Casper VIA V10 IMEI Tamir

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper VIA V10
IMEI Tamir

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

IMEI Tamir Paketi:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper VIA V6 IMEI Tamir Aracı
IMEI Yazma Kılavuzu

Son düzenleme:

Berhim21

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Nis 2017
2
0
1
27
Ustam paylaşım için teşekürler ;
Nasıl kullanıp imei atacağız onu açıklarsanız sevinirim :)

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Arkadaşım daha neyi sorguluyorsunuz ki. Denenmiş ki burada yayınlanıyor.

bedrialem

Yeni üye
Yasaklı üye
10 May 2017
3
0
1
38
Böyle çok bilen tiplerden tiksiniyorum. Kardeşim program hiçbir işe yaramıyor. Diag açmadan kod açmadan nasıl yazsın ? Sende böyle boş boş yorum atacağına kullan bak

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Böyle çok bilen tiplerden tiksiniyorum. Kardeşim program hiçbir işe yaramıyor. Diag açmadan kod açmadan nasıl yazsın ? Sende böyle boş boş yorum atacağına kullan bak

Kardeşim ilk önce düzgün konuş. Ve eğer bir sorunun varsa derdini 2 kelime ile değil. Kanıtlar ile anlat yani resim vesaire ile anlat. 2 cümle yazmışsın ne söylediğin ne anlattığın belli değil. Nerde hata alıyorsun? Nasıl bir hata alıyorsun vesaire gibi

• Beğen
Tepkiler: symbazz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Al benden de o kadar.
Bende çok bilmiş tiplerden tiksiniyorum.
Hem çok bilmiş hemde hadsizlik yapan tiplerden ise daha çok tiksiniyorum.

Aşağıdaki ekran alıntısından anlaşılacağı üzere, paylaşılan dosya Casper FTP sunucusundan temin edilmiştir.
Paylaşılan dosyayı bütün Casper teknik servisleri kullanamamaktadır!
Demek ki onlarda, bu hiç bir işe yaramayan dosyayı indirip, kullanamıyorlar.
Oysa ki yine aşağıdaki ekran alıntısından da anlaşılacağı üzere, indirilen dokümanda bu işlemlerin:
Casper Via V10 içinde geçerli olduğu yazıyor.

İlginç.

Demek ki onlarda yanlış biliyorlar.
Kendilerini uyarmak lazım.
Gerçi bu durumu Casper yetkili teknik servisi merkeze bildirmiştir...

Kusurumuza bakmayın.
Yapmışız işte bir densizlik.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54

Çok bilen ukala kardeşim. Çok bilen tiplerden tiksindiğine göre, sen daha çok şey biliyorsun demek ki. Aslında sen hiçbir şey bilmeyen, terbiyesizin tekisin. Asıl ben senin giblerden tiksiniyorum. Boş boş yorum atan, sizlere yardımcı olmaya çalışanların emeklerine hakaret eden, böyle forum forum gezip birşeyler toplayan ama hiçbir şey paylaşamayan, asalak gibi yaşamayı kendisine amaç edinmişlerden inan tiksindim. Forumda paylaşımda bulunulan programların hepsi ya tarafımızdan yada başka yerlerde ki insanlar tarafından defalarca denenmiştir. Sen hala gelmişsin buraya deneyen varmı diye soruyorsun. Şüphen varsa indirir denersin yada hiç kullanmazsın. Diag falan konuştuğuna göre çok forum gezmişsin. Diğer forumlarda seni madara ederlerdi. Buranın yöneticileri yine iyi. Seni göndermemişler. Sen çok bildiğine göre, cihazda açarsın diag, kullanırsın yazılımı. Yada emeğe terbiyesizlik yapmazsın. Kimse senden kuruş para aldığı yok, yardımcı olmak için birşeyler paylaşılıyor buralarda. Paradox aslında en iyi cevabı vermiş. Utanmadan artık bu bilgiyi kullanırsın.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

bedrialem

Yeni üye
Yasaklı üye
10 May 2017
3
0
1
38
Çok bilen ukala kardeşim. Çok bilen tiplerden tiksindiğine göre, sen daha çok şey biliyorsun demek ki. Aslında sen hiçbir şey bilmeyen, terbiyesizin tekisin. Asıl ben senin giblerden tiksiniyorum. Boş boş yorum atan, sizlere yardımcı olmaya çalışanların emeklerine hakaret eden, böyle forum forum gezip birşeyler toplayan ama hiçbir şey paylaşamayan, asalak gibi yaşamayı kendisine amaç edinmişlerden inan tiksindim. Forumda paylaşımda bulunulan programların hepsi ya tarafımızdan yada başka yerlerde ki insanlar tarafından defalarca denenmiştir. Sen hala gelmişsin buraya deneyen varmı diye soruyorsun. Şüphen varsa indirir denersin yada hiç kullanmazsın. Diag falan konuştuğuna göre çok forum gezmişsin. Diğer forumlarda seni madara ederlerdi. Buranın yöneticileri yine iyi. Seni göndermemişler. Sen çok bildiğine göre, cihazda açarsın diag, kullanırsın yazılımı. Yada emeğe terbiyesizlik yapmazsın. Kimse senden kuruş para aldığı yok, yardımcı olmak için birşeyler paylaşılıyor buralarda. Paradox aslında en iyi cevabı vermiş. Utanmadan artık bu bilgiyi kullanırsın.

