Casper Nirvana N410 Bios Şifresi: KC3441*

Meta başlık: Casper Nirvana N410 Bios Şifresi: KC3441*

Meta açıklama: Casper Nirvana N410 Bios Şifresi: KC3441*

Yazdır

emrcelik

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Eyl 2018
7
1
3
30
Ben yazamadım bios girince F klavyemi oluyor Q klavyemi hangisine göre yazacağım ayrıca küçük harfle mi yazıyor anlamadım caps lock açıpta denedim ayni invalid password yaziyor hangi tuşlara basacağımızı ekran görüntüsü atabilir misiniz @Master

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: dnz0011

quenlood

Aktif üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Ağu 2018
187
48
28
31
casper bios güncelleme vs yapmıyor kendi klavyesinde yazarke fn+rakam tuşuna basıp num lock kapayın @stormgod .

stormgod

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Kas 2018
2
1
3
24
Queen yapıp fotosunu atarsan sevinirim çünkü her ne kadar denesemde olmuyor

memososisi

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Ara 2018
2
0
1
28
Merhabalar , ben Casper Nirvana n410 için ilk aldığımda F9 ile tüm sürücüyü kaldırmıştım. 2018'e kadar rahat rahat kullandım , bu yaz sıfırlamak istedim ayarlardan. Akılsızlık ettim ve sıfirladim ancak aktivasyon şifresi isteyeceği aklıma gelmedi. İstiyor hala. Bir türlü beceremedim. Yine F9 ile tüm sürücüyü kaldırdım ama hata mi yaptım bilmiyorum yine iğrenç aktivasyon kodu sayfası geldi ve hiçbir şey bilmiyorum kodlar falan unuttum. Zaten iki kod sayfası var birincisini geçemedim daha! Lütfen ne yapmalıyım?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar , ben Casper Nirvana n410 için ilk aldığımda F9 ile tüm sürücüyü kaldırmıştım. 2018'e kadar rahat rahat kullandım , bu yaz sıfırlamak istedim ayarlardan. Akılsızlık ettim ve sıfirladim ancak aktivasyon şifresi isteyeceği aklıma gelmedi. İstiyor hala. Bir türlü beceremedim. Yine F9 ile tüm sürücüyü kaldırdım ama hata mi yaptım bilmiyorum yine iğrenç aktivasyon kodu sayfası geldi ve hiçbir şey bilmiyorum kodlar falan unuttum. Zaten iki kod sayfası var birincisini geçemedim daha! Lütfen ne yapmalıyım?

Bios'a girerek cihazınıza sıfırdan işletim sistemi yükleyebilirsiniz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

ÇÖZÜMPC_DİLOVASI

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
26
7
3
43
gebze-dilovası
Casper Nirvana N410 Bios Şifresi

Öncelikle emeklerinden dolayı @quenlood ve @ExtraLight isimli üyelerimize teşekkür ederim.

Casper Nirvana N410 Bios Şifresi: KC3441*

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Sorunu şu şekilde atlatabilmem mümkün....
Öncelikle anladığım kadarı ile cihazın kendi klavyesi üzerinden yapıyorsunuz ama buna gerek yok usb klavye ile büyük harflerle KC3441* Olarak yazmanız usb klavyeden nümerik sayısal tuştakımından * karakterine basmanız yeterli olacaktır kesinlikle farklı ibareler casper tarafından kullanılmamıştır haricen format atmanız durumunda sürücü sorunu ile karşılaşmanız size sıkıntı olacaktır ghost ile image bularak halletmeniz hem kısa sürecek hemde stabil olmasını sağlayacaktır.