Casper Via T8-3G Sürekli DroidBoot Açılıyor

Yazdır

sametcolakoglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2018
5
0
1
25
Arkadaşlar bugün tabletime rom atmam gerekti ve site üzerinden 2 adet rom buldum farklı güncellemeleri içeren fakat bütün denilenleri yaptım hatta sorunlarla karşılaştım onlarıda yaptım şimdi tabletin açılış logosu intel oldu ve açılmıyor sürekli droidboot a düşüyor rom yükleme yazılımı ise halen aynı şekilde 5 te kalmaya devam ediyor.
Windows 8.1 ile uğraşıyorum.

Ne yapmam gerekiyor? Tablet çöpmüdür?

Moderatör tarafında düzenlendi:

sametcolakoglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2018
5
0
1
25
Doğrudur efendim 2 rom u da deniyorum fakat dediğim gibi IFWI FAİLED hatası veriyor %5 te kalıyor birkez ilerleme fırsatı oldu ondada tabletin açılışı değişti ve dediğim gibi artık açılmıyor açılış ekranından sonra droidboot ekranına atıyor oradan recovery ekranına geçiş yapamıyorum hangi seçeneği seçersem seçeyim tekrar kapanıp açılıyor ve aynı yere dönüyorum.
İnternette bulunan intel adb driverlarının çoğunu denedim virüs taramasından hatta yazılımı yüklediğimiz programın bile güncel versionu ile denedim şöyleki saat 16 dan beri uğraşıyorum.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Mutlaka bu konuda bilgisi olan çıkacaktır.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Doğrudur efendim 2 rom u da deniyorum fakat dediğim gibi IFWI FAİLED hatası veriyor %5 te kalıyor birkez ilerleme fırsatı oldu ondada tabletin açılışı değişti ve dediğim gibi artık açılmıyor açılış ekranından sonra droidboot ekranına atıyor oradan recovery ekranına geçiş yapamıyorum hangi seçeneği seçersem seçeyim tekrar kapanıp açılıyor ve aynı yere dönüyorum.
İnternette bulunan intel adb driverlarının çoğunu denedim virüs taramasından hatta yazılımı yüklediğimiz programın bile güncel versionu ile denedim şöyleki saat 16 dan beri uğraşıyorum.

Cihazınız servislik olmuş efendim.
Boşuna kendinizi kahretmeyiniz.

• Beğen
Tepkiler: sametcolakoglu

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Flashı söküp programlama cihazıyla image atabilirler. Bu uzak ihtimal. En olur ihtimal ise anakart değişimi diyeceklerdir.

sametcolakoglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Şub 2018
5
0
1
25
Yorumlar için teşekkürler anlaşılan büyük masraf çıkacak en iyisi köşeye atmak :/ Masraf etmeye değeceğini pek düşünmüyorum.