Casper Via T9W Microsoft Windows 10 Sürücüleri

Meta başlık: Casper Via T9W Microsoft Windows 10 Sürücüleri

Meta açıklama: Casper Via T9W Microsoft Windows 10 Sürücüleri

Yazdır

Yavuzdg

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Nis 2020
10
0
1
27
Aklıma geldi bende kupon var çift taraflı usb alsam Nasıl olur besleme yapar mı

Yavuzdg

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Nis 2020
10
0
1
27
Evet sorunlar peşimi bırakmaz benim format attım dokunmatik vs hiç bir şey çalışmıyor windows güncelledim driver booster yaptım intel driver yükledim yşne çalışmadı aygıt yöneticisinde dokunmatik vs görünmüyor görünse yüklicem windows 10 yükledim 8.1 yükledim 2 si de aynı sorun

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Evet sorunlar peşimi bırakmaz benim format attım dokunmatik vs hiç bir şey çalışmıyor windows güncelledim driver booster yaptım intel driver yükledim yşne çalışmadı aygıt yöneticisinde dokunmatik vs görünmüyor görünse yüklicem windows 10 yükledim 8.1 yükledim 2 si de aynı sorun

Haklı olabilirsiniz, sorunlar peşinizi bırakmıyor gibi.
Win10_Touch\SileadTouch.inf dosyasını seçip, üzerinde sağ tuş yaptıktan sonra, "Yükle" seçeneğini seçip,
Cihazınızı yeniden başlattınız mı?
Bu arada size önerim, hiç bir zaman otomatik sürücü yüklemesi yapan programlar kullanmayınız.
Eninde sonunda, mutlaka bir soruna neden olurlar.

Son düzenleme:

Bravan

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2021
2
0
1
39
Ben indirdim tablete driver leri kuramadım. Siz nasıl yaptınız. Bilgi verirmisin

Bravan

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Ocak 2021
2
0
1
39
Yaptım yine tabletin hiçbir driver i çalışmadı ne dokunmatik ne diğerleri

Moderatör tarafında düzenlendi:

quenlood

Aktif üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
20 Ağu 2018
187
48
28
31
eğer sürücüler hata verir ise sysprep ile windowsu ilk kurulum moduna geri döndürüp sürücüleri yüklemeyi tekrar deneyin sıkıntısız çalışmakta :).

reis3458

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ağu 2021
1
0
1
38
Merhaba arkadaşlar
casper via t9w tablet pc ye bence bulaştım malesef
driverler casper sitesinde mevcut arama kısmına sadece T9W yazmanız yeterli bütün orjinal sürücüler çıkıyor tabiki 32 bit olarak yükledim herhangi bir problem yok bilgisayar sağlıklı şekilde çalışıyor sadece ram az olduğu için windows 10 güncel sürümünde biraz donma kasma yapıyor
windows 8.1 yüklemeye çalışacağım
tecrübe edip sizlerede malumat vereceğim :D

LütfüK.

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eyl 2021
4
0
1
31
Merhaba arkadaşlar ben bu cihaza harici hard disk taktığımda ses geliyor ama görmüyor yani usb bağlı gözüküyor ama disk gözükmüyor başka cihazlarda deneme şansım olmadı sadece android cihazda denedim onda gözüküyor bu pc de gözükmüyor ne yapabilirim çözümü varmıdır ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba arkadaşlar ben bu cihaza harici hard disk taktığımda ses geliyor ama görmüyor yani usb bağlı gözüküyor ama disk gözükmüyor başka cihazlarda deneme şansım olmadı sadece android cihazda denedim onda gözüküyor bu pc de gözükmüyor ne yapabilirim çözümü varmıdır ?

Cihazınızın USB portundaki Amper, cihaza bağlanan donanımı çalıştırmaya yetmiyor olabilir.
Haricen beslemeli bir USB çoğaltıcı işinizi görebilir.