Stock Rom Casper VIA A1 Plus Rom 13.03.2017

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper VIA A1 Plus
13.03.2017
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
Casper VIA A1 13.03.2017 Orijinal Rom
Flash Tool Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

cekliiletisim681

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ocak 2017
7
2
3
41
Ben bu romu yükledim ama şuan cihazda şebeke yok imei kısmına baktığım zaman geçersiz yazıyor nasıl düzeltebilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Ben bu romu yükledim ama şuan cihazda şebeke yok imei kısmına baktığım zaman geçersiz yazıyor nasıl düzeltebilirim.
Modemi rom içinden ayıklayabilmek mümkün galiba. Arşivimde rom varsa modemini ayıklayabilirim ve sizin için upload ederşm. Arşivde yoksa bile inidirip yaparım. Tabi bekleyebilirseniz?

• Beğen
Tepkiler: cekliiletisim681

cekliiletisim681

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ocak 2017
7
2
3
41
Konu içindeki yazılımı yükledikten sonra imei geçersiz hatasını verdi.Bu yazılımın içindeki modem dosyasını,mddb ile başlayan oluyor sanırım denedim fakat ''NVRAM database file init failed'' hatası veriyor.Ben mi bir yerde yanlış yapıyorum yoksa kullandığım dosya mı yanlış.

cekliiletisim681

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ocak 2017
7
2
3
41
Modemi rom içinden ayıklayabilmek mümkün galiba. Arşivimde rom varsa modemini ayıklayabilirim ve sizin için upload ederşm. Arşivde yoksa bile inidirip yaparım. Tabi bekleyebilirseniz?

Zamanım kısıtlı eğer bugün halledemezsem mecbur cihazı servise göndereceğim.Ama dediğinizi yapabilirseniz benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar daha sonra faydalanabilirler ve bende arşivime eklemiş olurum sayenizde.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Zamanım kısıtlı eğer bugün halledemezsem mecbur cihazı servise göndereceğim.Ama dediğinizi yapabilirseniz benim gibi sorun yaşayan arkadaşlar daha sonra faydalanabilirler ve bende arşivime eklemiş olurum sayenizde.

IMEI Repair işlemi sırasında kullanılan dosyalar, genel olarak APDB, BPLGU ve MDDB şeklinde başlar.
çok güzel bir kaynak ve ihtiyacınız olan tüm dosyalar mevcuttur.

cekliiletisim681

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ocak 2017
7
2
3
41
IMEI Repair işlemi sırasında kullanılan dosyalar, genel olarak APDB, BPLGU ve MDDB şeklinde başlar.
çok güzel bir kaynak ve ihtiyacınız olan tüm dosyalar mevcuttur.
O kaynaktaki dosyaları daha önce kullandım sonuç alamadım.İlgi ve alakanız için hepinize teşekkür ederim.
Son çare cihazı servise gönderiyorum.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar