Custom Rom Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Meta başlık: Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Meta açıklama: Casper Via T41 Rom Kocaeli Büyükşehir Belediyesi - Aktivasyonsuz

Yazdır

triatum

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Ara 2018
23
0
1
40
Aşağıdaki videoları YouTube üzerinden izleyiniz.
Videoların altında gerekli açıklamalar mevcut.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
merhaba admin çok uğraşmama rağmen sarja takınca açılmıyor kodu kabul etmiyor komutla sadece yeniden başlatma yapabiliyorum bizim rom un içine bu komutu yazıp yüklesek olurmu yardım edermisin

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba admin çok uğraşmama rağmen sarja takınca açılmıyor kodu kabul etmiyor komutla sadece yeniden başlatma yapabiliyorum bizim rom un içine bu komutu yazıp yüklesek olurmu yardım edermisin

Denemek lazım.
Çalışma bilgisayarımdan uzağım.
Bu ayın 20'sinde tekrar hatırlabilirseniz, sizin için neler yapabileceğime bir bakarım.

triatum

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Ara 2018
23
0
1
40
merhaba arkadaşlar hdmı bağlantısından görüntü alamıyorum 2 tablette görüntü vermiyor hdmı kabloları sağlam hdmı çıkışları sağlam tv girişi sağlam sorun ne olabilir neden görüntü alamıyorum acaba

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba arkadaşlar hdmı bağlantısından görüntü alamıyorum 2 tablette görüntü vermiyor hdmı kabloları sağlam hdmı çıkışları sağlam tv girişi sağlam sorun ne olabilir neden görüntü alamıyorum acaba

HDMI için Ayarlar bölümünden bir ayarlama yapmanız gerekiyor olabilir.

strom__8

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2019
1
1
3
37
@architecth,
Öncelikle herkese merhaba. Çok güzel ve faydalı bir konu olmuş. Ben de konu sahibi ve architecth sayesinde t41 tabletime yazılım atabildim. Onlara emekleri için çok çok teşekkür ediyorum.
Başka deneyecek olan arkadaşlar için bir kaç şey söylemek istiyorum:
  • Öncelikle winrar sürümünüzü mutlaka güncellemenizi tavsiye ederim.
  • Sonra programları kurmadan önce windows defender ve virüs programlarını kapatmanızı öneririm.
  • Eğer siz de benim gibi ilk seferde yapamadıysanız, en baştan, tek tek, yavaş ve dikkatli şekilde tekrar deneyin.
  • Olmuyorsa başka bir bilgisayarda da mutlaka deneyin. Ben ilk önce Win7 32 bit kurulu eski bir laptop ile 2 sefer denedim fakat %77 de takılı kaldım, yani olmadı. Daha sonra Win8.1 64 bit kurulu masaüstü pc de denedim ve ilk seferde oldu.
  • USB kablonuzun veri aktarma özelliğinin olduğuna emin olun. Bazı kablolar sadece şarj içindir. Veri aktarmaz.
  • Son olarak, her yolu dikkatlice denediğinizden eminseniz ve hala olmuyor ise, büyük olasılıkla tabletinizin veri yolları hasarlı - kopuk demektir. İşini iyi yapan bir tamirci bunu 30-50 TL civarında halledebilir..
Umarım siz de bu işi halleder, tabletinizin keyfini sürersiniz. Benim tablette sadece ekran dönmüyor. Sabit yatay vaziyette ama zaten genelde bu şekilde kullanılıyor. O yüzden çok da önemli değil...

Emeği geçen arkadaşlara bir kez daha teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız..

• Beğen
Tepkiler: bayezidi bistami

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@architecth,
Öncelikle herkese merhaba. Çok güzel ve faydalı bir konu olmuş. Ben de konu sahibi ve architecth sayesinde t41 tabletime yazılım atabildim. Onlara emekleri için çok çok teşekkür ediyorum.
Başka deneyecek olan arkadaşlar için bir kaç şey söylemek istiyorum:
  • Öncelikle winrar sürümünüzü mutlaka güncellemenizi tavsiye ederim.
  • Sonra programları kurmadan önce windows defender ve virüs programlarını kapatmanızı öneririm.
  • Eğer siz de benim gibi ilk seferde yapamadıysanız, en baştan, tek tek, yavaş ve dikkatli şekilde tekrar deneyin.
  • Olmuyorsa başka bir bilgisayarda da mutlaka deneyin. Ben ilk önce Win7 32 bit kurulu eski bir laptop ile 2 sefer denedim fakat %77 de takılı kaldım, yani olmadı. Daha sonra Win8.1 64 bit kurulu masaüstü pc de denedim ve ilk seferde oldu.
  • USB kablonuzun veri aktarma özelliğinin olduğuna emin olun. Bazı kablolar sadece şarj içindir. Veri aktarmaz.
  • Son olarak, her yolu dikkatlice denediğinizden eminseniz ve hala olmuyor ise, büyük olasılıkla tabletinizin veri yolları hasarlı - kopuk demektir. İşini iyi yapan bir tamirci bunu 30-50 TL civarında halledebilir..
Umarım siz de bu işi halleder, tabletinizin keyfini sürersiniz. Benim tablette sadece ekran dönmüyor. Sabit yatay vaziyette ama zaten genelde bu şekilde kullanılıyor. O yüzden çok da önemli değil...

Emeği geçen arkadaşlara bir kez daha teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız..

:rica:

pablo_james

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Şub 2019
1
0
1
40
merhaba,
tablet normal pc baglandında göruyor ama -VOL ve POWER butonunda acınca görmuyor. sebep ne olabılır sürücüler güncel

Muhammed414141

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Haz 2019
1
0
1
23
Merhabalra attığınız linki şuan indirmekteyim fakat nasıl yapcağımı biliyorum kısa bir şekilde anlatır mısnız?