Stock Rom Casper Via S7-3G Rom 28.09.2016

Yazdır

onur

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
11
3
3
25
hocam yazılımı atıyorum yıne aynı ptest modda klaıyor yardım dermısınız

Son düzenleme:

mustafayılmaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eki 2017
1
0
1
42
Casper Via S7-3G
28.09.2016
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Şifre:

Sunum içeriği:
Casper Via S7-3G 28.09.2016 Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı
Sürücüler
Kurulum Açıklaması
merhaba
bu yazılımın hafıza kartı icin olanı varmı bendeki cihazın usb yolları kopuk hafıza kartından yazılım atmam gerekli yardımcı olabilirmisiniz?

Folloxme

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2017
4
0
1
34
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Merhabalar, forumda bulunan iki stock romu da denedim, cihaz ptest modunda kalıyor. Cihazın .img şeklindeki Stock rom dosyasını bulabilir miyim? Bir arkadaş Factory tool ile çözmüş fakat onu kullanırken hangi yazılımı atmalıyım? Cihazın model numarasını bilen var mı? Buna göre casper sitesinden img uzantılı yazılımı alıcam. Şimdiden teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar, forumda bulunan iki stock romu da denedim, cihaz ptest modunda kalıyor. Cihazın .img şeklindeki Stock rom dosyasını bulabilir miyim? Bir arkadaş Factory tool ile çözmüş fakat onu kullanırken hangi yazılımı atmalıyım? Cihazın model numarasını bilen var mı? Buna göre casper sitesinden img uzantılı yazılımı alıcam. Şimdiden teşekkürler.

Merhabalar,
Bu cihaza, cihazın işlemcisi ve bu işlemciye uygun yazılım yükleme aracının çalışma biçimi nedeniyle,
*.img uzantılı dosyaları yükleyemezsiniz.
Forumumuzda paylaşılan yazılımlar bu cihazın orijinal yazılımlarıdır.
Casper markalı cihazların internetteki yazılım kaynağı biziz.
Bütün Casper markalı cihazların yazılımları bizim forumumuzdan dağılır.
Başka bir yerden edineceğiniz yazılımlar, buradan alınmıştır.
Casper'ın kendisinden yazılım edinmeniz ise münkün değildir ama siz yine de bir talepte bulunabilirsiniz.

Cihazınızın sorunun çözümü için, ilgili bölümdeki konulara yazılan yorumları okumanız faydalı olabilir.
Bazen donanım sorunları nedeniylede sizin yaşadığınız sorun yaşanabilmektedir.
Bu durumda da cihazınızı teknik servise göndermeniz gerekmektedir.

Folloxme

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2017
4
0
1
34
Merhabalar,
Bu cihaza, cihazın işlemcisi ve bu işlemciye uygun yazılım yükleme aracının çalışma biçimi nedeniyle,
*.img uzantılı dosyaları yükleyemezsiniz.
Forumumuzda paylaşılan yazılımlar bu cihazın orijinal yazılımlarıdır.
Casper markalı cihazların internetteki yazılım kaynağı biziz.
Bütün Casper markalı cihazların yazılımları bizim forumumuzdan dağılır.
Başka bir yerden edineceğiniz yazılımlar, buradan alınmıştır.
Casper'ın kendisinden yazılım edinmeniz ise münkün değildir ama siz yine de bir talepte bulunabilirsiniz.

Cihazınızın sorunun çözümü için, ilgili bölümdeki konulara yazılan yorumları okumanız faydalı olabilir.
Bazen donanım sorunları nedeniylede sizin yaşadığınız sorun yaşanabilmektedir.
Bu durumda da cihazınızı teknik servise göndermeniz gerekmektedir.
Öncelikle cevabınız için teşekkürler, cihazda her hangi bir donanımsal problem olduğunu düşünmüyorum.Kullanıcı kaldırma konunuzdaki işlemleri yapıp cihaza sitenizdeki yazılımı attım. Şuan ptest moddan çıkmıyor. Konudaki yorumları okudum, bir kişi Factory tool ile sorunu çözmüş fakat factory toolda sizin paylaştığınız yazılım seçilmiyor, nasıl düzeltebilirim?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Öncelikle cevabınız için teşekkürler, cihazda her hangi bir donanımsal problem olduğunu düşünmüyorum.Kullanıcı kaldırma konunuzdaki işlemleri yapıp cihaza sitenizdeki yazılımı attım. Şuan ptest moddan çıkmıyor. Konudaki yorumları okudum, bir kişi Factory tool ile sorunu çözmüş fakat factory toolda sizin paylaştığınız yazılım seçilmiyor, nasıl düzeltebilirim?

TeamViewer ID ve şifre verebilir misiniz?
Factory Tool olarak neden bahsediyorsunuz bir bakalım.

Folloxme

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2017
4
0
1
34
Cihaz sanırım hard brick oldu, şarja vs hiç bir şeye tepki vermiyor ne yapmalıyım?

sinan25

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Ocak 2017
8
2
3
49
dosyanın içinde CTA-FİX.zip dosyası yok fls uzantılı dosya var.Ama onuda program görmüyor.Sizden yardım bekliyorum.Şimdiden teşekkurler..

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Factory Tool derken Flash Tool dan bahsediyor arkadaş galiba.

cecogsm

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ocak 2017
20
4
3
42
CTA Fix Bunlarda olmaz bunlar intel işlemcili sen sorunu tam olarak anlat biz sana bi çözüm yolu söyleyelim.

cecogsm

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Ocak 2017
20
4
3
42
Demek ki yanlış yaptıgın bişeyler var Casper Via S7-3G Kullanıcı Kaldırma klavuzunu oku sırasıyla yap çözülür.

Ekli dosyalar

• Casper Via S7-3G Kullanıcı Kaldırma.docx
    45.1 KB · Görüntüleme: 33

yalman92

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 May 2017
2
0
1
34
Merhaba arkadaşlar cihaza yazılımı yükledim PTEST Modu n da kalıyor.Kpaatıp acıyorum yine test moduna geçiyor.Yalızımda bi sorun olabilirmi? PTEST Modunda iken yazılımdan önce Provision(SoFIA) programı görüyordu şimdi görmüyor.Çözüm önerebilecek arakadaşlar varmı?
on off tusuna bas sonra tekrar güç için yukarından doğru + aşağı + güç tuşuna basın

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Aynı şeyler defalarca yazıldı çizildi.
Sorunlar aynı, sorun yaşayanlar farklı.
Sorunların çözümü de aynı.

Kim her ne sorun yaşıyorsa, bulunan konulara yazılan yorumları dikkatlice okusun.
Sorunu mutlaka çözülecektir.

Aynı şeyleri defalarca yazmaktan usandım yahu.
Zahmet edip biraz okuyunuz.

• Beğen
Tepkiler: yalman92