Casper VIA V6 IMEI Tamir

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Casper VIA V6
IMEI Tamir

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

IMEI Tamir Paketi:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

15.gif

Sunum içeriği:
Casper VIA V6 IMEI Tamir Aracı
IMEI Yazma Kılavuzu

Son düzenleme:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Kod:
www.tabletpiri.com

Yukarıda yazanı kopyalayabilirsiniz.

emo58

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Tem 2017
1
0
1
39
teli pc bağlamak için herhangi dowlaond moduna almak gerekıyormı

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bunun için ilerliyemiyoruz işte. Vatandaşımızda inceleme, araştırma sıfır, sorgulama on numara. Kimse üstüne alınmasında. Herkes hazır sofraya oturmaya bakıyor. Bende iki yumurta kırayımda şurada melemen yapayım demiyor. Öff, gecenin bu saati melemen geldi aklıma. Ben geliyorum.

• Beğen
Tepkiler: SlhErbay

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bunun için ilerliyemiyoruz işte. Vatandaşımızda inceleme, araştırma sıfır, sorgulama on numara. Kimse üstüne alınmasında. Herkes hazır sofraya oturmaya bakıyor. Bende iki yumurta kırayımda şurada melemen yapayım demiyor. Öff, gecenin bu saati melemen geldi aklıma. Ben geliyorum.

:bayrak:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bilgisayarsiz yapabileceğimiz birşey var mı ?

Bilgisayardan önce ne yapılabiliyorsa, onlar yapılabilir. İp atlanır, saklanbaç oynanır, tavla atılır, kulaktan kulağa dedikodu yapılır. Şaka şaka yani.
Araştırma yapmayan, aramak ve öğrenme içgüdüsü olmayan bir insan neden bilgisayar kullanıyor ki. Harcadığı elektriğe yazık. İtiyorki, kendisi yerine başkaları beyin yorsun, araştırsın bulsun, bende hazıra konuyum, hiç kendimi yormayım. Kımıl Zararlısı diye bir terim vardır. Aynen o. Bakın Uludağ sözlükte ne demişler "genellikle bitkilere dadanıp çürüten hasta eden parazitler topluluğu. insan kılığına bürünmüş türleri de mevcuttur."

Moderatör tarafında düzenlendi:

Filippo

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Tem 2017
3
0
1
33
Bilgisayardan önce ne yapılabiliyorsa, onlar yapılabilir. İp atlanır, saklanbaç oynanır, tavla atılır, kulaktan kulağa dedikodu yapılır. Şaka şaka yani.
Araştırma yapmayan, aramak ve öğrenme içgüdüsü olmayan bir insan neden bilgisayar kullanıyor ki. Harcadığı elektriğe yazık. İtiyorki, kendisi yerine başkaları beyin yorsun, araştırsın bulsun, bende hazıra konuyum, hiç kendimi yormayım. Kımıl Zararlısı diye bir terim vardır. Aynen o. Bakın Uludağ sözlükte ne demişler "genellikle bitkilere dadanıp çürüten hasta eden parazitler topluluğu. insan kılığına bürünmüş türleri de mevcuttur."
Bilgisayarım yok o yüzden sordum

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Yazılım işleri, tamamen bilgisayar gerektiren işlerdir. Bilgisayar yoksa yapabileceğiniz bir işte yoktur.

• Beğen
Tepkiler: Filippo