Casper Nirvana N410 Format

yusufakgunn

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Eki 2018
2
0
1
34
Merhaba,

Tabletin içerisindeki windows tamamen çökmüş durumda kurtarma modundan vb internetteki videolardaki gibi iso atamıyorum. Forumdaki konulardan BIOS eriştim ancak biosta usb görünmüyor windows ve uefi boot manager görünüyor. Uefi boot managerden kontrol ettiğimde usb görüyor. Rufus ile uefi bir flash hazırladım. Nasıl format atabilirim ?

KARAELMAS67

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ara 2018
2
0
1
48
Kolay gelsin ben n 410 formatlamak isterken sistem dosyasını sildim..format atamadım..şu an tablet hiç bi şekilde açılmıyor..Sizin bi öneriniz varmıdır...Yada servis halledebilirmi... saygılar..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kolay gelsin ben n 410 formatlamak isterken sistem dosyasını sildim..format atamadım..şu an tablet hiç bi şekilde açılmıyor..Sizin bi öneriniz varmıdır...Yada servis halledebilirmi... saygılar..

cihazınızın yazılımı ve yazılımın içinde de gerekli kurulum açıklaması mevcut.
Ayrıca yine bulunan konulara yazılan yorumları okursanız, cihazınıza kendi yazılımı dışında da yazılım yükleyebilirsiniz.
Son olarak, şayet yapamazsanız, cihazınızın teknik servisi size yardımcı olacaktır.

KARAELMAS67

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ara 2018
2
0
1
48
Abicim tableti hiç bi süretle açamıyorum.Usb dende başka bilgisayara takınca hiç tepki yok..ne yapmalıyım..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Abicim tableti hiç bi süretle açamıyorum.Usb dende başka bilgisayara takınca hiç tepki yok..ne yapmalıyım..

Önce cihazınızı şarja takınız.
Mümkünse cihazınızın şarj portunun ve şarj cihazının sağlamlığını kontrol ediniz.
Daha sonra Açma/Kapama tuşuna 30-40 saniye basılı tutunuz ve daha sonra cihazınızı normal bir şekilde açmaya çalışınız.
Cihazınıza yaptığınız işlem Bios'unuzu silmemişse, cihazınızın bir şekilde tepki vermesi gerekir.

esmer46

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Nis 2018
1
0
1
36
Merhaba boot menüsünü hangi tuşla açıyoruz bir türlü bulamadım yardım edermisiniz?