Çözüldü Casper Via V6 Rom

Yazdır

todieforteo

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ocak 2017
8
7
3
43
Merhaba, Casper via v6 telefonum açılışta casper via logosunda kalıyor. Hard reset atmayı denedim oda çözüm olmadı cihaz logodan ileri gitmiyor.Rom sürümü eski sitenizde vardı fakat linkine ulamadım burda linki paylaşabilir misiniz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba, Casper via v6 telefonum açılışta casper via logosunda kalıyor. Hard reset atmayı denedim oda çözüm olmadı cihaz logodan ileri gitmiyor.Rom sürümü eski sitenizde vardı fakat linkine ulamadım burda linki paylaşabilir misiniz?

İhtiyacınız olan yazılım forumumuz da paylaşılmıştır.

• Beğen
Tepkiler: medinebahare

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Böyle bir hata verdi. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Anladığım kadarıyla yazılım yükleme aracı cihazınızla iletişim kuramıyor.
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Sürücülerin doğru bir şekilde yüklenip yüklenemediğini kontrol etmeniz faydalı olacaktır.

murat34450

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2017
5
5
3
35
Öncelikle çok fazla geç cevap verdiğim için özür dilerim. Problemi çözdüm. Sorun şarj yüzdesi en az %20 olması gerektiğinden program kendiliğinden kabul etmiyor. Bu da gayet güzel bir uygulamaymış. Teşekkürler.....

• Beğen
Tepkiler: infinitychampion

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Cihazın bataryasını çıkarın, Vol- yada vol+ basılı tutarak usb ye takın. Batarya bu yazılımda aslında takılı olmayacak.

• Beğen
Tepkiler: infinitychampion

canaras

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Şub 2017
1
1
3
33
merhabalar boyle bi hata alıyorum yardımcı alo bılırmısınız
Sahara Version:0
Start Sending Programmer
Download Fail:System.Exception: Unable to download Flash Programmer using Sahara Protocol

konum: QC.QMSLPhone.Phone.QPHONEMS_SaharaArmPrgDownload(String sFileName)

konum: QC.SwDownloadDLL.SwDownload.QPHONEMSSaharaDownloadArmPrg(UInt64& version, String armPrgPath)
Download Fail:Sahara FailSahara Fail
Finish Download

Resım de ekledım yardımcı olursanız sevınırım şimdiden tşkler

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    22.8 KB · Görüntüleme: 162
  • Beğen
Tepkiler: ereniletisim16

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhabalar boyle bi hata alıyorum yardımcı alo bılırmısınız
Sahara Version:0
Start Sending Programmer
Download Fail:System.Exception: Unable to download Flash Programmer using Sahara Protocol

konum: QC.QMSLPhone.Phone.QPHONEMS_SaharaArmPrgDownload(String sFileName)

konum: QC.SwDownloadDLL.SwDownload.QPHONEMSSaharaDownloadArmPrg(UInt64& version, String armPrgPath)
Download Fail:Sahara FailSahara Fail
Finish Download

Resım de ekledım yardımcı olursanız sevınırım şimdiden tşkler

Yazılım yükleme işlemini:
Sürücü imzası zorlaması devre dışı bırakarak ve bilgisayarınızı sınama moduna alarak yüklemeyi denediniz mi?
Brick olmuş bir cihaza yazılım yüklemeye çalışıyorsanız, bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.

Son düzenleme:

Madddd

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 May 2017
2
1
3
36
merhaba tlfnum casper yazısında takılı kalıyor acılmıyordu. bu romu attım sonuna kadar basarıyla sonuclandı. fakat acıldı ve dokunmatiği calısmıyor .. tus klidi ve ses ayar düğmeleri calısıyor... sizce problem nedir? tlfn hic kurcalanmadı ve düşmedi...

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba tlfnum casper yazısında takılı kalıyor acılmıyordu. bu romu attım sonuna kadar basarıyla sonuclandı. fakat acıldı ve dokunmatiği calısmıyor .. tus klidi ve ses ayar düğmeleri calısıyor... sizce problem nedir? tlfn hic kurcalanmadı ve düşmedi...

İlk defa böyle bir geri bildirim alıyorum.
Bu cihaz için paylaşılan diğer yazılımları da denediniz mi?

Madddd

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 May 2017
2
1
3
36
Diğer yazılımları denemedim orjinal romunu yükledim sadece. V6 ve v6x farklı romlar mı kullanıyor acaba kullandgm rom v6 yazıyordu

idagtasoglu

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eki 2017
5
1
3
55
herkese merhaba. casper v6x telefon usb takınca birçok sürücü olarak gözüküyor .telefon açılmıyor .driverleri yüklemiş olmama rağmen rom yüklenmiyor.aygıt yöneticisinde eksik sürücü gözükmüyor .bu telefon nasıl kurtarılır.aynı şeyle karşılaşan varmı acaba

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    77.7 KB · Görüntüleme: 74
  • Beğen

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
herkese merhaba. casper v6x telefon usb takınca birçok sürücü olarak gözüküyor .telefon açılmıyor .driverleri yüklemiş olmama rağmen rom yüklenmiyor.aygıt yöneticisinde eksik sürücü gözükmüyor .bu telefon nasıl kurtarılır.aynı şeyle karşılaşan varmı acaba
Aygıt yöneticisinin resmini konuya atarsanız yardımcı olmaya çalışalım.