Kesinlikle yanlış anlaşılmak, kalp kırmak ve heleki burada yapılan verilen ne olursa olsun emeğe saygısızlık yapmam haddim değil, özür dilerim. Sizdende özür dilerim, sizi kırmak hakaret etmek niyetinde değilim. Bu tarz paylaşımlarda genelde kopyala yapıştır yapıldığı için, geri dönüşü olmayan hatalar oluyor ve bu karşımıza maliyet olarak çıkıyor. Foruma katkı sunmak anlamında bu hataları belki bilmeden de yapıyoruz. Bunlara istinaden kullananın olup olmadığını sordum. Siz biraz zıt bir yanıt verdiniz; sadece buna kızdım. Tekrar okuyunca ileri gittiğimin farkına vardım. Tekrar özür dilerim.
Paradox kardeşimde bir ara yanıma uğrasın, sunucularda ordan burdan değilde kendi yazdığımız tool ile nasıl repair işlemi yapılır öğretmiş oluruz. Saygılarımla.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Kesinlikle yanlış anlaşılmak, kalp kırmak ve heleki burada yapılan verilen ne olursa olsun emeğe saygısızlık yapmam haddim değil, özür dilerim. Sizdende özür dilerim, sizi kırmak hakaret etmek niyetinde değilim. Bu tarz paylaşımlarda genelde kopyala yapıştır yapıldığı için, geri dönüşü olmayan hatalar oluyor ve bu karşımıza maliyet olarak çıkıyor. Foruma katkı sunmak anlamında bu hataları belki bilmeden de yapıyoruz. Bunlara istinaden kullananın olup olmadığını sordum. Siz biraz zıt bir yanıt verdiniz; sadece buna kızdım. Tekrar okuyunca ileri gittiğimin farkına vardım. Tekrar özür dilerim.
Paradox kardeşimde bir ara yanıma uğrasın, sunucularda ordan burdan değilde kendi yazdığımız tool ile nasıl repair işlemi yapılır öğretmiş oluruz. Saygılarımla.

Yazını baştan okurken, hatanızı gerçekten anladığınızı düşünmüştüm. Ama en sondaki "öğretmiş oluruz" lafı sizin hala ukalalık sınırlarını zorladığınızı, geriden geriden iğneyi saklayıp sonrada saplayan bir yapıda olduğunuzu gösterdi. Size tavsiyem, ne Paradox, ne ben ne de diğer arkadaşları tanımadan, ne iş yaptığını öğrenmeden ve işini nasıl yaptığını öğrenmeden, ön yargıda bulunmayın. En basitinden bu yaptığınız yorum bile kendinizi ne kadar basite indirgediğinizi ve hatta hala bilgiçlik tasladığınızı gösteriyor. Eğer gerçekten kodlarla uğraşsaydınız, sizin buralarda ne işiniz var. Yada bu kadar basit bir konu hakkında neden sorular soruorsunuz. Yaparsınız bir sihir, çözersiniz sorunu. Bak güzel kardeşim, yaşın kaç başın kaç bilmiyorum. Tahminim senin yaşın kadar benim kod yazmışlığım var. Ben ömrü hayatımda, sanal alemde senin gibi çok Don Kişot gördüm. Kendini bir şey zannedip, sağa sola yada kişilere saldıran. Sana tavsiyem, bildiğin gibi yaşa, iştahın kadar ye. Bu kadar laf seni fazlasıyla doyurmuştur. Kimse kimsenin kalbini kırmasın.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

"Özrü kabahatinden beter" dedikleri bu olsa gerek.
Bir eşeklik yaptınız.
Ses çıkartmadım, hatanızın telafisini, en azından sessiz kalmanızı bekledim ama karakter yoksunu olduğunuz için:
Egolarınıza yenik düştünüz ve eşek oğlu eşeklik yaptınız.

İndirmediğiniz, kaynağını bilmediğiniz ve denemediğiniz bir şey hakkında atıp tutmak,
Sonrasında gelip ahkam kesmek, akıl vermeye kalkmak, çok bilmişliğin, densizliğin ve haddini aşmanın daniskasıdır.

Son olarak, oradan bakıldığında IMEI Repair işlemi ile ilgili kaynak ve bilgi arıyor gibi mi görünüyorum?
Bilgiyi paylaşan benim, bilgiyi arayan sizsiniz.

Ben IMEI tamir işleri ile uğraşmıyorum.
Ekmeği için çalışıp çabalayan şahsına münhasır kişileri tenzih ederek belirtmeliyim ki,
Biz bu işleri mahalle arası, eğitimsiz, diplomasız sözde bilgisayarcılara bırakalı, sizin yaşınız kadar zaman geçti.
(Bu sözüm sizin gibi eşekler için.)

Kendi yazdığınız Tool çok çok mevcut uygulamaların bir araya getirildiği,
Sizinde en fazla bir arayüz yapabildiğiniz bir şeydir.
(Tıpkı aşağıdaki gibi.)
Bunu da az çok bilgisayar kullanan herkes biraz uğraşsa kolayca yapar.
Fazlası sizi aşar.
Bu nedenle fazla kasılmayın.
Aksini iddia ediyorsanız, forum iletişim adresine kaynak kodları gönderirsiniz, bende bütün sözlerim için özür dilerim.

Forumda 0 kişilik karaktersiz kotamız var.
Bu nedenle sizi karakter sahibi oluncaya kadar forumdan uzaklaştırıyorum.

hevsel07

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
5 Şub 2018
45
2
8
37
klavuzda windows 10 yazmıyor da acaba wındows onda yapabılırmıyım ?