Dark EvoPad I1045K Rom İsteği

ALCNYLMZ

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Mar 2018
2
1
3
39
Merhaba

dark i1045 tablet çökmüş durumda format atayım derken android kısmında hata verdi.Şimdi düzelmiyor.açıp kapatıyorum hep aynı ekranda kalıyor.Yeniden kurmak istiyorum ama nasıl yapabilirim.Hiç bir yerde kurulum doyasını bulamadım. Dark i1045 hem android hem wind.olan versiyonudur.Yardım edebilirmisiniz.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba

dark i1045 tablet çökmüş durumda format atayım derken android kısmında hata verdi.Şimdi düzelmiyor.açıp kapatıyorum hep aynı ekranda kalıyor.Yeniden kurmak istiyorum ama nasıl yapabilirim.Hiç bir yerde kurulum doyasını bulamadım. Dark i1045 hem android hem wind.olan versiyonudur.Yardım edebilirmisiniz.
bulunan tablet mi cihazınız? Eğer buysa hem windows hemde android kurulu olması lazım.

ALCNYLMZ

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 Mar 2018
2
1
3
39
Evet ürün bu.Kısaca anlatayım.Ben wind.10 kasıyor diye wind.8,1 almak için wind. kurtarma işlemi yaptım.yani fabrika ayarlarına geri döndürmek istedim.işlem bittiğin de tabletim dokunmatiği ve android geçiş simgesi kayıp oldu.Sonrasında sift+yeniden başlat yaparak denemek istedim.O bölümde yanlışlıkla android kısmı seçtim ve android kısımda sıfırlama başladı and. kısımda reset yaparken '' android system recovery <3e> hatası verdi ve sürekli bu ekran çıkıyor.benim ne yapm ak gerekiyor ne wind.açılıyor ne and. ne orjina room bulabiliyorum nede wind. lütfen yardım edin nasıl çözebilirim

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Evet ürün bu.Kısaca anlatayım.Ben wind.10 kasıyor diye wind.8,1 almak için wind. kurtarma işlemi yaptım.yani fabrika ayarlarına geri döndürmek istedim.işlem bittiğin de tabletim dokunmatiği ve android geçiş simgesi kayıp oldu.Sonrasında sift+yeniden başlat yaparak denemek istedim.O bölümde yanlışlıkla android kısmı seçtim ve android kısımda sıfırlama başladı and. kısımda reset yaparken '' android system recovery <3e> hatası verdi ve sürekli bu ekran çıkıyor.benim ne yapm ak gerekiyor ne wind.açılıyor ne and. ne orjina room bulabiliyorum nede wind. lütfen yardım edin nasıl çözebilirim
Açıkçası böyle bir cihaz hiç elime geçmedi. Garantisi varsa garantiye gönderin. Şimdi size bir yol göstermem için bu cihazdan elimde olması lazım. Veya bu cihazı daha önce tanmış olmam lazım. Üretici firma müşteri hizmetleri ile bir iletişime geçin. Onlar mutlaka bir yol gösterir.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Elinizde cihazınızın yazılımı yoksa macera aramamanızı öneririm.
Ben bakındım ama ne yazık ki bu cihazın yazılımını paylaşmamışlar.

Faruknamdar

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ağu 2018
4
3
3
45
Elinizde cihazınızın yazılımı yoksa macera aramamanızı öneririm.
Ben bakındım ama ne yazık ki bu cihazın yazılımını paylaşmamışlar.

Konuyu hortlatıyorum. Bu cihazdan bende de var ve windows yönetim ekranında RAW diskleri vardı. Onların birini sildim. sonra açılırken Entering DnX mode. Waiting for fatboot command.... uyarısı veriyor. Ve hiç bir tuş kombinasyonu yanıt vermiyor. Servis img dosyasını yani firmware yazılımı sitede paylaşamayız dedi. Baya kızdım mailde atmadı. Şimdi çöp oldu tablet gönderin 80 TL ye yükleyelim diyorlar. Önce güç düğmesine basın sonra SHİFT düğmesine basın diyorlar. açılırsa açılır yoksa gönderin dediler.. Kötü bir durum. Sonuç alabilirseniz lütfen yazın.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Konuyu hortlatıyorum. Bu cihazdan bende de var ve windows yönetim ekranında RAW diskleri vardı. Onların birini sildim. sonra açılırken Entering DnX mode. Waiting for fatboot command.... uyarısı veriyor. Ve hiç bir tuş kombinasyonu yanıt vermiyor. Servis img dosyasını yani firmware yazılımı sitede paylaşamayız dedi. Baya kızdım mailde atmadı. Şimdi çöp oldu tablet gönderin 80 TL ye yükleyelim diyorlar. Önce güç düğmesine basın sonra SHİFT düğmesine basın diyorlar. açılırsa açılır yoksa gönderin dediler.. Kötü bir durum. Sonuç alabilirseniz lütfen yazın.

Bu cihaz Onda'nin cihazlarına benziyor.
bir çok cihazın yazılımı ve kurulum açıklaması mevcut.
Cihazınız ile benzer özelliklerdeki cihazların yazılımlarını deneyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Faruknamdar

Nuqer46

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 May 2021
1
0
1
23
hocam aynı hatayı bende yaptım tam anlattığınız gibi hemde düzelte bilmenin bir yolu varmı umarım bu mesajı görürsünüz