Stock Firmware Casper Via T9W Firmware Windows 8.1

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
herşey tamam ama çıkarılabilir disk hatası veriyor flash bellekleri siliyor windows 10 da denilenleri yaptım gayet güzel yükledi windows 8 için zaten içine yazmışsınız
"Kurulum Talimatı" isimli metin belgeleri cihaz yazılımının içinden çıkmıştır ama sanırım biraz eksikler.
(Tabii indirdiğiniz dosyaların arasında bu isimde bir metin belgesi varsa.)
Bu nedenle yazılım klasörüne, yazılım yükleme işlemi hakkında fikir sahibi olabilmeniz için bazı PDF dosyaları eklenmiştir.
çok uğraştım ama olmadı normalde yüklemek istemiyorum driver sorunu çıkıyor zaten yapanda yok neyin tribi

Biz kimseye trip atmıyoruz.
Kimsenin saçma sapan egoları ile uğraşacak zamanımız da yok.
Lüzum ederse, gerekli üyeyi forumdan uzaklaştırırız olur biter.

Konuda paylaşılan dosyaları ben zamanında Casper FTP sunucusundan indirdim.
Casper FTP sunucusunun kapanma ihtimaline karşı da dosyaları başka bir yere yükledim.
Bu cihazın yazılımları için bir hafta hem bilgisayarımı hem de yükleme yarım kalmasın diye bağlantımı kullanmadım.
Bunu size bedavadan hiç kimse yapmaz.

İndirilen dosyalar Casper FTP sunucusundan alınmıştır.
Elimde bütün Casper cihazları olmadığı için bütün yazılımları tek tek denemedim.
Lakin şu bir gerçek ki, Casper yetkilileri, uğraşmak yerine, başka bir cihaza ait yükleme rehberini bu yazılıma eklemiş olabilirler.
Burada her türlü şikayetinizin nedeni Casper.

Bütün bunlarla birlikte, yanlış rehberelere rağmen biraz akıl yürüterek yükleme yapılabilir.
Mesela bazen *.wim dosyasının adı cihazdaki yükleme işlemleri takip edilerek,
Edinilen bilgilere göre değiştirildiğinde de yazılım yüklemesi sorunsuz bir şekilde gerçekleşebiliyor.

Ek olarak, bu cihazın sürücüleri zaten forumumuzda paylaşılmış.
Eski sürüm bir Microsoft Windows işletim sistemi yüklemek yerinde sıfırdan temiz bir kurulum yapmak daha mantıklı.
Sonradan neden bir sürü güncelleştirme ile uğraşasınız ki.
Lakin sormak yerine kesin hüküm verirseniz, bunları öğrenemezsiniz.
Çok bilmişliğiniz ile şimdiki gibi baş başa kalırsınız.

crazy_adem35

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Kas 2019
4
0
1
49
ARKADAŞIM PARTLARI İNDİRDİM FAKAT NASI KURACAĞIMIZ KONUSUNDA PEK BİLGİ YOK BU NASIL OLACAK

crazy_adem35

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Kas 2019
4
0
1
49
Evet kardeşim çıkardım
Aslında sitenizden indirdiğim win 10 kurdum ses filan hallettim dokunmatik sorunu devam ediyor.

Moderatör tarafında düzenlendi: