Casper Via S7-3G Test Modu Sorunu

silivriserdar

Yasaklı üye
Yasaklı üye
arkadaşlar elimde bir müşteri tableti mevcut CASPER VİA S7-3G Modeli PTEST Modunda bundan nasıl kurtulabilirim rcovery mode giriyor ama ordanda bir çözüm olmutor
Konunuzun başlığını düzenledim ve uygun bölüme taşıdım. Başlıklarınız acil, yardım, çabuk gibi forum kurallarına uyumayacak şekilde olmamasına dikkat edin.

Sitede bulunan yazılımı indirip bir deneyin.

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
sorunum devam ediyor yzılım atamıyorum bu halde program görmüyor driver yüklemesi yapmıyor
İşlemleri farklı bir bilgisayarda denemeniz faydalı olacaktır.
Ayrıca bulunan konuda yorumları okumalısınız.
Sizinle aynı sorunu yaşayıp sorununu çözenlerin geri bildirimleri sayesinde sizde sorununuzu çözebilirsiniz.

aytekdigital

Yeni Üye
Kayıtlı üye
sorunun çözümünü çoktan bulmuşsundur ancak,aynı durumda olanlar için çözümü yazıyorum..intel yazan mavi ptest modunda iken beş altı saniye kadar on-of basılı tutun,tablet kapanacak.ses - / + / on-of tuşlarına aynı anda birkaç saniye basılı tutun,tablet casper logosuyla açılacaktır..

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
sorunun çözümünü çoktan bulmuşsundur ancak,aynı durumda olanlar için çözümü yazıyorum..intel yazan mavi ptest modunda iken beş altı saniye kadar on-of basılı tutun,tablet kapanacak.ses - / + / on-of tuşlarına aynı anda birkaç saniye basılı tutun,tablet casper logosuyla açılacaktır..
:tsk:

ozkanak

Yeni Üye
Kayıtlı üye
çok teşekkürler aytekdigital