Yardım Casper Via A1 Geri Tuşu Donuyor

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
Bu konuyla alakalı değil ama bana özel msj atar mısınız? Başka bir şey için bilgi almam gerekiyor aklıma siz geldiniz lütfennn

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
Bu arada telefonum servise gitti çünkü tamamen iptal oldu hiç. İşlem yapamaz olmuştum tlf tuşları değişti. Geri tuş takımı yani sorun ondan kaynaklıymış yardımınız için teşekkür ederim.

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
Hayır özel değil alakasız konuyla diye özelden demiştim telefonuma bir müzik indi Gmail yoluyla ama bende açılmıyor mp3 çevrilmiş olarakta geldi yalnız yine olmadı bunun bende olması lazım çok özel winrar dan geçmesi lazım dediler bende Bi program indirdim rar diye ama sağlıklı mı bilmiyorum bunu başka türlü diğer müzikler gibi nasıl yaparım diye soracaktım bu rar uygulaması olmadan malum her uygulama sağlıklı değil

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hayır özel değil alakasız konuyla diye özelden demiştim telefonuma bir müzik indi Gmail yoluyla ama bende açılmıyor mp3 çevrilmiş olarakta geldi yalnız yine olmadı bunun bende olması lazım çok özel winrar dan geçmesi lazım dediler bende Bi program indirdim rar diye ama sağlıklı mı bilmiyorum bunu başka türlü diğer müzikler gibi nasıl yaparım diye soracaktım bu rar uygulaması olmadan malum her uygulama sağlıklı değil

AnyDesk ID gönderirseniz bakabilirim.

semra19

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2018
15
10
3
36
O uygulamada açtım dosyayı sonra kendime o şekilde mail attım düzgün bir şekilde şuan açılıyor düzeldi o uygulamayı da sildim çok teşekkür ederim. Yardım edeceğinize emindim çok iyi bir site burası şuan açılıyor gerek kalmadı çok sağol paradox