Stock Rom Casper Via S7 Rom 28.09.2016

mkardes1

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ağu 2019
3
0
1
22
Bahsettiğim konulardan bir tanesinde Google hesabının nasıl kaldırıldığını yazmış birisi.
Orayı da okudunuz mu?
Siz nerede takılıyorsunuz?
kullanıcı kaldırmayı yaptım ancak rom atamıyorum . start usb 1 diyorum 30 saniye bekleyip durduruyor
lütfen yardım edin.

RcLuqueD

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Eyl 2019
4
0
1
28
Admin yardımcı olursan çok sevinirim az önce istenen dosyaları indirdim yükledim kurulumu yaptım via s7 3g cihazıma bağladım tam start usb1 bölümündeyken yazılım bir hata verdi şuanda tabletimi açamıyorum şarja vs tepki vermiyor tekrar denemek istediğimde şöyle bir hata alıyorum "
Warning: Chip mismatch. HW is [Sofia_3G_R] SW expects [Sofia_3G]
Device synchronized.
Using: Faster CRC, Writing all blocks , Skip data CRC , Skip protocol CRC
The erase-all mode is only allowed for boot-system/code images
The erase-all mode may only be selected when downloading boot components or code images.
Check the settings and file selections.
Channel 1 is succesfully closed." yardımcı olursan çok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,507
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Admin yardımcı olursan çok sevinirim az önce istenen dosyaları indirdim yükledim kurulumu yaptım via s7 3g cihazıma bağladım tam start usb1 bölümündeyken yazılım bir hata verdi şuanda tabletimi açamıyorum şarja vs tepki vermiyor tekrar denemek istediğimde şöyle bir hata alıyorum "
Device synchronized.
The erase-all mode may only be selected when downloading boot components or code images.
Channel 1 is succesfully closed." yardımcı olursan çok sevinirim

Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?

RcLuqueD

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Eyl 2019
4
0
1
28
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Yazılım yüklemeden önce sadece google ile ilgili problemim vardı eski gmaili kardeşim koyup unuttuğu için tableti açamıyordum bunun dışında bir problemi yoktu tabletin her şeyi çalışır haldeydi bu yüzden ilk kullanıcı kaldırma altı başlığınızdaki aşamalarını takip edip yaptım fakat açılmadı rom atmak için açtığınız başlıktaki aşamları takip ettim sonra bahsettiğim hatayı aldım şuanda bahsettiğim gibi ekran gelmiyor şarja tepki vermiyor ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,507
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Yazılım yüklemeden önce sadece google ile ilgili problemim vardı eski gmaili kardeşim koyup unuttuğu için tableti açamıyordum bunun dışında bir problemi yoktu tabletin her şeyi çalışır haldeydi bu yüzden ilk kullanıcı kaldırma altı başlığınızdaki aşamalarını takip edip yaptım fakat açılmadı rom atmak için açtığınız başlıktaki aşamları takip ettim sonra bahsettiğim hatayı aldım şuanda bahsettiğim gibi ekran gelmiyor şarja tepki vermiyor ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Cihazınızı bir süre şarja takılı bırakınız.
Daha sonra güç tuşuna 30 saniye basılı tutunuz.
Sonra da yazılım yükleme işlemini tekrar deneyiniz.
Bu sırada bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemlemeyi ihmal etmeyiniz.

RcLuqueD

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Eyl 2019
4
0
1
28
Cihazınızı bir süre şarja takılı bırakınız.
Daha sonra güç tuşuna 30 saniye basılı tutunuz.
Sonra da yazılım yükleme işlemini tekrar deneyiniz.
Bu sırada bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemlemeyi ihmal etmeyiniz.
Ne yazıkki admin olmadı download listi açtığımda bende (12/12) gözükürken sizin koyduğunuz word sayfasında (11/11) gözüküyor hepsini silip file\add download file yapsam da bu durum değişmiyor bir de bulanıkta olsa oradaki seçili dosyaları bende gözükenlerle karşılaştırdım bende modern.fls yok bunlara rağmen hepsini yönetici olarak çalıştırarak dediğiniz gibi şarjda bıraktım güç tuşuna basılı tuttum yine aynı hatayı aldım
(
Device synchronized.
Channel 1 is succesfully closed.
)
*ayrıca şuanda pc en azından tableti bağladığımda usb takıldı diye ses çıkartıyor"

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,507
5,652
163
www.yavuzcakar.com
bu bendeki görünümü

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

bu da word sayfasındaki

hatanın görünümü

Doğrusunu söylemek gerekirse yaşadığınız sorunun nedenini anlayamadım.
Yazılım arşivim şuan yanımda değil.
Nasipse en kısa zamanda konuyla tekrar alakadar olacağım.