne Custom rom yükleyin ve düzenleyin. Menü yapısını sevmiyorsanız, Nova Launcher yükleyin kullanın. Ve mutlaka şunu unutmayın, temiz bir rom yükleyin ve Recovery menüsünden ilk önce bir yedek alın. Bir terslik olursa geri yüklersiniz.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

kadir.byar

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2017
27
0
1
Kütahya
Teşekkür Ederim galiba tablet brick oldu nasıl kurtarıcaz Bu Casperin Cta e07 11a modeli sadece türkiye için üretildiği için kendi orjinal romundan başka rom yok

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Teşekkür Ederim galiba tablet brick oldu nasıl kurtarıcaz Bu Casperin Cta e07 11a modeli sadece türkiye için üretildiği için kendi orjinal romundan başka rom yok

ve bulunan konuları incelemeniz faydalı olacaktır.
bulunan konudan faydalanarak da cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.