Çözüldü Casper Via G1 Plus FRP Sorunu (Çözüldü)

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Moderatör tarafında düzenlendi:

01453mb

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
31 Ocak 2018
5
4
3
44
Usta çok teşekkür ederim gmail sorunu kalktı şuan çift hatlı ve wiko diye açılıyor bunuda aşmanın bi yolu varmıdır

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Usta çok teşekkür ederim gmail sorunu kalktı şuan çift hatlı ve wiko diye açılıyor bunuda aşmanın bi yolu varmıdır

Şu an sıkıntı yoksa böyle kullanın bu cihazın yazılımı ne yazıkki piyasada yok. Çıkınca ancak paylaşım yapabiliriz. Siz isterseniz bulunan siteye sohbet yerinden yazın cevap verirler muhtemelen yazılımı isteyin.

• Beğen
Tepkiler: 01453mb

01453mb

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
31 Ocak 2018
5
4
3
44

emrezeytinli

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Haz 2017
3
0
1
34
merhaba bu yazılımı via g1 plus telefona yükledim. telefon tek hatlı ama bu yazılım ile çift hatlı göründüğü için 2. hat olarak görünüyor bu yüzden arama yapılmıyor. mobil ağ kullanılmıyor hatası veriyor. nasıl düzeltebiliriz.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
merhaba bu yazılımı via g1 plus telefona yükledim. telefon tek hatlı ama bu yazılım ile çift hatlı göründüğü için 2. hat olarak görünüyor bu yüzden arama yapılmıyor. mobil ağ kullanılmıyor hatası veriyor. nasıl düzeltebiliriz.
Yazılımı yükledikten sonra format attınız mı? Yukarıda yazılan mesajlarda aynı yazılımı yükleyip sıkıntısız kullananlar olmuş.

mpayaz50

Çalışkan üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
148
397
63
27
bu konuya göz atamadım çünkü özel üye değilim :) ama hallettim. sizlere tavsiyem bu yazılımı yüklemeyin. geri dönüşü mümkün olmuyor casperde yazılım desteği vermiyor. aksine servise götürdük onlarda orjinal yazılımı atamadı.
Verdiğim özel üyelere tek tık ile yapılıyor ama tabi öncelik özel üyelik :zuhaha:

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

NRY07

Üye
Kayıtlı üye
6 Ara 2018
55
18
8
45
MERHABALAR DEDİĞİNİZ YÖNTEMLE FRP Yİ KIRDIM AMA CİFT SİMKART GÖRÜNÜYOR SİM1 GÖZÜKMÜYOR VE ŞEBEKE YOK. NASIL DÜZELTECEĞİM BU SORUNU. FORMAT YAZMIŞSINIZ YUKARDA FORMAT ATARSAK DÜZELECEK Mİ????
LÜTFEN ACİL CEVAP LÜTFEN

xxmustyxx

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
3 Mar 2017
5
0
1
38
bu konuya göz atamadım çünkü özel üye değilim :) ama hallettim. sizlere tavsiyem bu yazılımı yüklemeyin. geri dönüşü mümkün olmuyor casperde yazılım desteği vermiyor. aksine servise götürdük onlarda orjinal yazılımı atamadı.
sorunu nasıl düzelttiniz