Casper Via P2 Yazılım Yükleme Dosyasından Çıkan Dosya

Yazdır

silicii

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2017
2
0
1
67
Arkadaşlar öncelikle merhaba.basligi nasıl atacağını bilemedim ama okuyunca anlayacak ve bana hak vereceksiniz.bugun telefonuma internet forum sayfalarından indirmiş olduğum Via p2 room dosyasini yükledim.onu yüklendikten sonra birde Casper ota dan güncelleme yaptım.daha sonra makina açıldı kurcalamaya başlayınca yukarıda linkini atmış olduğum bir zip dosyası çıktı klasörlerin birinin içinden.tam olarak bir mana anlam vermiş değilim.gordugunuz gibi adindanda anlaşıldığı üzere Casper Via p2 nin 28/02/2018 yazılım dosyası.ama nasıl açılır acaba bunu buraya koysam daha güncel bir yazılım olup internet üzerinden yüklenebilir mi diye seri bir araştırma yapmanız için koydum.bu dosyayı kurcalamak anlamak isteyip ulaştığı sonucu bizimle paylaşacak bir arkadas varsa lütfen yardımcı olabilir mi?
Siz değerli arkadaşlardan yardım bekliyorum lütfen incelemeden bu başlığı silmeyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Paylaştığınız dosya, indirme işlemi veya yükleme işleminden sonra silme işlemi yarıda kesilmiş bir OTA güncelleme dosyası olabilir.
Dosya hasarlı görünüyor, bu nedenle içeriğe ulaşamadığım için, size dosya hakkında net bilgiler veremiyorum.