Stock Rom Casper Via P2 Android 7.0 Stock Rom

orhanyasar

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2018
6
0
1
26
Telefonu aldigimdan beri arastiriyorum fakat bulamadim sebebi daha yeni oldugu icin olabilir mi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Telefonu aldigimdan beri arastiriyorum fakat bulamadim sebebi daha yeni oldugu icin olabilir mi

Olabilir.
Cihazınız Global bir cihaz değil.
Bu nedenle sizin için işler olduğundan daha yavaş ilerleyecektir.
Benzer özelliklerdeki cihazlara ait geliştirmelere bakmak lazım.
Lakin bu işlemler oldukça risklidir.

orhanyasar

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2018
6
0
1
26
Denemediğim root yöntem kalmadı yardimci olur musunuz? Araştırsanız size zahmet lütfen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com

ukinq7

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 May 2019
5
0
1
26
Merhaba, via p2 cihazıma stock rom yükledim fakat telefon tamamen çöktü ve hiçbir şekilde tepki vermiyor (format tuşları da dahil).Sizce ne yapmam gerek hiç bir şekilde tepkime vermiyor,şarjda da beklettim aynı sorun devam ediyor.Teknik servise yolladım,arkasında vuruk var diye darbeye dayalı olarak bozulduğunu söyleyip kullanıcı hatası diye bana kitlediler fakat bu yalan çünkü cihazı düşürmedim romdan sonra böyle oldu,anakart arızalı yazmışlar 1000 tl de fiyat çektiler.Sizce şimdi ne yapmalıyım ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba, via p2 cihazıma stock rom yükledim fakat telefon tamamen çöktü ve hiçbir şekilde tepki vermiyor (format tuşları da dahil).Sizce ne yapmam gerek hiç bir şekilde tepkime vermiyor,şarjda da beklettim aynı sorun devam ediyor.Teknik servise yolladım,arkasında vuruk var diye darbeye dayalı olarak bozulduğunu söyleyip kullanıcı hatası diye bana kitlediler fakat bu yalan çünkü cihazı düşürmedim romdan sonra böyle oldu,anakart arızalı yazmışlar 1000 tl de fiyat çektiler.Sizce şimdi ne yapmalıyım ?

Servisler her türlü şeyi söyleyebilirler.
O kadar çok şey gördüm ki, en abuk subuk şeylere bile artık şaşırmıyorum.
Cihazınızda donanım arızası yoksa, cihaz belki kurtulabilir.
Cihazınızın bataryası çıkıyor mu?
Çıkıyorsa önce cihazınızın bataryasını çıkartınız ve bir süre sonra tekrar takınız.
Daha sonra da, cihazınızı Ses Kısma tuşuna basılı tutarak sağlamlığından emin olduğunuz bir kablo ile bilgisayarınıza bağlayınız.
Sonra da Ses Kısma tuşuna basılı tutarken Açma/Kapama tuşuna 5-10 defa bas çek şeklinde basınız.
Bu işlemleri yaparken de bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyiniz.
Bir tepkime olmasa, bu defa da aynı işlemleri Ses Açma tuşuyla, batarya takılı değilken ve her iki ses tuşuna basarak deneyiniz.
Kısacası deneyebileceğiniz her yolu deneyiniz.
Bir bakalım ne olacak.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bu arada, umarım serviste cihazı güzelce toplayıp göndermişlerdir.
Aksi halde, nasıl olsa cihaz arızalı diye cihazı rast gele toplayıp gönderdilerse, bir sonuç elde edemeyebilirsiniz.

ukinq7

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 May 2019
5
0
1
26
Servisler her türlü şeyi söyleyebilirler.
O kadar çok şey gördüm ki, en abuk subuk şeylere bile artık şaşırmıyorum.
Cihazınızda donanım arızası yoksa, cihaz belki kurtulabilir.
Cihazınızın bataryası çıkıyor mu?
Çıkıyorsa önce cihazınızın bataryasını çıkartınız ve bir süre sonra tekrar takınız.
Daha sonra da, cihazınızı Ses Kısma tuşuna basılı tutarak sağlamlığından emin olduğunuz bir kablo ile bilgisayarınıza bağlayınız.
Sonra da Ses Kısma tuşuna basılı tutarken Açma/Kapama tuşuna 5-10 defa bas çek şeklinde basınız.
Bu işlemleri yaparken de bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyiniz.
Bir tepkime olmasa, bu defa da aynı işlemleri Ses Açma tuşuyla, batarya takılı değilken ve her iki ses tuşuna basarak deneyiniz.
Kısacası deneyebileceğiniz her yolu deneyiniz.
Bir bakalım ne olacak.

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler, cihazın arka kapağı açılmıyor sanırım dolayısıyla da bataryayı çıkartamıyorum.Fakat usb tanıyor olmalı tanımasaydı rom işlemi sırasında içine kuramazdı değil mi? Defalarca formatlayıp rom attım flash tool ile hiç bir sonuç yok.Gerçekten kafayı yiyeceğim geçen ay taksidi bitmişti ve bana verdikleri cevaplar inanın o kadar mantıksızca ki resmen alay ediyorlar.İşin garip yanı aynı cihazdan aynı sorunu yaşayan kişilere tam olarak aynı cevapları vermişler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler, cihazın arka kapağı açılmıyor sanırım dolayısıyla da bataryayı çıkartamıyorum.Fakat usb tanıyor olmalı tanımasaydı rom işlemi sırasında içine kuramazdı değil mi? Defalarca formatlayıp rom attım flash tool ile hiç bir sonuç yok.Gerçekten kafayı yiyeceğim geçen ay taksidi bitmişti ve bana verdikleri cevaplar inanın o kadar mantıksızca ki resmen alay ediyorlar.İşin garip yanı aynı cihazdan aynı sorunu yaşayan kişilere tam olarak aynı cevapları vermişler.

Rica ederim.
Şu an bilgisayarınız cihazınızı görüyor mu?