Yardım Dokunmatik Donma Sorunu Casper VIA A1

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba benim de Casper Via A1 var şöyle bir sorun oluyor misal annemi arıyorum çalmadan hemen arama sonlandırıldı deyip aramayı kesiyor bir kaç kez deniyorum aynı şekilde devam ediyor başkasını arıyorum çalıyor yarım saat sonra başkasını aradığım kişiyi arıyorum aynı arama sonlandırıldı diyor annemi arıyorum çalıyor sonra tuş kilidi açıp kapatıyorum aynısı oluyor ne yapmam gerekiyor

Merhaba,
Cihazınıza yazılım yüklemesi yaparak sorununuzu çözebilirsiniz.
Ayrıca, konuya yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.

Cumaligltkn

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Ara 2017
1
0
1
28
kolay gelsin casper via a1 cihazım var dokunmatiğim arada donup kalıyor herhangi bir işlem yapamıyorum 30 sn sonra tekrar kendine geliyor veya da acma kapama düğmesinden ekranı kilitleyip actıgımda düzeliyor acaba bu forumda vermiş oldugunuz orjinal romlar la çözebilirmiyim garantiye göndermeyi pek istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirimtesekürler. Garantiye yolladım yine aynısı oldu yardım edermisiniz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
kolay gelsin casper via a1 cihazım var dokunmatiğim arada donup kalıyor herhangi bir işlem yapamıyorum 30 sn sonra tekrar kendine geliyor veya da acma kapama düğmesinden ekranı kilitleyip actıgımda düzeliyor acaba bu forumda vermiş oldugunuz orjinal romlar la çözebilirmiyim garantiye göndermeyi pek istemiyorum.yardımcı olursanız sevinirimtesekürler. Garantiye yolladım yine aynısı oldu yardım edermisiniz

Cihazınıza yazılım yüklemesi yaparak sorununuzu çözebilirsiniz.
Ayrıca, konuya yazılan yorumları okumanız faydalı olacaktır.

playingod

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Eyl 2017
3
0
1
27
Geçmiş olsun.
Cihazın üzerindeki yazılımında bir sorun var sanırım.
Hemen hemen herkes aynı sorunu yaşıyor.
Hocam bende bu stock rom yazılımını yükledim sorunsuz şekilde fakat sorun hala geçmedi. Hala kasma yaşıyorum. 1 günde bir restart atmak zorunda kalıyorum üstelik bilinçli bir android kullanıcısı olduğumu düşünüyorum yani önbellek, çerez vs düzenli olarak siliyorum. Nasıl çözebilirim?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam bende bu stock rom yazılımını yükledim sorunsuz şekilde fakat sorun hala geçmedi. Hala kasma yaşıyorum. 1 günde bir restart atmak zorunda kalıyorum üstelik bilinçli bir android kullanıcısı olduğumu düşünüyorum yani önbellek, çerez vs düzenli olarak siliyorum. Nasıl çözebilirim?

uygulama ile veya benzer bir uygulamayla uygulamaların ne kadar İşlemci/Ram kullandığını gözlemleyebilir misiniz?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Telefona indirmiyeceksiniz. Bir bilgisayar aktarın indirdiğiniz romu cihaza bilgisayar aracılığı ile yükleyeceksiniz.
Ha bilgisayar ha telefon. Ekrandan belli rar şifresi istiyor. Yokmu sizde şifre.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Şifreler konularda kocaman kocaman yazılarla yazıyor.
Nasıl oluyor da bu kocaman şifreler gözden kaçabiliyor anlamıyorum.

Eren Topkara

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Şub 2018
1
0
1
44
Cihazınıza format atın, büyük ihtimalle düzelir. Format atmadan önce android sürümünüz 5.1.1 ve üstü ise frp'ye düşmemek için, ayarlardan Gmail hesabınızı kaldırın. Ayarlardan sonra format atın, gene düzelmez ise o zaman yazılım yüklemeyi denersiniz.
Bu yazılım f1 için olur mu indirdim ama daha açmadım