Yardım Casper Via A1-1 Kronik Sorunlar

Aknnn

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Tem 2019
4
0
1
33
İlk önce merhabalar ilk defa bu forumu kullanıyorum hatam olur ise mazur görün.

Elimde Casper Via A1-1 var ve cihaz bir çok kez kronik sorunlar nedeniyle servisi gitti. Bazen ekran donması yada anakartta ki sorunlar yüzünden (Servis de açıklamada öyle yazıyor idi.) Servise ne zaman versem telefonu eskisi gibi alıyordum telefonun içini açamadığım değişen parçaları bilmiyordum. Telefonda hayla eski sorunlar devam ediyor servise ne zaman versem eskisi gibi bana geri veriyor. En son verdiğimde teknisyen telefonu çok kötü bir hale getirmişti ön kamerasında tozlar, ekranın yanından taşan yapıştırıcılar vs. Telefona sitedeki eski 6.0 ROM'u yüklediğimde sorun çözülüyor ama bir süre sonra tekrardan sorunlar çıkıyor. Artık servise vermekten yoruldum. Bu konuda ne yapabilirim ?

Konuyu açıcak yer bulmadım özür dilerim bende buraya açtım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Cihazınız sizi bırakmış ama siz cihazınızı bırakamamışsınız.
İnternetten okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla Casper Via A1 oldukça sorunlu bir cihaz.
Diğer Casper markalı cihazlar nasıldır bilmiyorum ama Casper'ın bu cihazı hakkında oldukça olumsuz yorumlar mevcut.
Size önerim imkanınız varsa kendinize başka bir cihaz edinmenizdir.
Elinizdeki cihaz iflah olacağa benzemiyor.

Aknnn

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Tem 2019
4
0
1
33
İnternetten okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla Casper Via A1 oldukça sorunlu bir cihaz.
Diğer Casper markalı cihazlar nasıldır bilmiyorum ama Casper'ın bu cihazı hakkında oldukça olumsuz yorumlar mevcut.
Efendim cihazı alalı daha 2 sene olmuyor, taksiti devam ediyor almaz olaydım şu lanet markadan telefonu. Son kez servise verdim ekranı değiştirdiklerini söylediler ve şuanlık ekranda donma yok inşallah böyle devam eder.

danzel

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Tem 2018
6
0
1
38
merhaba Paradox CASPER A1-1 için en stabil rom öneriniz nedir