Codegen Dream 77W Rom Atılmıyor

Yazdır

yusuf68

Üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
53
21
8
29
mrb kolay gelsin elimde dream 77w tablet var sürekli recovery bölümü açılıyor factory reset yapacagım fakat ses tuyşu yok dokunmatikte çalışmıyor romu buldum fakat atacak programı bulamadım kaldırılmış kendi sitesinde yardımcı olurmusunuz

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
mrb kolay gelsin elimde dream 77w tablet var sürekli recovery bölümü açılıyor factory reset yapacagım fakat ses tuyşu yok dokunmatikte çalışmıyor romu buldum fakat atacak programı bulamadım kaldırılmış kendi sitesinde yardımcı olurmusunuz

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
Burdan nasıl yazılım yüklendiğine bakabilirsiniz
Tablet için gerekli yazılımı indirebilirsiniz.
.

yusuf68

Üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
53
21
8
29
TABLET SÜREKLİ RECOVERY MODDA OLDUGU İÇİN PC GÖRMÜYOR HİÇ

yusuf68

Üye
Kayıtlı üye
14 Ocak 2017
53
21
8
29
hocam bende yapıyorum ufak tefek tamir ama cihazın ses tuşu yok sadece acma-kapama ve geri tuşu var cıkamadım bi türlü içinden

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam bende yapıyorum ufak tefek tamir ama cihazın ses tuşu yok sadece acma-kapama ve geri tuşu var cıkamadım bi türlü içinden

Cihazın güç tuşuna 20 saniye basılı tutunuz.
Daha sonra bırakınız ve Geri tuşuna basarak cihazınızı bilgisayarınıza bağlayınız.
Olmazsa, yine cihazınızın güç tuşuna 20 saniye basılı tutunuz.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağlayınız ve Geri tuşuna basarak cihazınızın Güç tuşuna basınız.
Bu yöntemlerde olmazsa, aklınıza gelebilecek farklı kombinasyonları deneyiniz.
Unutmadan:
İşletim sisteminiz Microsoft Windows 10'sa muhtemelen sürücü sorunu yaşayabileceğinizi de göz ardı etmeyiniz.
RockChip işlemcili cihazların çoğunun sürücüsü Microsoft Windows 8 ve sonrası ile uyumsuzdur.

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Rockchip windows 8 sürücüleri, windows 10 da kullanılabiliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mstasci76

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ocak 2017
6
2
3
47
s.aleykum. bugun codegen dream 77 tablet geldi. geri tuşu yok sadece power tuşu var. konuya uygun olduğu için yeni konu açmadan buraya yazıyorum. rom atmak isterken uğraş sonucu reset ve power tuşlarını basılı tutarak pcye bağladığımda aygıtı gördü. driver tanıtıp yazılımı yükledim. bilginize arkadaşlar.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
s.aleykum. bugun codegen dream 77 tablet geldi. geri tuşu yok sadece power tuşu var. konuya uygun olduğu için yeni konu açmadan buraya yazıyorum. rom atmak isterken uğraş sonucu reset ve power tuşlarını basılı tutarak pcye bağladığımda aygıtı gördü. driver tanıtıp yazılımı yükledim. bilginize arkadaşlar.

Geri bildirim için teşekkürler.