Casper Via M1 TWRP Recovery

Yazdır

Erza Scarlet

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Haz 2020
5
2
3
35
linkteki recoverylerden sadece üç link sağlam kalmış philz ve cwm lolipop için bunları denedim sp flash tool ile mesela recovery veya boot kısmında tik olması lazım bende yoktu marshmallow içinse sadece link sağlam ve cihaz logoda kalıyo yardımcı olursanız çok sevinirim konuyla şuan ilgilenen veya ilerde ilgilenecek kişilere de faydalı olur konu açmada direk acemiyim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi günler

Moderatör tarafında düzenlendi:

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
orjinal recovery ve boot dosyasını yukleyerek sorunu çözebilirsin ama çalışan bir recovery olup olmadığından emin değilim. yazılım versiyonuna uyumlu twrp bulmalısın.

not: bu dosyaların silinmemesi veya kaybolmaması için port eden kişi twrp nin github platformunda kaynakları paylaşırsa twrpnin sitesinde de yayınlanır.

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

Erza Scarlet

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Haz 2020
5
2
3
35
orjinal recovery ve boot dosyasını yukleyerek sorunu çözebilirsin ama çalışan bir recovery olup olmadığından emin değilim. yazılım versiyonuna uyumlu twrp bulmalısın.

not: bu dosyaların silinmemesi veya kaybolmaması için port eden kişi twrp nin github platformunda kaynakları paylaşırsa twrpnin sitesinde de yayınlanır.
teşekkür ederim vakit ayırıp ilgilendiğin için twrp nin sitesinde maalesef casper via m1 için twrp yok dediğin githuba da baktım orda da yok casper via m1 recoveryleri paylaşıldığı yıllarda burda olsaydım bende şuan hepsi olurdu hayırlısı ya eskiler bi yardım eli uzatacak ya da ben portlamayı öğrenecem hayırlı bayramlar bilgilendirdiğin için tekrar sağol

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
sizede hayırlı bayramlar port edersen nizami bir şekilde yap feedback veririz elimize cihaz düşerse.