Casper Via V6X Custom Recovery ve Custom Rom İsteği

Yazdır

ozgurtt22

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2018
13
0
1
26
Casper v6x ile uyumlu twrp varmı varsa yardım edin twrp flaşlayıp yeniden başlattıktan sonra telefon stock recovery le başlıyor ve lineage ROM öpen gapps kurcam twrp olmadığından dolayı yapamıyorum cevap yazarsanız sevinirim

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Casper v6x ile uyumlu twrp varmı varsa yardım edin twrp flaşlayıp yeniden başlattıktan sonra telefon stock recovery le başlıyor ve lineage ROM öpen gapps kurcam twrp olmadığından dolayı yapamıyorum cevap yazarsanız sevinirim
İlk önce cihazına uygun twrp lazım. Sonra cihazına uygun custom rom lazım. Bu işleri de genelde geliştiriciler yapmaktadır. Aynı senin cihazının özelliklerinde olan başka bir cihazın recovery dosyasını düzenleyip twrp yapıyorlar. Custom rom'da aynı şekilde oluyor. Bu işleri bizim ülkemizde pek yapan yok. Geliştiriciler genelde kendi elinde bulunan cihazlar üzerinden çalışma yapmaktadırlar. Bu cihaz ise sadece ülkemizde var. O yüzden işiniz biraz zor.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Bir şekilde cihaz ile uyumlu TWRP bulunur bulunmasına da, cihaz ile uyumlu Lineage OS Rom'u nasıl temin edeceksiniz?

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

ozgurtt22

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2018
13
0
1
26
cevaplarınız için saol twrp bulsam lineage os var opengapps da twrp tek sıkıntı

ozgurtt22

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2018
13
0
1
26
Wiko markalı cihazlarla kendi cihazınızın özelliklerini karşılaştırınız.
Aynı özelliklerdeki Wiko markalı bir cihaz için TWRP veya CWM arayınız.
Lakin bu işlemler oldukça risklidir ve cihazınızı kullanılmaz hale getirebilirsiniz.
Haklısınız ama güncelleme gelmemesi roma yöneltti