Casper Via A1 Geri Tuşu Çalışmıyor

Poetboygs

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eki 2018
3
0
1
47
Adamın benim cihaz 2.4.1 sürümü var doğru mudur ota dan bakım düncel sürüm diyor

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Kurduğunuz cümleyi anlamadım.Ama android sürüm 7.0 çekirdek numarası 3.18.35

AthenSlay3R

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2018
25
8
3
Bursa
casper via a1 namı değer gione a1 geri tuşu bu cihazlarda orta tuş ve seçenek tuşuyla aynı film üzerindedir arızalanması yazılımla alakalı değildir bu filmin iki bacağı yani geri ve seçenek kısmı ekran altında hom tuşu ekran ortasından cihaz ön yüzüne ulaşır yazılım yada farklı bi işle uğraşmaya gerek yok garantisi varsa servis bu tür arızaları karşılar sıvı temas olmadığı sürece...

Ekli dosyalar

• via a1 home tuşu.png
    via a1 home tuşu.png
    218.1 KB · Görüntüleme: 44
  • Beğen
Tepkiler: TuranReis

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Daha önce de belirtildiği gibi sorun çok büyük olasılıkla donanım kaynaklıdır ve yazılımla çözemezsiniz.
Fakat, cihazınız Root'lu ise ve donanım kullanımı üzerinde özelleştirme yaptıysanız,
Örneğin: Fiziksel tuşlara farklı görevler atamak veya tuş ışıklarını yeniden programlamak/devre dışı bırakmak gibi.
Bu gibi durumlarda sorun yazılımdan kaynaklı olabilir.

AthenSlay3R

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2018
25
8
3
Bursa
Daha önce de belirtildiği gibi sorun çok büyük olasılıkla donanım kaynaklıdır ve yazılımla çözemezsiniz.
Fakat, cihazınız Root'lu ise ve donanım kullanımı üzerinde özelleştirme yaptıysanız,
Örneğin: Fiziksel tuşlara farklı görevler atamak veya tuş ışıklarını yeniden programlamak/devre dışı bırakmak gibi.
Bu gibi durumlarda sorun yazılımdan kaynaklı olabilir.
Haklısınız hocam buna dikkat etmedim teşekürler uyarı için