Casper Nirvana N410 Driver - Microsoft Windows 10

Meta başlık: Casper Nirvana N410 Driver - Microsoft Windows 10

Meta açıklama: Casper Nirvana N410 Driver - Microsoft Windows 10

Myefsane

Üye
Kayıtlı üye
16 Eyl 2018
31
19
8
38
Arkadaşlar merhaba bu driverları nette çok zor buldum. Sizinle de paylaşmak istedim dokunmatik ve ses problemini çözdüm ayrıca wifi bağlanmıyordu. O sorunu da bu driverlar ile çözdüm.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bazı Modellerde Linkteki Wifi Driver çalışmıyorsa ekte ki driver i Windows 8.1 86x uyumluluk ayarı yapıp çalıştırın sorun kalmayacaktır.

Bu ağa bağlanılamıyor hatası alanlar modeme yakın olun tekrar şifre girin driver güncellemesi kendisi yapacaktır. Biraz sabredin düzelecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bebora

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2017
1
0
1
44
allah senden razı olsun. 3 gün uğraştım, 2 kere format attım, sürücü aradım bulamadım. sen işimi çözdün . teşekkürler

talha2013

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Kas 2020
1
0
1
20
myefsane kardeş Allah senden razı olsun ne muradın varsa versin . inan allaha tam 3 gündür gecem gündüzüme karışmıştı hırs yapmıştım bir türlü yapamamıştım senin bu yardımın sayesinde sorunu komple çözdüm. allah senin tuttuğunu altın etsin . ayağına taş değdirmesin ,şu gecenin yüzü suyu hürmetine tüm duaların kabul olsun inşallah.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
myefsane kardeş Allah senden razı olsun ne muradın varsa versin . inan allaha tam 3 gündür gecem gündüzüme karışmıştı hırs yapmıştım bir türlü yapamamıştım senin bu yardımın sayesinde sorunu komple çözdüm. allah senin tuttuğunu altın etsin . ayağına taş değdirmesin ,şu gecenin yüzü suyu hürmetine tüm duaların kabul olsun inşallah.

Amin.