Casper Via S10 Tablet Açılmıyor

Yazdır

keriooo

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2019
1
0
1
28
Casper Via S10 tabletimde değişik bir sıkıntı var, tabletle oynuyorum bırakıyorum aradan bir saat geçsin tekrar alınca elime tablet açılmıyor. Hiçbir türlü tepki vermiyor, ses açma ve aç kapa tuşlarına uzun süreli basma ve uğraşlarla açılıyor. Bunu ara ara sürekli yapıyor, delirme noktasına getirdi bu olay beni. Bunun belli bir nedeni var mıdır, neden böyle bir şey yapar?

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
Cihazsa ısı problemi yada batarya problemi olabilir. Bir servise verin daha kötü olmadan.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper Via S10 tabletimde değişik bir sıkıntı var, tabletle oynuyorum bırakıyorum aradan bir saat geçsin tekrar alınca elime tablet açılmıyor. Hiçbir türlü tepki vermiyor, ses açma ve aç kapa tuşlarına uzun süreli basma ve uğraşlarla açılıyor. Bunu ara ara sürekli yapıyor, delirme noktasına getirdi bu olay beni. Bunun belli bir nedeni var mıdır, neden böyle bir şey yapar?

Cihazınızı Root yetkisi verdiniz mi?
Cihazın sistem yazılımınına Root yetkileri ile müdahale ettiyseniz, cihazınıza yeniden yazılım yüklemeniz sorununuzu çözebilir.
Cihazınıza Root yetkileri vermediyseniz, önce cihazınızı fabrika ayarlarına çekmeyi deneyiniz.
Geçenlerde bir yakınım telefonuna bir uygulama yüklemiş.
Cihazı şarja takınca değişik bir ekran geliyor, sonra da ekran uyuyunca bir daha uyanmıyordu.
Uygulamayı kaldırdık, olmadı, cihazı fabrika ayarlarına çektik sorun düzeldi.

Şayet yukarıdaki önerilerime rağmen sorununuz çözülmedi ise:
Cihaz gidici gibi duruyor.
Benzer sorunlu bir cihazla uğraşan birisini tanıyorum.
Bir türlü sorununuz çözememişti.
Umarım cihazınızın garantisi vardır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.