Yardım Dokunmatik Donma Sorunu Casper VIA A1

Yazdır

TuranReis

Üye
Kayıtlı üye
9 May 2017
224
19
18
27
Skype adresinizi özelden bana yollayın uzaktan yardım edeyim size daha önce bi kaç arkadaşada yardım ettim bu sitede.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba. Ben de aynı sorunla karşı karşıyayım. Fakat bu yazılımı telefonuma atmakla hiç bir bilgim yok. Nasıl yapılır bilmiyorum. Yardı

Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum. Ama nasıl yazılım atılır bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

Dosyaları indirdiniz mi?
İndirdiğiniz dosyaların arasında yazılım yükleme rehberi mevcuttur.
Olmazsa, nasipse size yardımcı olmaya çalışırız.

Gokhan_41

Üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2017
37
30
18
36
windows 10 olan bilgisayarlarda driver kurulurken biraz sıkıntı olıuyır ama kurduktan sonra en basit rom atmasıdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bütün mesajları okudum canıö benim ama yazılımı atamadım ben

Yorumlarda cihazınıza hangi yazılımı yüklemeniz gerektiği açıkça yazılmış.
Siz bu yazılımı indirdiniz mi?
Yazılım indirdiyseniz ve yükleme işleminde sorun yaşıyorsanız:
Nasipse uzaktan bağlanarak yazılım yükleme işleminde size yardımcı olmaya çalışırım.

Beyzabyk

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Eki 2018
1
0
1
23
Sitede bulunan ilgili konudan uygun yazılımı indirin ve yükleyip deneyin. Yazılımdan sonra gene aynı olursa, sorununuz muhtemelen donanımsal.
bulunan yazılımı bir deneyin.
Benim de telefonum sürekli donuyor. Caaper via a1 kullanıyorum bende. Eğer bu yazılımı yüklersem telefonumun içerisindeki uygulamalara veya herhangi bir şey silinir mi?

omarugil

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ara 2018
1
0
1
34
Benim de telefonum sürekli donuyor. Caaper via a1 kullanıyorum bende. Eğer bu yazılımı yüklersem telefonumun içerisindeki uygulamalara veya herhangi bir şey silinir mi?
Merhaba benim telde casper via a1 arasıra dokunmatik donuyor güç düğmesindeen açıp kapatıyorum düzeliyor bu sorunu formatla cözebilirmisiniz telden tele

Kennackl

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Şub 2019
2
0
1
30
Merhabalar, bu room donma sorunu için son sürüm mü yoksa zaman içinde yenisi var mı? Aynı sorun bende de var son 3 aydır, telefonu kullanasım gelmiyor :)