Casper VIA F1 Root

Yazdır

Göksel san

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2019
3
0
1
24
Ya artık hiç bir şekilde denemediğim root programı kalmadı,root atmada yardım edebilecek birisi ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hiç bir şekil de olmadı.

Size önerebileceğim, aslında zor gibi görünen ama çok kolay bir yöntem mevcut.
Bu yöntem bütün MTK işlemcili cihazlarda işe yarıyor.
Cihazınıza Root yetkisi vermek için aşağıdaki videoyu izleyiniz.

Videodaki açıklamaya ek olarak:
Elinizde cihazınızın yazılımı mevcut ise, başka bir Scatter dosyası kullanmak yerine, cihaz yazılımı içindekini kullanınız.
Magisk Manager'i indirebilirsiniz.
Videodaki Magisk Manager'in arayüzü program güncellendiği için son halinden biraz farklı lakin bu bir sorun oluşturmuyor.
Son olarak, oluşturulan boot.img dosyasını videoda gösterilen yerde değilde, işlem sonucunda ekranda belirtilen yerde arayınız.

Bu yöntem sayesinde TWRP veya başka bir şey aramanıza gerek yok.
Bu yöntem benimde sık sık kullandığım bir yöntemdir.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

MoreThanDark

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Tem 2019
4
1
3
26
Kardeşim hiç uğraşma ben neredeyse 6 aydır rootlu kullanıyorum cihazı , gerekli dosyalar linkte sp flash tool ile recovery'ni kur vereceğim dosyadan ordan da SuperSU dosyasını flashla devam et :)
(İnanmayan olursa diye 1 tane SS koyuyorum 3-4 tane SS de attığım arşivde mevcut , kolay gelsin :)

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kardeşim hiç uğraşma ben neredeyse 6 aydır rootlu kullanıyorum cihazı , gerekli dosyalar linkte sp flash tool ile recovery'ni kur vereceğim dosyadan ordan da SuperSU dosyasını flashla devam et :)
(İnanmayan olursa diye 1 tane SS koyuyorum 3-4 tane SS de attığım arşivde mevcut , kolay gelsin :)

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

:tsk:

MoreThanDark

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Tem 2019
4
1
3
26
Sorun değil üstadım yeni konu olarak da bunu forumda açıklamalı olarak paylaştım aklı karışan arkadaşlar da olur diye :) şuan yeni planım bulabilirsem uygun bir Rom'u veya bulamazsam da başka bir telefondaki Rom'u portlamak , umarım Rom işi ile uğraşan arkadaşların işine yarar da bize uygun bir Rom bulabilirler :) iyi forumlar...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sorun değil üstadım yeni konu olarak da bunu forumda açıklamalı olarak paylaştım aklı karışan arkadaşlar da olur diye :) şuan yeni planım bulabilirsem uygun bir Rom'u veya bulamazsam da başka bir telefondaki Rom'u portlamak , umarım Rom işi ile uğraşan arkadaşların işine yarar da bize uygun bir Rom bulabilirler :) iyi forumlar...

:alkis: