Stock Rom Casper Nirvana N410 Orijinal ve Engelsiz İmaj (Ghost)

ahmetgungor762@

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Kas 2018
3
0
1
23
merhaba arkadaş benim casper nirvana n410 bir tablet var.Tabletin başkasınındı şifresi bilmiyor ve hatıramıyordu ben bunu format yaptım.formatını sonra kurulum herşeyi yaptım.Ama aktivasyon kodu istiyor.Buna ne yapabilirim arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba arkadaş benim casper nirvana n410 bir tablet var.Tabletin başkasınındı şifresi bilmiyor ve hatıramıyordu ben bunu format yaptım.formatını sonra kurulum herşeyi yaptım.Ama aktivasyon kodu istiyor.Buna ne yapabilirim arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

bulunan konulara ve konulara yazılan yorumlara dikkatle göz gezdirirseniz, sorununuzu çözebilirsiniz.

wallace_son

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2019
1
0
1
48
tabletin bozulan işletim sistemini vermiş olduğunuz 1607 kodlu win10 u videoda detaylı anlatmış olduğunuz şekilde yükleyerek yeniden sıfırladık.
vermiş olduğuğunuz emeğe teşekkür etmek boynumuzun borcu olmuştur. Kalın sağlıcakla.

ademola

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Haz 2017
4
0
1
47
boot yaparken buraya düşüyorum beklior kalıor böle varmı bi bilen bios üzerinden boot ediorum f9 ile windows a ulasamıyorum direk bios a atıor
@Paradox @ademola

boot ayarları bozulmuş. efi shell komutları ile usb bellekten windows kurulumunu başlatabilir ve kurulum ekranındaki onar seçenekleriyle boot kaydını onarabilirsiniz.
şu videoya bir göz atın :

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

usbden boot etmeyi başarırsanız gibi onarabilirsiniz.

bu arada kullanmanız gereken usb kurulum diski fat32 olmalı ve içine 32bit windows 10 kurulum dosyalarını atmalısınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ÇÖZÜMPC_DİLOVASI

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
26
7
3
43
gebze-dilovası
şifre soran arkadaşlar şu şekilde aşabilirler;

öncelikle cihazı sıfırla seçeneklerinden tümünü sıfırla diyerek öncelikle şifreden kurtulabilirsiniz zira tümünü sıfırlama seçeneğinde şifre sormamaktadır sonra tekrar f9 ile sıfırlamaya tekrar girip videoda anlatılanları yapabilirsiniz

Master

Aktif üye
Kayıtlı üye
1 Tem 2017
602
161
43
şifre soran arkadaşlar şu şekilde aşabilirler;

öncelikle cihazı sıfırla seçeneklerinden tümünü sıfırla diyerek öncelikle şifreden kurtulabilirsiniz zira tümünü sıfırlama seçeneğinde şifre sormamaktadır sonra tekrar f9 ile sıfırlamaya tekrar girip videoda anlatılanları yapabilirsiniz
:tsk:

Selimco

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eki 2019
2
0
1
23
Hocam Sistem Görüntüsü Kurtarmada bende kullanıcılar çıkmıyor,cihazıda açamıyorum casper yazısından sonra siyah ekran geliyor yardımcı olabilir misiniz?

Sekaairbag

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ara 2019
3
1
3
36
Hocam merhaba bendede aynı tablet var çok bilmis bir arkadaş sayesinde recovery sürücüsünü ve diğer sürücüleri sildik ! Nasıl bir yol izleyebilirim Windows yukleyebilmek icin

EliteMan

Çalışkan üye
Yasaklı üye
27 Kas 2019
1,137
527
113
18
Hocam merhaba bendede aynı tablet var çok bilmis bir arkadaş sayesinde recovery sürücüsünü ve diğer sürücüleri sildik ! Nasıl bir yol izleyebilirim Windows yukleyebilmek icin
Bu Tabletler Varya Bu Tabletler Ne Sıkıntılı Tabletler
Bende Şifresini Kırmaya Çalışmıştım
Rom Attım Dokunmatik
Gitti
Ekran Dönmemeye Başladı
Yani Başınız Sağ Olsun​

• Beğen
Tepkiler: Sekaairbag