Stock Rom Casper Via S17 Rom 26.04.2017

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper Via S17
26.04.2017
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Sunum içeriği:
Casper Via S17 26.04.2017 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması

Son düzenleme:

ceko

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Nis 2017
1
0
1
34
ÜYE OLDUK İŞTE BIRAKINDA İNDİRELİM YA BU NASIL İŞ KARDEŞİM

yusuef

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Mar 2018
1
0
1
39
Özel üyelik nedir ya? Birde hgs koyunda otomatik geçelim bari.

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Özel üyelik nedir ya? Birde hgs koyunda otomatik geçelim bari.
Tabiki. Özel Üyelik için HGS (hızlı geçiş sistemi) mevcuttur. Hızlı geçiş yapıp özel üye olmak istiyorsanız foruma bir ay boyunca katkıda bulunun. Daha da hızlı olsun istiyorsanız 1 sefere mahsus istediğiniz konu için 50 Kaliteli ve Özverili konu açmanız yeterlidir. Sonrasında bize bilgi verin biz gerekeni yaparız. Kolay gelsin. ;)

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Tabiki. Özel Üyelik için HGS (hızlı geçiş sistemi) mevcuttur. Hızlı geçiş yapıp özel üye olmak istiyorsanız foruma bir ay boyunca katkıda bulunun. Daha da hızlı olsun istiyorsanız 1 sefere mahsus istediğiniz konu için 50 Kaliteli ve Özverili konu açmanız yeterlidir. Sonrasında bize bilgi verin biz gerekeni yaparız. Kolay gelsin. ;)
Süper bir anlatım olmuş. Ağzına sağlık.

• Beğen
Tepkiler: astek055

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Daha iyi bir açıklama olamazdı sanırım.
Tebrikler.
:alkis:

• Beğen

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Her Gelen Soruyor bu konuyu ama bazı kurallarda olsun değil mi, uyulması için. Yoksa burası, sizin gibi yolgeçenin hanına döner.

• Beğen

taner1980

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Nis 2020
1
0
1
44
Mrb arkadaşlar öncelikle ellerine sağlık VIA S17 çocukların tabletimde sorun yazıyorum yazılımı silmişler malum virüs yüzünden bende çıkıp servislerde vakit geçirmek istemiyorum. Yazılımı siteminizden indirdim elinize sağlık ama şifreye ulaşamadım rica etsem yardımcı olabilirmisiniz çocuklar biliyorsunuz artık uzaktan eğitim alıyorlar bu yüzden geri kalmasın istiyorum Bu kamuda yardımcı olursanız mutlu oluruz şimdiden emeğinize tşk ederiz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Mrb arkadaşlar öncelikle ellerine sağlık VIA S17 çocukların tabletimde sorun yazıyorum yazılımı silmişler malum virüs yüzünden bende çıkıp servislerde vakit geçirmek istemiyorum. Yazılımı siteminizden indirdim elinize sağlık ama şifreye ulaşamadım rica etsem yardımcı olabilirmisiniz çocuklar biliyorsunuz artık uzaktan eğitim alıyorlar bu yüzden geri kalmasın istiyorum Bu kamuda yardımcı olursanız mutlu oluruz şimdiden emeğinize tşk ederiz

Şifre konuda yazıyor.